Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce John Worsley na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
John Worsley: statistiky v kostce
Shower Room Marlag 'O' je nejvyhledávanějším dílem umělce John Worsley: 500 prohlídek za dvanáct měsíců, což představuje 42% celkového počtu. Často se také zajímali o: House of Commons, 1940 a Naval and Marine Prisoners of War on the March ahead of the Allied Advance in Germany between Bremen and Lübeck. Celkový počet prohlídek: 1 600 (1 000 profil umělce, 600 děl). Nárůst o 100% mezi Zář 2026 a Říj 2026. Vrchol: Čec 2026 (1 100 návštěv). Zaznamenaná preference: Tmavé tóny (Barevná paleta), 78% návštěv pro 13% katalogu.
Top 7 děl umělce John Worsley podle počtu prohlídek
Žebříček počítá počet prohlídek díel WikiOO.org za dvanáct měsíců, nikoliv skóre v katalogu. Prvna v žebříčku je nejčastěji prohlíženým dílem autora John Worsley.
-
1
Shower Room Marlag 'O', 1944
500 návštěv · 41,7%
-
2
House of Commons, 1940, 1947
200 návštěv · 16,7%
-
3
Naval and Marine Prisoners of War on the March ahead of the Allied Advance in Germany between Bremen and Lübeck, 1945
100 návštěv · 8,3%
-
4
The Last of the 'Laurentic', 1943
100 návštěv · 8,3%
-
5
A Night Air Raid over Augusta, 1943
100 návštěv · 8,3%
-
6
Sir Cloudesley Varyl Robinson (1883–1959), 1945
100 návštěv · 8,3%
-
7
Refitting in Dry Dock, the Forecastle Sentry, 1943
100 návštěv · 8,3%
Jaký je měsíční počet čtenářů záznamu John Worsley?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit podkladová data
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 100 | 0 |
| Čec 2026 | 900 | 200 |
| Srp 2026 | 0 | 100 |
| Zář 2026 | 0 | 100 |
| Říj 2026 | 0 | 200 |
Jaký je měsíční počet čtenářů děl umělce John Worsley?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Které kategorie děl John Worsley si nejčastěji vybírají čtenáři?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit podkladová data
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 54,5% | 25,0% |
| Měkké stínění | 27,3% | 75,0% |
| Střední jas | 0,0% | 0,0% |
| Jasná rovnováha | 18,2% | 0,0% |
| Luminózní | 0,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 31,8% | 25,0% |
| Jemné odstíny | 45,5% | 16,7% |
| Vyvážená jemnost | 18,2% | 41,7% |
| Jasná barevná přítomnost | 4,5% | 16,7% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 60,0% | 22,2% |
| Tmavé tóny | 13,3% | 77,8% |
| Neutrální tóny | 26,7% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 40,9% | 25,0% |
| Vyvážená | 50,0% | 16,7% |
| Živobylé | 9,1% | 58,3% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 18,2% | 16,7% |
| Jemný | 31,8% | 0,0% |
| Vyvážený | 18,2% | 0,0% |
| Výrazný | 18,2% | 75,0% |
| Prohlášení | 13,6% | 8,3% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 9,1% | 16,7% |
| Jemně promíchaná paleta | 13,6% | 0,0% |
| Vyvážená harmonie | 13,6% | 8,3% |
| Silná barevná jednotnost | 54,5% | 75,0% |
| Jednotná paleta | 9,1% | 0,0% |
Jak se v průběhu roku distribuují nejčastěji prohlížené díla umělce John Worsley?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit podkladová data
| Dílo | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 | Říj 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Shower Room Marlag 'O' | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 |
| Refitting in Dry Dock, the… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| House of Commons, 1940 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Admiral Sir John Cunningham… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Brigadier Peter Young, DSO,… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Lieutenant (Basil Charles)… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Away Walrus from HMS 'Devon… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grand Harbour, Malta, Octob… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Night Air Raid over Augus… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Last of the 'Laurentic' | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
Jaké je rozdělení čtenářů John Worsley podle jazyka?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Jaká je denní čtenost John Worsley včetně předpovědi?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit podkladová data
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| so 17 Říj | 0 |
| ne 18 Říj | 0 |
| po 19 Říj | 0 |
| út 20 Říj | 0 |
| st 21 Říj | 0 |
| čt 22 Říj | 0 |
| pá 23 Říj | 0 |
| so 24 Říj | 0 |
| ne 25 Říj | 0 |
| po 26 Říj | 0 |
| út 27 Říj | 0 |
| st 28 Říj | 200 |
| čt 29 Říj | 0 |
| pá 30 Říj | 0 |
| so 31 Říj | 0 |
| ne 1 Lis | 0 |
| po 2 Lis | 0 |
| út 3 Lis | 0 |
| st 4 Lis | 0 |
| čt 5 Lis | 0 |
| pá 6 Lis | 0 |
| so 7 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 8 Lis (předpověď) | 0 |
| po 9 Lis (předpověď) | 0 |
| út 10 Lis (předpověď) | 0 |
| st 11 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 12 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 13 Lis (předpověď) | 0 |
| so 14 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 15 Lis (předpověď) | 0 |
| po 16 Lis (předpověď) | 0 |
| út 17 Lis (předpověď) | 0 |
| st 18 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 19 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 20 Lis (předpověď) | 0 |
| so 21 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 22 Lis (předpověď) | 0 |
| po 23 Lis (předpověď) | 0 |
| út 24 Lis (předpověď) | 0 |
| st 25 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 26 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 27 Lis (předpověď) | 0 |
John Worsley: nejčastější dotazy
Které dílo umělce John Worsley má nejvíce prohlídek?
- Shower Room Marlag 'O': 500 návštěv, 42% konzultací. Seznam pokračuje až do pořadí 7.
Jaká je čtenost u John Worsley?
- 1 600 návštěv za dvanáct měsíců (1 000 prohlídek profilu umělce, 600 prohlídek děl).
Preferují čtenáři určitou kategorii děl od John Worsley?
- Ano, Tmavé tóny (Barevná paleta): 78% návštěv pro 13% katalogu.