Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Josep Cusachs I na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Josep Cusachs I: statistiky v kostce
Cavalry Officer je nejvyhledávanějším dílem umělce Josep Cusachs I: 300 prohlídek za dvanáct měsíců, což představuje 5% celkového počtu. Často se také zajímali o: Newsboy a Cape Dragon Whip. Celkový počet prohlídek: 6 700 (900 profil umělce, 5 800 děl). Pokles o 50% mezi Srp 2026 a Zář 2026. Vrchol: Čec 2026 (6 100 návštěv). Rozdělení zařízení: počítače (99%) a telefony (1%). Zaznamenaná preference: Živobylé (Intenzita barev), 62% návštěv pro 46% katalogu.
Top 10 děl umělce Josep Cusachs I podle počtu prohlídek
Žebříček počítá počet prohlídek díel WikiOO.org za dvanáct měsíců, nikoliv skóre v katalogu. Prvna v žebříčku je nejčastěji prohlíženým dílem autora Josep Cusachs I.
-
1
Cavalry Officer
300 návštěv · 4,6%
-
2
Newsboy
300 návštěv · 4,6%
-
3
Cape Dragon Whip
300 návštěv · 4,6%
-
4
Studies Of Donkeys
200 návštěv · 3,1%
-
5
In The Hunt
200 návštěv · 3,1%
-
6
Hussar On Horse 1
200 návštěv · 3,1%
-
7
Untitled 13
200 návštěv · 3,1%
-
8
Cantin
200 návštěv · 3,1%
-
9
Coraceros Cuirassiers
100 návštěv · 1,5%
-
10
Bearded soldier
100 návštěv · 1,5%
Jaký je měsíční počet čtenářů záznamu Josep Cusachs I?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit podkladová data
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 100 | 200 |
| Čec 2026 | 700 | 5 400 |
| Srp 2026 | 0 | 200 |
| Zář 2026 | 100 | 0 |
Jaký je měsíční počet čtenářů děl umělce Josep Cusachs I?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Které kategorie děl Josep Cusachs I si nejčastěji vybírají čtenáři?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit podkladová data
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 10,0% | 7,7% |
| Měkké stínění | 12,0% | 10,8% |
| Střední jas | 44,0% | 55,4% |
| Jasná rovnováha | 20,0% | 18,5% |
| Luminózní | 14,0% | 7,7% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 12,0% | 7,7% |
| Jemné odstíny | 16,0% | 15,4% |
| Vyvážená jemnost | 24,0% | 16,9% |
| Jasná barevná přítomnost | 44,0% | 55,4% |
| Sytá barva | 4,0% | 4,6% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 37,0% | 44,8% |
| Tmavé tóny | 30,4% | 29,3% |
| Neutrální tóny | 23,9% | 19,0% |
| Pastelové barvy | 6,5% | 3,5% |
| Teplé tóny | 0,0% | 3,5% |
| Monochromní | 2,2% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 14,0% | 12,3% |
| Vyvážená | 40,0% | 26,2% |
| Živobylé | 46,0% | 61,5% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 8,0% | 1,5% |
| Jemný | 10,0% | 10,8% |
| Vyvážený | 14,0% | 6,2% |
| Výrazný | 18,0% | 24,6% |
| Prohlášení | 50,0% | 56,9% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 2,0% | 6,2% |
| Jemně promíchaná paleta | 8,0% | 1,5% |
| Vyvážená harmonie | 4,0% | 6,2% |
| Silná barevná jednotnost | 52,0% | 58,5% |
| Jednotná paleta | 34,0% | 27,7% |
Jak se v průběhu roku distribuují nejčastěji prohlížené díla umělce Josep Cusachs I?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit podkladová data
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Male portrait | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of Josep Puigcarbó | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Awaiting the Return | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Coraceros Cuirassiers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Tambor | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Head of cuirassier | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cavalry Officer | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 0 |
| Amazon 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait Of General Prim | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Je Josep Cusachs I vyhledáván na telefonech nebo na počítačích?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Zobrazit podkladová data
| Zařízení | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| počítače | 6 600 | 98,5% |
| telefony | 100 | 1,5% |
Jaké je rozdělení čtenářů Josep Cusachs I podle jazyka?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Jaká je denní čtenost Josep Cusachs I včetně předpovědi?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit podkladová data
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| ne 27 Zář | 0 |
| po 28 Zář | 0 |
| út 29 Zář | 0 |
| st 30 Zář | 0 |
| čt 1 Říj | 0 |
| pá 2 Říj | 0 |
| so 3 Říj | 0 |
| ne 4 Říj | 0 |
| po 5 Říj | 0 |
| út 6 Říj | 0 |
| st 7 Říj | 0 |
| čt 8 Říj | 0 |
| pá 9 Říj | 0 |
| so 10 Říj | 0 |
| ne 11 Říj | 100 |
| po 12 Říj | 0 |
| út 13 Říj | 100 |
| st 14 Říj | 0 |
| čt 15 Říj | 0 |
| pá 16 Říj | 0 |
| so 17 Říj | 0 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 100 |
| po 19 Říj (předpověď) | 0 |
| út 20 Říj (předpověď) | 100 |
| st 21 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 0 |
| so 24 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 200 |
| po 26 Říj (předpověď) | 0 |
| út 27 Říj (předpověď) | 200 |
| st 28 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 0 |
| so 31 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 200 |
| po 2 Lis (předpověď) | 0 |
| út 3 Lis (předpověď) | 200 |
| st 4 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 5 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 6 Lis (předpověď) | 0 |
| so 7 Lis (předpověď) | 0 |
Josep Cusachs I: nejčastější dotazy
Které dílo umělce Josep Cusachs I má nejvíce prohlídek?
- Cavalry Officer: 300 návštěv, 5% konzultací. Seznam pokračuje až do pořadí 10.
Jaká je čtenost u Josep Cusachs I?
- 6 700 návštěv za dvanáct měsíců (900 prohlídek profilu umělce, 5 800 prohlídek děl).
Je Josep Cusachs I vyhledáván častěji na telefonech nebo počítačích?
- Zadavatelé jsou rozděleni podle počítače (99%) a telefony (1%); nejvíce je jich počítače s podílem 99%.
Preferují čtenáři určitou kategorii děl od Josep Cusachs I?
- Ano, Živobylé (Intenzita barev): 62% návštěv pro 46% katalogu.