Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Joseph Clover na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Joseph Clover: statistiky v kostce
Interior with Figures je nejvyhledávanějším dílem umělce Joseph Clover: 300 prohlídek za dvanáct měsíců, což představuje 11% celkového počtu. Často se také zajímali o: Interior with Figures a Interior with Couple and Children Playing. Celkový počet prohlídek: 2 900 (600 profil umělce, 2 300 děl). Vrchol: Čec 2026 (2 700 návštěv). Zaznamenaná preference: Měkké stínění (Jasnost světla), 61% návštěv pro 40% katalogu.
Top 10 děl umělce Joseph Clover podle počtu prohlídek
Žebříček počítá počet prohlídek díel WikiOO.org za dvanáct měsíců, nikoliv skóre v katalogu. Prvna v žebříčku je nejčastěji prohlíženým dílem autora Joseph Clover.
-
1
Interior with Figures, 1830
300 návštěv · 10,7%
-
2
Interior with Figures, 1830
200 návštěv · 7,1%
-
3
Interior with Couple and Children Playing
200 návštěv · 7,1%
-
4
Landscape with Farm Buildings
200 návštěv · 7,1%
-
5
Lord James Beresford, 4th Son of Henry de la Poer, 1825
100 návštěv · 3,6%
-
6
enterrada viva, 2020
100 návštěv · 3,6%
-
7
Joseph Thomas Clover, 1844
100 návštěv · 3,6%
-
8
Landscape with Birches and a Pond
100 návštěv · 3,6%
-
9
Diana and Actaeon (after Titian)
100 návštěv · 3,6%
-
10
Crisp Brown, Mayor of Norwich (1817), 1822
100 návštěv · 3,6%
Jaký je měsíční počet čtenářů záznamu Joseph Clover?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit podkladová data
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 100 | 0 |
| Čec 2026 | 500 | 2 200 |
| Srp 2026 | 0 | 0 |
| Zář 2026 | 0 | 100 |
Jaký je měsíční počet čtenářů děl umělce Joseph Clover?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Které kategorie děl Joseph Clover si nejčastěji vybírají čtenáři?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit podkladová data
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 44,0% | 32,1% |
| Měkké stínění | 40,0% | 60,7% |
| Střední jas | 12,0% | 7,1% |
| Jasná rovnováha | 4,0% | 0,0% |
| Luminózní | 0,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 24,0% | 17,9% |
| Jemné odstíny | 36,0% | 35,7% |
| Vyvážená jemnost | 36,0% | 32,1% |
| Jasná barevná přítomnost | 4,0% | 14,3% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 82,9% | 82,6% |
| Tmavé tóny | 8,6% | 17,4% |
| Neutrální tóny | 8,6% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 42,0% | 32,1% |
| Vyvážená | 54,0% | 64,3% |
| Živobylé | 4,0% | 3,6% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 6,0% | 0,0% |
| Jemný | 28,0% | 35,7% |
| Vyvážený | 6,0% | 7,1% |
| Výrazný | 34,0% | 21,4% |
| Prohlášení | 26,0% | 35,7% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 32,0% | 21,4% |
| Jemně promíchaná paleta | 10,0% | 10,7% |
| Vyvážená harmonie | 12,0% | 14,3% |
| Silná barevná jednotnost | 34,0% | 46,4% |
| Jednotná paleta | 12,0% | 7,1% |
Jak se v průběhu roku distribuují nejčastěji prohlížené díla umělce Joseph Clover?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit podkladová data
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| enterrada viva | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Edward Rigby | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Interior with Couple and Ch… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Reverend William Abbot… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Joseph Clover, Farrier, Gra… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| George Vincent | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape with Farm Buildin… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Mrs Withington | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Man, Woman and Baby in a Be… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Augustin Noverre (1729–1805) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Jaké je rozdělení čtenářů Joseph Clover podle jazyka?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Jaká je denní čtenost Joseph Clover včetně předpovědi?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit podkladová data
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| pá 25 Zář | 0 |
| so 26 Zář | 0 |
| ne 27 Zář | 0 |
| po 28 Zář | 0 |
| út 29 Zář | 100 |
| st 30 Zář | 0 |
| čt 1 Říj | 0 |
| pá 2 Říj | 0 |
| so 3 Říj | 0 |
| ne 4 Říj | 0 |
| po 5 Říj | 0 |
| út 6 Říj | 0 |
| st 7 Říj | 0 |
| čt 8 Říj | 0 |
| pá 9 Říj | 0 |
| so 10 Říj | 0 |
| ne 11 Říj | 0 |
| po 12 Říj | 0 |
| út 13 Říj | 0 |
| st 14 Říj | 0 |
| čt 15 Říj | 0 |
| pá 16 Říj (předpověď) | 0 |
| so 17 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 0 |
| po 19 Říj (předpověď) | 0 |
| út 20 Říj (předpověď) | 0 |
| st 21 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 0 |
| so 24 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 0 |
| po 26 Říj (předpověď) | 0 |
| út 27 Říj (předpověď) | 0 |
| st 28 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 0 |
| so 31 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 0 |
| po 2 Lis (předpověď) | 0 |
| út 3 Lis (předpověď) | 0 |
| st 4 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 5 Lis (předpověď) | 0 |
Joseph Clover: nejčastější dotazy
Které dílo umělce Joseph Clover má nejvíce prohlídek?
- Interior with Figures: 300 návštěv, 11% konzultací. Seznam pokračuje až do pořadí 10.
Jaká je čtenost u Joseph Clover?
- 2 900 návštěv za dvanáct měsíců (600 prohlídek profilu umělce, 2 300 prohlídek děl).
Preferují čtenáři určitou kategorii děl od Joseph Clover?
- Ano, Měkké stínění (Jasnost světla): 61% návštěv pro 40% katalogu.