Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Joseph M. Raphael na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Joseph M. Raphael: statistiky v kostce
Market Of St. Catherine, Bruxelles je nejvyhledávanějším dílem umělce Joseph M. Raphael: 300 prohlídek za dvanáct měsíců, což představuje 14% celkového počtu. Často se také zajímali o: The Town Crier And His Family a Lemon, Jug And Acacia. Celkový počet prohlídek: 2 100 (400 profil umělce, 1 700 děl). Vrchol: Čec 2026 (1 600 návštěv). Zaznamenaná preference: Vyvážená harmonie (Harmonie barev), 43% návštěv pro 20% katalogu.
Top 10 děl umělce Joseph M. Raphael podle počtu prohlídek
Žebříček počítá počet prohlídek díel WikiOO.org za dvanáct měsíců, nikoliv skóre v katalogu. Prvna v žebříčku je nejčastěji prohlíženým dílem autora Joseph M. Raphael.
-
1
Market Of St. Catherine, Bruxelles
300 návštěv · 14,3%
-
2
The Town Crier And His Family
300 návštěv · 14,3%
-
3
Lemon, Jug And Acacia
200 návštěv · 9,5%
-
4
Neighbors
200 návštěv · 9,5%
-
5
Cottage Garden
100 návštěv · 4,8%
-
6
World Within Worlds, 1978
100 návštěv · 4,8%
-
7
Pond With Flowering Trees
100 návštěv · 4,8%
-
8
Reflection Pool
100 návštěv · 4,8%
-
9
In The Garden
100 návštěv · 4,8%
-
10
Ostend Strand
100 návštěv · 4,8%
Jaký je měsíční počet čtenářů záznamu Joseph M. Raphael?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit podkladová data
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 0 |
| Čec 2026 | 300 | 1 300 |
| Srp 2026 | 0 | 200 |
| Zář 2026 | 0 | 0 |
| Říj 2026 | 100 | 200 |
Jaký je měsíční počet čtenářů děl umělce Joseph M. Raphael?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Které kategorie děl Joseph M. Raphael si nejčastěji vybírají čtenáři?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit podkladová data
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 6,0% | 14,3% |
| Měkké stínění | 12,0% | 19,1% |
| Střední jas | 30,0% | 9,5% |
| Jasná rovnováha | 42,0% | 42,9% |
| Luminózní | 10,0% | 14,3% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 26,0% | 28,6% |
| Jemné odstíny | 40,0% | 23,8% |
| Vyvážená jemnost | 30,0% | 47,6% |
| Jasná barevná přítomnost | 4,0% | 0,0% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 16,0% | 14,3% |
| Vyvážená | 64,0% | 52,4% |
| Živobylé | 20,0% | 33,3% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 16,0% | 19,1% |
| Jemný | 40,0% | 38,1% |
| Vyvážený | 16,0% | 14,3% |
| Výrazný | 14,0% | 23,8% |
| Prohlášení | 14,0% | 4,8% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 20,0% | 14,3% |
| Jemně promíchaná paleta | 10,0% | 9,5% |
| Vyvážená harmonie | 20,0% | 42,9% |
| Silná barevná jednotnost | 20,0% | 19,1% |
| Jednotná paleta | 30,0% | 14,3% |
Jak se v průběhu roku distribuují nejčastěji prohlížené díla umělce Joseph M. Raphael?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit podkladová data
| Dílo | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 | Říj 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cottage Garden | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| In The Garden | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Market Of St. Catherine, Br… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
| Workhorses | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Bartered Bride, Stern Grove | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Fishing Boat | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Neighbors | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
| Self-potrait | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Our Place, Rue England | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Blowing Bubbles | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Jaké je rozdělení čtenářů Joseph M. Raphael podle jazyka?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit podkladová data
| Jazyk | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| anglicky | 100 | 100,0% |
Jaká je denní čtenost Joseph M. Raphael včetně předpovědi?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit podkladová data
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| čt 15 Říj | 0 |
| pá 16 Říj | 0 |
| so 17 Říj | 0 |
| ne 18 Říj | 0 |
| po 19 Říj | 0 |
| út 20 Říj | 0 |
| st 21 Říj | 0 |
| čt 22 Říj | 0 |
| pá 23 Říj | 0 |
| so 24 Říj | 0 |
| ne 25 Říj | 0 |
| po 26 Říj | 0 |
| út 27 Říj | 0 |
| st 28 Říj | 0 |
| čt 29 Říj | 0 |
| pá 30 Říj | 100 |
| so 31 Říj | 0 |
| ne 1 Lis | 100 |
| po 2 Lis | 300 |
| út 3 Lis | 0 |
| st 4 Lis | 0 |
| čt 5 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 6 Lis (předpověď) | 100 |
| so 7 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 8 Lis (předpověď) | 100 |
| po 9 Lis (předpověď) | 400 |
| út 10 Lis (předpověď) | 0 |
| st 11 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 12 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 13 Lis (předpověď) | 200 |
| so 14 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 15 Lis (předpověď) | 200 |
| po 16 Lis (předpověď) | 500 |
| út 17 Lis (předpověď) | 0 |
| st 18 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 19 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 20 Lis (předpověď) | 200 |
| so 21 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 22 Lis (předpověď) | 200 |
| po 23 Lis (předpověď) | 600 |
| út 24 Lis (předpověď) | 0 |
| st 25 Lis (předpověď) | 0 |
Joseph M. Raphael: nejčastější dotazy
Které dílo umělce Joseph M. Raphael má nejvíce prohlídek?
- Market Of St. Catherine, Bruxelles: 300 návštěv, 14% konzultací. Seznam pokračuje až do pořadí 10.
Jaká je čtenost u Joseph M. Raphael?
- 2 100 návštěv za dvanáct měsíců (400 prohlídek profilu umělce, 1 700 prohlídek děl).
Preferují čtenáři určitou kategorii děl od Joseph M. Raphael?
- Ano, Vyvážená harmonie (Harmonie barev): 43% návštěv pro 20% katalogu.