Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Jules Lefebvre na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Jules Lefebvre: přehled čtenosti
Za posledních dvanáct měsíců se nejpouštěnějším dílem Jules Lefebvre v databázi WikiOO.org stalo Pravda: 2 300 prohlídek, což představuje 25% všech prohlídek tohoto umělce. Následuje jich La Cigale a Chloé. Záznamy o umělci Jules Lefebvre byly prohlíženy celkem 9 800krát: 2 700krát u profilu umělce a 7 100krát u záznamů jednotlivých děl. Počet konzultací vzrostl o 6% z Srp 2026 na Zář 2026. Měsícem s nejvyšší mírou prohlídek byl Zář 2026 s 3 700 návštěvami. Konzultace probíhá na počítače (54%), telefony (44%) a tablety (2%). Čtenáři konzultují Vyvážený (Kontrast) častěji, než by odpovídalo jejímu podílu v katalogu: 43% návštěv oproti 8% děl.
10 nejčastěji prohlížených děl umělce Jules Lefebvre
Díla umělce Jules Lefebvre seřazena podle počtu prohlídek na WikiOO.org za posledních dvanáct měsíců, od nejčastěji prohlížených.
-
1
Pravda, 1870
2 300 návštěv · 25,3%
-
2
La Cigale, 1872
1 300 návštěv · 14,3%
-
3
Chloé, 1875
1 300 návštěv · 14,3%
-
4
Lady godiva
400 návštěv · 4,4%
-
5
Portrait of James A. Campbell, 1895
300 návštěv · 3,3%
-
6
Love Hurts
300 návštěv · 3,3%
-
7
Pandora 1
300 návštěv · 3,3%
-
8
A Reclining Nude
200 návštěv · 2,2%
-
9
Odalisque, 1874
200 návštěv · 2,2%
-
10
Lauretta, 1895
200 návštěv · 2,2%
Kolikrát je za měsíc prohlížena karta umělce Jules Lefebvre?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Tabulka dat
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 100 |
| Čec 2026 | 800 | 1 700 |
| Srp 2026 | 300 | 3 200 |
| Zář 2026 | 1 600 | 2 100 |
Jak často jsou díla umělce Jules Lefebvre vyhledávána?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Jaké díla umělce Jules Lefebvre si čtenáři prohlížejí?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Tabulka dat
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 30,0% | 60,4% |
| Měkké stínění | 24,0% | 14,3% |
| Střední jas | 24,0% | 23,1% |
| Jasná rovnováha | 12,0% | 0,0% |
| Luminózní | 10,0% | 2,2% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 36,0% | 44,0% |
| Jemné odstíny | 16,0% | 37,4% |
| Vyvážená jemnost | 36,0% | 13,2% |
| Jasná barevná přítomnost | 10,0% | 5,5% |
| Sytá barva | 2,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 54,8% | 74,1% |
| Neutrální tóny | 30,9% | 18,5% |
| Tmavé tóny | 14,3% | 7,4% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 36,0% | 49,5% |
| Vyvážená | 44,0% | 44,0% |
| Živobylé | 20,0% | 6,6% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 4,0% | 0,0% |
| Jemný | 18,0% | 3,3% |
| Vyvážený | 8,0% | 42,9% |
| Výrazný | 16,0% | 14,3% |
| Prohlášení | 54,0% | 39,6% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 6,0% | 7,7% |
| Jemně promíchaná paleta | 2,0% | 6,6% |
| Vyvážená harmonie | 4,0% | 0,0% |
| Silná barevná jednotnost | 54,0% | 70,3% |
| Jednotná paleta | 34,0% | 15,4% |
Která díla Jules Lefebvre jsou nejčastěji prohlížena měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Tabulka dat
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pravda | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 500 | 1 200 |
| Odalisque | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 100 |
| Portrait of James A. Campbe… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 |
| La Cigale | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 400 | 200 |
| Graziella | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| A Reclining Nude | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 |
| Diana, Chasseresse | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| clemence isaure | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 |
| portrait of a women | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Chloé | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 200 | 200 |
Jaká zařízení se používají k prohlížení profilu Jules Lefebvre?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Tabulka dat
| Zařízení | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| počítače | 5 300 | 54,1% |
| telefony | 4 300 | 43,9% |
| tablety | 200 | 2,0% |
V jakých jazycích je Jules Lefebvre vyhledáván?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Tabulka dat
| Jazyk | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| arabsky | 700 | 46,7% |
| anglicky | 200 | 13,3% |
| španělsky | 200 | 13,3% |
| italsky | 100 | 6,7% |
| japonsky | 100 | 6,7% |
| lotyšsky | 100 | 6,7% |
| portugalsky | 100 | 6,7% |
Kolik konzultací Jules Lefebvre se denně koná a jaký je jejich očekávaný počet?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Tabulka dat
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| čt 24 Zář | 300 |
| pá 25 Zář | 0 |
| so 26 Zář | 400 |
| ne 27 Zář | 0 |
| po 28 Zář | 200 |
| út 29 Zář | 0 |
| st 30 Zář | 100 |
| čt 1 Říj | 100 |
| pá 2 Říj | 800 |
| so 3 Říj | 0 |
| ne 4 Říj | 500 |
| po 5 Říj | 200 |
| út 6 Říj | 100 |
| st 7 Říj | 100 |
| čt 8 Říj | 0 |
| pá 9 Říj | 0 |
| so 10 Říj | 100 |
| ne 11 Říj | 100 |
| po 12 Říj | 200 |
| út 13 Říj | 0 |
| st 14 Říj | 0 |
| čt 15 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 16 Říj (předpověď) | 0 |
| so 17 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 0 |
| po 19 Říj (předpověď) | 0 |
| út 20 Říj (předpověď) | 0 |
| st 21 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 0 |
| so 24 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 0 |
| po 26 Říj (předpověď) | 0 |
| út 27 Říj (předpověď) | 0 |
| st 28 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 0 |
| so 31 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 0 |
| po 2 Lis (předpověď) | 0 |
| út 3 Lis (předpověď) | 0 |
| st 4 Lis (předpověď) | 0 |
Otázky týkající se čtenářů Jules Lefebvre
Která díla umělce Jules Lefebvre jsou nejčastěji prohlížena?
- Pravda s 2 300 prohlédnutími (25% všech prohlídek Jules Lefebvre). Výše uvedené pořadí obsahuje 10 děl.
Kolikrát byl(a) Jules Lefebvre vyhledán(a) na WikiOO.org?
- 9 800krát za dvanáct měsíců: 2 700 na profilu umělce a 7 100 u záznamů děl.
Na jakých zařízeních je Jules Lefebvre vyhledáván?
- Profil Jules Lefebvre byl prohlížen na počítače (54%), telefony (44%) a tablety (2%); počítače tvoří 54% všech prohlíženích.
Jaké díla umělce Jules Lefebvre čtenáři preferují?
- Vyvážený (Kontrast): 43% návštěv oproti 8% v katalogu.