Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce J. W. Carmichael na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
J. W. Carmichael: co ukazují konzultace
Dílo uměleckého autora J. W. Carmichael, které bylo nejčastěji prohlíženo, je Malta, With French Ship `charlemagne', s 300 prohlídkami za posledních dvanáct měsíců, což představuje 7% všech prohlídek. V pořadí následují Caernarvon castle a Shipping In A Calm. Profil umělce byl otevřen 800krát a záznamy děl 4 200krát, celkem 5 000krát. Mezi Srp 2026 a Zář 2026 počet prohlídek klesl o 100%. Čec 2026 je měsíc s největším počtem konzultací: 4 500. Čtenáři si prohlížejí záznamy na počítače (94%), telefony (4%) a tablety (2%). Čtenáři vybírají Měkké stínění (Jasnost světla) v 18% návštěv, přičemž v katalogu tato hodnota představuje 6%.
J. W. Carmichael: 10 nejčastěji prohlížených děl
Každý záznam zobrazuje dílo umělce J. W. Carmichael a jeho pořadí podle počtu prohlídek na WikiOO.org za posledních dvanáct měsíců.
-
1
Malta, With French Ship `charlemagne'
300 návštěv · 6,8%
-
2
Caernarvon castle
200 návštěv · 4,5%
-
3
Shipping In A Calm
200 návštěv · 4,5%
-
4
The Irwin Lighthouse, Storm Raging
100 návštěv · 2,3%
-
5
The Entrance To Beaufront Castle
100 návštěv · 2,3%
-
6
Marsden Rocks, Sunderland
100 návštěv · 2,3%
-
7
The Rescue Of William D'oyly
100 návštěv · 2,3%
-
8
An Engagement Between The 'nymphe' And The 'cleopatra'
100 návštěv · 2,3%
-
9
A collier brig, a lugger, and other fishing vessels off the north east coast
100 návštěv · 2,3%
-
10
Shipping Offshore In A Stormy Sea
100 návštěv · 2,3%
Kdy byla konzultována záznam o J. W. Carmichael?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Čísla v tabulce
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 0 |
| Čec 2026 | 700 | 3 800 |
| Srp 2026 | 100 | 400 |
| Zář 2026 | 0 | 0 |
Kdy jsou díla umělce J. W. Carmichael vyhledávána?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si čtenáři vybírají z děl umělce J. W. Carmichael?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Čísla v tabulce
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 8,0% | 0,0% |
| Měkké stínění | 6,0% | 18,2% |
| Střední jas | 38,0% | 40,9% |
| Jasná rovnováha | 44,0% | 36,4% |
| Luminózní | 4,0% | 4,5% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 56,0% | 52,3% |
| Jemné odstíny | 26,0% | 29,5% |
| Vyvážená jemnost | 18,0% | 9,1% |
| Jasná barevná přítomnost | 0,0% | 9,1% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Neutrální tóny | 76,2% | 65,7% |
| Zemité tóny | 19,1% | 28,6% |
| Tmavé tóny | 4,8% | 5,7% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 34,0% | 38,6% |
| Vyvážená | 62,0% | 45,5% |
| Živobylé | 4,0% | 15,9% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 10,0% | 0,0% |
| Jemný | 18,0% | 18,2% |
| Vyvážený | 12,0% | 18,2% |
| Výrazný | 30,0% | 36,4% |
| Prohlášení | 30,0% | 27,3% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 24,0% | 15,9% |
| Jemně promíchaná paleta | 4,0% | 13,6% |
| Vyvážená harmonie | 10,0% | 4,5% |
| Silná barevná jednotnost | 32,0% | 43,2% |
| Jednotná paleta | 30,0% | 22,7% |
Jaká jsou nejvyhledávanější díla J. W. Carmichael měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Čísla v tabulce
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Seascape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Salvaging the wreck off the… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The minden 74 off gibraltar… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Harbour Scene | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A fireworks display | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Scarborough Castle | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| After A Storm | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Vessels on a tranquil estua… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Riding out the gale | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Leith and Newcastle Packet | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Jaké je rozdělení prohlídek J. W. Carmichael podle zařízení?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Čísla v tabulce
| Zařízení | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| počítače | 4 700 | 94,0% |
| telefony | 200 | 4,0% |
| tablety | 100 | 2,0% |
V jakých jazycích je J. W. Carmichael vyhledáván?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Kolik konzultací denně pro J. W. Carmichael a v následujících třech týdnech?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Čísla v tabulce
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| ne 27 Zář | 0 |
| po 28 Zář | 0 |
| út 29 Zář | 0 |
| st 30 Zář | 0 |
| čt 1 Říj | 0 |
| pá 2 Říj | 0 |
| so 3 Říj | 100 |
| ne 4 Říj | 0 |
| po 5 Říj | 0 |
| út 6 Říj | 200 |
| st 7 Říj | 0 |
| čt 8 Říj | 100 |
| pá 9 Říj | 0 |
| so 10 Říj | 0 |
| ne 11 Říj | 0 |
| po 12 Říj | 0 |
| út 13 Říj | 200 |
| st 14 Říj | 0 |
| čt 15 Říj | 0 |
| pá 16 Říj | 100 |
| so 17 Říj | 0 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 0 |
| po 19 Říj (předpověď) | 0 |
| út 20 Říj (předpověď) | 200 |
| st 21 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 100 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 100 |
| so 24 Říj (předpověď) | 100 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 0 |
| po 26 Říj (předpověď) | 0 |
| út 27 Říj (předpověď) | 300 |
| st 28 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 100 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 100 |
| so 31 Říj (předpověď) | 100 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 0 |
| po 2 Lis (předpověď) | 0 |
| út 3 Lis (předpověď) | 300 |
| st 4 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 5 Lis (předpověď) | 100 |
| pá 6 Lis (předpověď) | 100 |
| so 7 Lis (předpověď) | 100 |
O čtenářích umělce J. W. Carmichael
Které dílo umělce J. W. Carmichael je nejčastěji prohlíženo?
- Na prvním místě Malta, With French Ship `charlemagne' s 300 návštěvami a 7% dotazů. Nad ním je zařazeno 10 děl.
Jak velkou čtenářskou základnu má J. W. Carmichael na WikiOO.org?
- 5 000 návštěv za dvanáct měsíců: 800 na profil umělce, 4 200 u děl.
Jaká zařízení používají čtenáři autora J. W. Carmichael?
- Používají počítače (94%), telefony (4%) a tablety (2%); počítače představuje 94% prohlídek.
Která díla J. W. Carmichael odpovídají výběru čtenářů?
- Díla označená jako Měkké stínění (Jasnost světla) získávají 18% návštěv pro 6% katalogu.