Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Juan Sanchez Cotan na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Juan Sanchez Cotan: statistiky v kostce
Still-life with Quince, Cabbage, Melon and Cucumber je nejvyhledávanějším dílem umělce Juan Sanchez Cotan: 300 prohlídek za dvanáct měsíců, což představuje 38% celkového počtu. Často se také zajímali o: Still-Life with Game, Vegetable and Fruit a Still-Life with Game Fowl. Celkový počet prohlídek: 900 (400 profil umělce, 500 děl). Vrchol: Čec 2026 (900 návštěv). Zaznamenaná preference: Silná barevná jednotnost (Harmonie barev), 75% návštěv pro 33% katalogu.
Top 5 děl umělce Juan Sanchez Cotan podle počtu prohlídek
Žebříček počítá počet prohlídek díel WikiOO.org za dvanáct měsíců, nikoliv skóre v katalogu. Prvna v žebříčku je nejčastěji prohlíženým dílem autora Juan Sanchez Cotan.
-
1
Still-life with Quince, Cabbage, Melon and Cucumber, 1600
300 návštěv · 37,5%
-
2
Still-Life with Game, Vegetable and Fruit, 1602
200 návštěv · 25,0%
-
3
Still-Life with Game Fowl, 1600
100 návštěv · 12,5%
-
4
Portrait of Brigida del Rio, the bearded Penaranda.
100 návštěv · 12,5%
-
5
St. Bruno, founder of the Carthusian Order
100 návštěv · 12,5%
Jaký je měsíční počet čtenářů záznamu Juan Sanchez Cotan?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit podkladová data
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 0 |
| Čec 2026 | 400 | 500 |
| Srp 2026 | 0 | 0 |
| Zář 2026 | 0 | 0 |
Jaký je měsíční počet čtenářů děl umělce Juan Sanchez Cotan?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Které kategorie děl Juan Sanchez Cotan si nejčastěji vybírají čtenáři?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit podkladová data
| Emoční náboj | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Závažný a tklivý | 33,3% | 66,7% |
| Reflektivní | 33,3% | 33,3% |
| Duchovní | 33,3% | 0,0% |
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 58,3% | 62,5% |
| Měkké stínění | 41,7% | 37,5% |
| Střední jas | 0,0% | 0,0% |
| Jasná rovnováha | 0,0% | 0,0% |
| Luminózní | 0,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 75,0% | 75,0% |
| Jemné odstíny | 16,7% | 25,0% |
| Vyvážená jemnost | 8,3% | 0,0% |
| Jasná barevná přítomnost | 0,0% | 0,0% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 83,3% | 87,5% |
| Vyvážená | 16,7% | 12,5% |
| Živobylé | 0,0% | 0,0% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 8,3% | 0,0% |
| Jemný | 16,7% | 12,5% |
| Vyvážený | 0,0% | 0,0% |
| Výrazný | 33,3% | 50,0% |
| Prohlášení | 41,7% | 37,5% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 33,3% | 12,5% |
| Jemně promíchaná paleta | 8,3% | 0,0% |
| Vyvážená harmonie | 16,7% | 12,5% |
| Silná barevná jednotnost | 33,3% | 75,0% |
| Jednotná paleta | 8,3% | 0,0% |
Jak se v průběhu roku distribuují nejčastěji prohlížené díla umělce Juan Sanchez Cotan?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit podkladová data
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Still-Life with Game, Veget… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Still-Life with Game Fowl | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saint Ildefonso receiving t… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Still-life with Quince, Cab… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Ecce Homo | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Still life with fruits and… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Virgin waking the boy, Muse… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Still life with flowers, ve… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| St. Bruno, founder of the C… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Still life with dead birds… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Jaké je rozdělení čtenářů Juan Sanchez Cotan podle jazyka?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit podkladová data
| Jazyk | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| anglicky | 300 | 75,0% |
| chorvatsky | 100 | 25,0% |
Jaká je denní čtenost Juan Sanchez Cotan včetně předpovědi?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit podkladová data
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| ne 27 Zář | 0 |
| po 28 Zář | 0 |
| út 29 Zář | 0 |
| st 30 Zář | 0 |
| čt 1 Říj | 0 |
| pá 2 Říj | 100 |
| so 3 Říj | 0 |
| ne 4 Říj | 0 |
| po 5 Říj | 0 |
| út 6 Říj | 200 |
| st 7 Říj | 0 |
| čt 8 Říj | 0 |
| pá 9 Říj | 500 |
| so 10 Říj | 0 |
| ne 11 Říj | 0 |
| po 12 Říj | 0 |
| út 13 Říj | 100 |
| st 14 Říj | 0 |
| čt 15 Říj | 100 |
| pá 16 Říj | 0 |
| so 17 Říj | 0 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 0 |
| po 19 Říj (předpověď) | 0 |
| út 20 Říj (předpověď) | 100 |
| st 21 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 100 |
| so 24 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 0 |
| po 26 Říj (předpověď) | 0 |
| út 27 Říj (předpověď) | 100 |
| st 28 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 200 |
| so 31 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 0 |
| po 2 Lis (předpověď) | 0 |
| út 3 Lis (předpověď) | 100 |
| st 4 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 5 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 6 Lis (předpověď) | 200 |
| so 7 Lis (předpověď) | 0 |
Juan Sanchez Cotan: nejčastější dotazy
Které dílo umělce Juan Sanchez Cotan má nejvíce prohlídek?
- Still-life with Quince, Cabbage, Melon and Cucumber: 300 návštěv, 38% konzultací. Seznam pokračuje až do pořadí 5.
Jaká je čtenost u Juan Sanchez Cotan?
- 900 návštěv za dvanáct měsíců (400 prohlídek profilu umělce, 500 prohlídek děl).
Preferují čtenáři určitou kategorii děl od Juan Sanchez Cotan?
- Ano, Silná barevná jednotnost (Harmonie barev): 75% návštěv pro 33% katalogu.