Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce John Robert Cozens na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
John Robert Cozens: přehled čtenosti
Za posledních dvanáct měsíců se nejpouštěnějším dílem John Robert Cozens v databázi WikiOO.org stalo The Roman Arch at Canterbury: 300 prohlídek, což představuje 30% všech prohlídek tohoto umělce. Následuje jich Entrance to the Valley of Grande Chartreuse in Dauphiné a Near Schönberg. Záznamy o umělci John Robert Cozens byly prohlíženy celkem 1 600krát: 600krát u profilu umělce a 1 000krát u záznamů jednotlivých děl. Měsícem s nejvyšší mírou prohlídek byl Čec 2026 s 1 000 návštěvami. Čtenáři konzultují Pokojný (Atmosféra) častěji, než by odpovídalo jejímu podílu v katalogu: 100% návštěv oproti 44% děl.
6 nejčastěji prohlížených děl umělce John Robert Cozens
Díla umělce John Robert Cozens seřazena podle počtu prohlídek na WikiOO.org za posledních dvanáct měsíců, od nejčastěji prohlížených.
-
1
The Roman Arch at Canterbury
300 návštěv · 30,0%
-
2
Entrance to the Valley of Grande Chartreuse in Dauphiné, 1783
200 návštěv · 20,0%
-
3
Near Schönberg
200 návštěv · 20,0%
-
4
Mountain View with Buildings
100 návštěv · 10,0%
-
5
The Banks Of The Avon At Hotwells
100 návštěv · 10,0%
-
6
A Waterfall
100 návštěv · 10,0%
Kolikrát je za měsíc prohlížena karta umělce John Robert Cozens?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Tabulka dat
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 0 |
| Čec 2026 | 100 | 900 |
| Srp 2026 | 0 | 0 |
| Zář 2026 | 0 | 0 |
| Říj 2026 | 500 | 100 |
Jak často jsou díla umělce John Robert Cozens vyhledávána?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Jaké díla umělce John Robert Cozens si čtenáři prohlížejí?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Tabulka dat
| Atmosféra | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Pokojný | 44,4% | 100,0% |
| Dramatický | 44,4% | 0,0% |
| Nostalgický | 11,1% | 0,0% |
| Emoční náboj | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Pokojný | 44,4% | 100,0% |
| Melancholický | 22,2% | 0,0% |
| Záhadný | 11,1% | 0,0% |
| Reflektivní | 11,1% | 0,0% |
| Závažný a tklivý | 11,1% | 0,0% |
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 4,2% | 0,0% |
| Měkké stínění | 20,8% | 20,0% |
| Střední jas | 12,5% | 0,0% |
| Jasná rovnováha | 37,5% | 60,0% |
| Luminózní | 25,0% | 20,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 45,8% | 30,0% |
| Jemné odstíny | 45,8% | 60,0% |
| Vyvážená jemnost | 8,3% | 10,0% |
| Jasná barevná přítomnost | 0,0% | 0,0% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Neutrální tóny | 55,0% | 62,5% |
| Monochromní | 30,0% | 37,5% |
| Zemité tóny | 15,0% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 29,2% | 20,0% |
| Vyvážená | 45,8% | 20,0% |
| Živobylé | 25,0% | 60,0% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 37,5% | 70,0% |
| Jemný | 12,5% | 10,0% |
| Vyvážený | 4,2% | 0,0% |
| Výrazný | 16,7% | 0,0% |
| Prohlášení | 29,2% | 20,0% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 20,8% | 20,0% |
| Jemně promíchaná paleta | 0,0% | 0,0% |
| Vyvážená harmonie | 4,2% | 0,0% |
| Silná barevná jednotnost | 12,5% | 0,0% |
| Jednotná paleta | 62,5% | 80,0% |
Která díla John Robert Cozens jsou nejčastěji prohlížena měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Tabulka dat
| Dílo | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 | Říj 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ariccia ( Wooded Landscape… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ravine in the Campagna | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Lake and Town of Nemi | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Grotto in the Campagna | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Hadernberg Castle, Tyrol | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Isola Bella, Lago Maggiore | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ruins of Paestum near Saler… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Entrance to the Valley of G… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
| Between Chamonix and Martig… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Urn | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V jakých jazycích je John Robert Cozens vyhledáván?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Tabulka dat
| Jazyk | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| anglicky | 300 | 75,0% |
| francouzsky | 100 | 25,0% |
Kolik konzultací John Robert Cozens se denně koná a jaký je jejich očekávaný počet?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Tabulka dat
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| so 17 Říj | 0 |
| ne 18 Říj | 0 |
| po 19 Říj | 0 |
| út 20 Říj | 0 |
| st 21 Říj | 0 |
| čt 22 Říj | 200 |
| pá 23 Říj | 100 |
| so 24 Říj | 0 |
| ne 25 Říj | 100 |
| po 26 Říj | 0 |
| út 27 Říj | 0 |
| st 28 Říj | 0 |
| čt 29 Říj | 0 |
| pá 30 Říj | 0 |
| so 31 Říj | 0 |
| ne 1 Lis | 0 |
| po 2 Lis | 0 |
| út 3 Lis | 0 |
| st 4 Lis | 0 |
| čt 5 Lis | 0 |
| pá 6 Lis | 0 |
| so 7 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 8 Lis (předpověď) | 0 |
| po 9 Lis (předpověď) | 0 |
| út 10 Lis (předpověď) | 0 |
| st 11 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 12 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 13 Lis (předpověď) | 0 |
| so 14 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 15 Lis (předpověď) | 0 |
| po 16 Lis (předpověď) | 0 |
| út 17 Lis (předpověď) | 0 |
| st 18 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 19 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 20 Lis (předpověď) | 0 |
| so 21 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 22 Lis (předpověď) | 0 |
| po 23 Lis (předpověď) | 0 |
| út 24 Lis (předpověď) | 0 |
| st 25 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 26 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 27 Lis (předpověď) | 0 |
Otázky týkající se čtenářů John Robert Cozens
Která díla umělce John Robert Cozens jsou nejčastěji prohlížena?
- The Roman Arch at Canterbury s 300 prohlédnutími (30% všech prohlídek John Robert Cozens). Výše uvedené pořadí obsahuje 6 děl.
Kolikrát byl(a) John Robert Cozens vyhledán(a) na WikiOO.org?
- 1 600krát za dvanáct měsíců: 600 na profilu umělce a 1 000 u záznamů děl.
Jaké díla umělce John Robert Cozens čtenáři preferují?
- Pokojný (Atmosféra): 100% návštěv oproti 44% v katalogu.