Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Julia Margaret Cameronová na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
!
Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.
Julia Margaret Cameronová: statistiky v kostce
Ophelia Study No. 2 je nejvyhledávanějším dílem umělce Julia Margaret Cameronová: 700 prohlídek za dvanáct měsíců, což představuje 26% celkového počtu. Často se také zajímali o: The Mountain Nymph Sweet Liberty a The Parting of Sir Lancelot and Queen Guinevere. Celkový počet prohlídek: 3 300 (900 profil umělce, 2 400 děl). Nárůst o 33% mezi Srp 2026 a Zář 2026. Vrchol: Čec 2026 (2 400 návštěv). Rozdělení zařízení: počítače (88%), telefony (9%) a tablety (3%). Zaznamenaná preference: Vyvážená (Intenzita barev), 89% návštěv pro 58% katalogu.
Top 10 děl umělce Julia Margaret Cameronová podle počtu prohlídek
Žebříček počítá počet prohlídek díel WikiOO.org za dvanáct měsíců, nikoliv skóre v katalogu. Prvna v žebříčku je nejčastěji prohlíženým dílem autora Julia Margaret Cameronová.
Jaký je měsíční počet čtenářů záznamu Julia Margaret Cameronová?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit podkladová data
Měsíc
Profil umělce
Stránky děl
Říj 2025
0
0
Lis 2025
0
0
Pro 2025
0
0
Led 2026
0
0
Úno 2026
0
0
Bře 2026
0
0
Dub 2026
0
0
Kvě 2026
0
0
Čen 2026
0
200
Čec 2026
700
1 700
Srp 2026
0
300
Zář 2026
200
200
Jaký je měsíční počet čtenářů děl umělce Julia Margaret Cameronová?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Které kategorie děl Julia Margaret Cameronová si nejčastěji vybírají čtenáři?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit podkladová data
Atmosféra
Atmosféra
Díla umělce
Návštěvy
Eterický
63,2%
62,5%
Romantický
26,3%
25,0%
Pokojný
5,3%
8,3%
Klidná atmosféra
5,3%
4,2%
Emoční náboj
Emoční náboj
Díla umělce
Návštěvy
Melancholický
36,8%
54,2%
Nostalgický
31,6%
29,2%
Reflektivní
10,5%
8,3%
Záhadný
10,5%
4,2%
Romantický
10,5%
4,2%
Jasnost světla
Jasnost světla
Díla umělce
Návštěvy
Nejtmavší
25,0%
11,1%
Měkké stínění
27,8%
22,2%
Střední jas
27,8%
55,6%
Jasná rovnováha
13,9%
3,7%
Luminózní
5,6%
7,4%
Nasycení barev
Nasycení barev
Díla umělce
Návštěvy
Ztlumené
27,8%
11,1%
Jemné odstíny
38,9%
33,3%
Vyvážená jemnost
30,6%
55,6%
Jasná barevná přítomnost
2,8%
0,0%
Sytá barva
0,0%
0,0%
Intenzita barev
Intenzita barev
Díla umělce
Návštěvy
Monochromní
36,1%
11,1%
Vyvážená
58,3%
88,9%
Živobylé
5,6%
0,0%
Kontrast
Kontrast
Díla umělce
Návštěvy
Klidný
8,3%
3,7%
Jemný
16,7%
14,8%
Vyvážený
5,6%
0,0%
Výrazný
22,2%
14,8%
Prohlášení
47,2%
66,7%
Harmonie barev
Harmonie barev
Díla umělce
Návštěvy
Nesourodá paleta barev
8,3%
0,0%
Jemně promíchaná paleta
2,8%
0,0%
Vyvážená harmonie
0,0%
0,0%
Silná barevná jednotnost
30,6%
33,3%
Jednotná paleta
58,3%
66,7%
Jak se v průběhu roku distribuují nejčastěji prohlížené díla umělce Julia Margaret Cameronová?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit podkladová data
Dílo
Říj 2025
Lis 2025
Pro 2025
Led 2026
Úno 2026
Bře 2026
Dub 2026
Kvě 2026
Čen 2026
Čec 2026
Srp 2026
Zář 2026
Ophelia Study No. 2
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
200
Mrs. Herbert Duckworth
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
The Mountain Nymph Sweet Li…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
The Mountain Nymph Sweet Li…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
100
0
I Wait (Rachel Gurney)\n\n(…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Julia Jackson
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Rosebud Garden of Girls
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
[Ellen Terry at Age Sixteen]
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
[Holy Family]
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Pray God Bring Father Safel…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Je Julia Margaret Cameronová vyhledáván na telefonech nebo na počítačích?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Zobrazit podkladová data
Zařízení
Návštěvy
Sdílet
počítače
2 900
87,9%
telefony
300
9,1%
tablety
100
3,0%
Jaké je rozdělení čtenářů Julia Margaret Cameronová podle jazyka?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit podkladová data
Jazyk
Návštěvy
Sdílet
anglicky
100
100,0%
Jaká je denní čtenost Julia Margaret Cameronová včetně předpovědi?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit podkladová data
Den
Návštěvy
so 26 Zář
0
ne 27 Zář
0
po 28 Zář
0
út 29 Zář
200
st 30 Zář
0
čt 1 Říj
0
pá 2 Říj
0
so 3 Říj
0
ne 4 Říj
0
po 5 Říj
0
út 6 Říj
0
st 7 Říj
0
čt 8 Říj
100
pá 9 Říj
100
so 10 Říj
100
ne 11 Říj
0
po 12 Říj
0
út 13 Říj
0
st 14 Říj
0
čt 15 Říj
0
pá 16 Říj
100
so 17 Říj (předpověď)
0
ne 18 Říj (předpověď)
0
po 19 Říj (předpověď)
0
út 20 Říj (předpověď)
100
st 21 Říj (předpověď)
0
čt 22 Říj (předpověď)
0
pá 23 Říj (předpověď)
100
so 24 Říj (předpověď)
0
ne 25 Říj (předpověď)
0
po 26 Říj (předpověď)
0
út 27 Říj (předpověď)
100
st 28 Říj (předpověď)
0
čt 29 Říj (předpověď)
0
pá 30 Říj (předpověď)
100
so 31 Říj (předpověď)
0
ne 1 Lis (předpověď)
0
po 2 Lis (předpověď)
0
út 3 Lis (předpověď)
100
st 4 Lis (předpověď)
0
čt 5 Lis (předpověď)
0
pá 6 Lis (předpověď)
100
Julia Margaret Cameronová: nejčastější dotazy
Které dílo umělce Julia Margaret Cameronová má nejvíce prohlídek?
Ophelia Study No. 2: 700 návštěv, 26% konzultací. Seznam pokračuje až do pořadí 10.
Jaká je čtenost u Julia Margaret Cameronová?
3 300 návštěv za dvanáct měsíců (900 prohlídek profilu umělce, 2 400 prohlídek děl).
Je Julia Margaret Cameronová vyhledáván častěji na telefonech nebo počítačích?
Zadavatelé jsou rozděleni podle počítače (88%), telefony (9%) a tablety (3%); nejvíce je jich počítače s podílem 88%.
Preferují čtenáři určitou kategorii děl od Julia Margaret Cameronová?
Ano, Vyvážená (Intenzita barev): 89% návštěv pro 58% katalogu.