Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Joos de Momper the Younger na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Joos de Momper the Younger: přehled čtenosti
Za posledních dvanáct měsíců se nejpouštěnějším dílem Joos de Momper the Younger v databázi WikiOO.org stalo A Mountainous Landscape with Horsemen and Travellers Crossing a Bridge: 300 prohlídek, což představuje 13% všech prohlídek tohoto umělce. Následuje jich Extensive Landscape with Peasants a Landscape with Minerva Expelling Mars to Protect Peace and Plenty. Záznamy o umělci Joos de Momper the Younger byly prohlíženy celkem 2 900krát: 800krát u profilu umělce a 2 100krát u záznamů jednotlivých děl. Měsícem s nejvyšší mírou prohlídek byl Čec 2026 s 2 700 návštěvami. Čtenáři konzultují Zemité tóny (Barevná paleta) častěji, než by odpovídalo jejímu podílu v katalogu: 94% návštěv oproti 75% děl.
10 nejčastěji prohlížených děl umělce Joos de Momper the Younger
Díla umělce Joos de Momper the Younger seřazena podle počtu prohlídek na WikiOO.org za posledních dvanáct měsíců, od nejčastěji prohlížených.
-
1
A Mountainous Landscape with Horsemen and Travellers Crossing a Bridge
300 návštěv · 13,0%
-
2
Extensive Landscape with Peasants
300 návštěv · 13,0%
-
3
Landscape with Minerva Expelling Mars to Protect Peace and Plenty
200 návštěv · 8,7%
-
4
A Mountain Landscape with a Waterfall and Travellers at a Ford
200 návštěv · 8,7%
-
5
A Mountainous Landscape with Figures and Mules
200 návštěv · 8,7%
-
6
Grape Harvest, 1660
100 návštěv · 4,3%
-
7
A Mountain Road, 1620
100 návštěv · 4,3%
-
8
An Extensive Mountainous Landscape with Figures, 1620
100 návštěv · 4,3%
-
9
River with Castle, Horsemen and Woodcutters
100 návštěv · 4,3%
-
10
An extensive river landscape with travellers approaching a village
100 návštěv · 4,3%
Kolikrát je za měsíc prohlížena karta umělce Joos de Momper the Younger?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Tabulka dat
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 100 | 100 |
| Čec 2026 | 700 | 2 000 |
| Srp 2026 | 0 | 0 |
| Zář 2026 | 0 | 0 |
Jak často jsou díla umělce Joos de Momper the Younger vyhledávána?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Jaké díla umělce Joos de Momper the Younger si čtenáři prohlížejí?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Tabulka dat
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 20,0% | 17,4% |
| Měkké stínění | 45,0% | 43,5% |
| Střední jas | 25,0% | 34,8% |
| Jasná rovnováha | 10,0% | 4,3% |
| Luminózní | 0,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 25,0% | 26,1% |
| Jemné odstíny | 50,0% | 43,5% |
| Vyvážená jemnost | 22,5% | 26,1% |
| Jasná barevná přítomnost | 2,5% | 4,3% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 75,0% | 94,4% |
| Neutrální tóny | 21,9% | 5,6% |
| Tmavé tóny | 3,1% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 40,0% | 39,1% |
| Vyvážená | 57,5% | 56,5% |
| Živobylé | 2,5% | 4,3% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 5,0% | 0,0% |
| Jemný | 2,5% | 0,0% |
| Vyvážený | 5,0% | 0,0% |
| Výrazný | 22,5% | 34,8% |
| Prohlášení | 65,0% | 65,2% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 22,5% | 30,4% |
| Jemně promíchaná paleta | 7,5% | 0,0% |
| Vyvážená harmonie | 15,0% | 8,7% |
| Silná barevná jednotnost | 42,5% | 52,2% |
| Jednotná paleta | 12,5% | 8,7% |
Která díla Joos de Momper the Younger jsou nejčastěji prohlížena měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Tabulka dat
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grape Harvest | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| A Mountainous Road Scene wi… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape with Travellers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Winter Landscape with the F… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape with a Mountian P… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Large Mountain Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape with Grotto | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Mountain Road | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Minerva's Visit to the Muses | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Extensive Landscape with Pe… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
V jakých jazycích je Joos de Momper the Younger vyhledáván?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Kolik konzultací Joos de Momper the Younger se denně koná a jaký je jejich očekávaný počet?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Tabulka dat
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| po 21 Zář | 0 |
| út 22 Zář | 0 |
| st 23 Zář | 0 |
| čt 24 Zář | 0 |
| pá 25 Zář | 0 |
| so 26 Zář | 0 |
| ne 27 Zář | 0 |
| po 28 Zář | 0 |
| út 29 Zář | 0 |
| st 30 Zář | 0 |
| čt 1 Říj | 0 |
| pá 2 Říj | 0 |
| so 3 Říj | 0 |
| ne 4 Říj | 0 |
| po 5 Říj | 0 |
| út 6 Říj | 0 |
| st 7 Říj | 0 |
| čt 8 Říj | 0 |
| pá 9 Říj | 0 |
| so 10 Říj | 0 |
| ne 11 Říj | 0 |
| po 12 Říj (předpověď) | 0 |
| út 13 Říj (předpověď) | 0 |
| st 14 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 15 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 16 Říj (předpověď) | 0 |
| so 17 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 0 |
| po 19 Říj (předpověď) | 0 |
| út 20 Říj (předpověď) | 0 |
| st 21 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 0 |
| so 24 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 0 |
| po 26 Říj (předpověď) | 0 |
| út 27 Říj (předpověď) | 0 |
| st 28 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 0 |
| so 31 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 0 |
Otázky týkající se čtenářů Joos de Momper the Younger
Která díla umělce Joos de Momper the Younger jsou nejčastěji prohlížena?
- A Mountainous Landscape with Horsemen and Travellers Crossing a Bridge s 300 prohlédnutími (13% všech prohlídek Joos de Momper the Younger). Výše uvedené pořadí obsahuje 10 děl.
Kolikrát byl(a) Joos de Momper the Younger vyhledán(a) na WikiOO.org?
- 2 900krát za dvanáct měsíců: 800 na profilu umělce a 2 100 u záznamů děl.
Jaké díla umělce Joos de Momper the Younger čtenáři preferují?
- Zemité tóny (Barevná paleta): 94% návštěv oproti 75% v katalogu.