Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Joos Vincent De Vos na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Joos Vincent De Vos: statistiky v kostce
Old Man with Top Hat je nejvyhledávanějším dílem umělce Joos Vincent De Vos: 300 prohlídek za dvanáct měsíců, což představuje 12% celkového počtu. Často se také zajímali o: Still Life with Mackerels, Lemons and Tomatoes a Head of a Young Peasant with Pipe. Celkový počet prohlídek: 2 700 (300 profil umělce, 2 400 děl). Pokles o 33% mezi Srp 2026 a Zář 2026. Vrchol: Čec 2026 (2 100 návštěv). Zaznamenaná preference: Nostalgický (Atmosféra), 100% návštěv pro 0% katalogu.
Top 10 děl umělce Joos Vincent De Vos podle počtu prohlídek
Žebříček počítá počet prohlídek díel WikiOO.org za dvanáct měsíců, nikoliv skóre v katalogu. Prvna v žebříčku je nejčastěji prohlíženým dílem autora Joos Vincent De Vos.
-
1
Old Man with Top Hat, 1882
300 návštěv · 12,0%
-
2
Still Life with Mackerels, Lemons and Tomatoes, 1886
200 návštěv · 8,0%
-
3
Head of a Young Peasant with Pipe, 1884
200 návštěv · 8,0%
-
4
Flying Fox, 1885
200 návštěv · 8,0%
-
5
PEASANT WOMAN, HEAD, 1885
200 návštěv · 8,0%
-
6
The Schoolboy (Camille Roulin), 1888
100 návštěv · 4,0%
-
7
Self Portrait with Grey Felt Hat, 1887
100 návštěv · 4,0%
-
8
Still Life with Open Bible, 1885
100 návštěv · 4,0%
-
9
Head of a Peasant Woman, 1885
100 návštěv · 4,0%
-
10
Sunny Lawn in a Public Park, 1888
100 návštěv · 4,0%
Jaký je měsíční počet čtenářů záznamu Joos Vincent De Vos?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit podkladová data
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 100 |
| Čec 2026 | 300 | 1 800 |
| Srp 2026 | 0 | 300 |
| Zář 2026 | 0 | 200 |
Jaký je měsíční počet čtenářů děl umělce Joos Vincent De Vos?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Které kategorie děl Joos Vincent De Vos si nejčastěji vybírají čtenáři?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit podkladová data
| Atmosféra | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Dramatický | 50,0% | 0,0% |
| Zemité tóny | 50,0% | 0,0% |
| Nostalgický | 0,0% | 100,0% |
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 72,0% | 72,0% |
| Měkké stínění | 12,0% | 8,0% |
| Střední jas | 10,0% | 16,0% |
| Jasná rovnováha | 4,0% | 0,0% |
| Luminózní | 2,0% | 4,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 60,0% | 52,0% |
| Jemné odstíny | 20,0% | 32,0% |
| Vyvážená jemnost | 14,0% | 16,0% |
| Jasná barevná přítomnost | 6,0% | 0,0% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 78,8% | 70,0% |
| Monochromní | 9,1% | 10,0% |
| Tmavé tóny | 6,1% | 10,0% |
| Neutrální tóny | 3,0% | 5,0% |
| Pastelové barvy | 3,0% | 5,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 64,0% | 60,0% |
| Vyvážená | 30,0% | 40,0% |
| Živobylé | 6,0% | 0,0% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 28,0% | 8,0% |
| Jemný | 32,0% | 56,0% |
| Vyvážený | 6,0% | 4,0% |
| Výrazný | 10,0% | 16,0% |
| Prohlášení | 24,0% | 16,0% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 26,0% | 20,0% |
| Jemně promíchaná paleta | 6,0% | 4,0% |
| Vyvážená harmonie | 14,0% | 12,0% |
| Silná barevná jednotnost | 44,0% | 52,0% |
| Jednotná paleta | 10,0% | 12,0% |
Jak se v průběhu roku distribuují nejčastěji prohlížené díla umělce Joos Vincent De Vos?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit podkladová data
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Head of a Woman with Her Ha… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Four Peasants at a Meal | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Self Portrait with Straw Ha… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Self Portrait with Grey Fel… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Head of a Young Peasant wit… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Still Life with Open Bible | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Portrait of an Old Man with… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Head of a Peasant Woman wit… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Head of a Young Peasant wit… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Two Peasant Women in the Pe… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
Jaké je rozdělení čtenářů Joos Vincent De Vos podle jazyka?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Jaká je denní čtenost Joos Vincent De Vos včetně předpovědi?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit podkladová data
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| pá 25 Zář | 100 |
| so 26 Zář | 0 |
| ne 27 Zář | 0 |
| po 28 Zář | 0 |
| út 29 Zář | 0 |
| st 30 Zář | 0 |
| čt 1 Říj | 0 |
| pá 2 Říj | 0 |
| so 3 Říj | 0 |
| ne 4 Říj | 0 |
| po 5 Říj | 0 |
| út 6 Říj | 0 |
| st 7 Říj | 0 |
| čt 8 Říj | 0 |
| pá 9 Říj | 0 |
| so 10 Říj | 0 |
| ne 11 Říj | 0 |
| po 12 Říj | 0 |
| út 13 Říj | 0 |
| st 14 Říj | 0 |
| čt 15 Říj | 0 |
| pá 16 Říj (předpověď) | 0 |
| so 17 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 0 |
| po 19 Říj (předpověď) | 0 |
| út 20 Říj (předpověď) | 0 |
| st 21 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 0 |
| so 24 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 0 |
| po 26 Říj (předpověď) | 0 |
| út 27 Říj (předpověď) | 0 |
| st 28 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 0 |
| so 31 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 0 |
| po 2 Lis (předpověď) | 0 |
| út 3 Lis (předpověď) | 0 |
| st 4 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 5 Lis (předpověď) | 0 |
Joos Vincent De Vos: nejčastější dotazy
Které dílo umělce Joos Vincent De Vos má nejvíce prohlídek?
- Old Man with Top Hat: 300 návštěv, 12% konzultací. Seznam pokračuje až do pořadí 10.
Jaká je čtenost u Joos Vincent De Vos?
- 2 700 návštěv za dvanáct měsíců (300 prohlídek profilu umělce, 2 400 prohlídek děl).
Preferují čtenáři určitou kategorii děl od Joos Vincent De Vos?
- Ano, Nostalgický (Atmosféra): 100% návštěv pro 0% katalogu.