Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Károly Ferenczy na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Károly Ferenczy: co ukazují konzultace
Dílo uměleckého autora Károly Ferenczy, které bylo nejčastěji prohlíženo, je Orpheus, s 1 300 prohlídkami za posledních dvanáct měsíců, což představuje 21% všech prohlídek. V pořadí následují Sermon On The Mountain a Landscape In Springtime With The Flower Hill. Profil umělce byl otevřen 2 300krát a záznamy děl 5 500krát, celkem 7 800krát. Mezi Srp 2026 a Zář 2026 počet konzultací vzrostl o 44%. Čec 2026 je měsíc s největším počtem konzultací: 3 700. Čtenáři si prohlížejí záznamy na počítače (77%), telefony (22%) a tablety (1%). Čtenáři vybírají Nejtmavší (Jasnost světla) v 59% návštěv, přičemž v katalogu tato hodnota představuje 36%.
Károly Ferenczy: 10 nejčastěji prohlížených děl
Každý záznam zobrazuje dílo umělce Károly Ferenczy a jeho pořadí podle počtu prohlídek na WikiOO.org za posledních dvanáct měsíců.
-
1
Orpheus
1 300 návštěv · 20,6%
-
2
Sermon On The Mountain
600 návštěv · 9,5%
-
3
Landscape In Springtime With The Flower Hill
500 návštěv · 7,9%
-
4
Self-portrait -
400 návštěv · 6,3%
-
5
Sermon On The Mountain
300 návštěv · 4,8%
-
6
Archers
300 návštěv · 4,8%
-
7
Nude In Red Background
300 návštěv · 4,8%
-
8
Bird Song
200 návštěv · 3,2%
-
9
Girls Attending To Flowers
200 návštěv · 3,2%
-
10
Acrobats -
200 návštěv · 3,2%
Kdy byla konzultována záznam o Károly Ferenczy?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Čísla v tabulce
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 200 |
| Čec 2026 | 500 | 3 200 |
| Srp 2026 | 900 | 700 |
| Zář 2026 | 900 | 1 400 |
Kdy jsou díla umělce Károly Ferenczy vyhledávána?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si čtenáři vybírají z děl umělce Károly Ferenczy?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Čísla v tabulce
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 36,0% | 58,7% |
| Měkké stínění | 34,0% | 27,0% |
| Střední jas | 26,0% | 14,3% |
| Jasná rovnováha | 4,0% | 0,0% |
| Luminózní | 0,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 22,0% | 15,9% |
| Jemné odstíny | 44,0% | 60,3% |
| Vyvážená jemnost | 28,0% | 15,9% |
| Jasná barevná přítomnost | 6,0% | 7,9% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 82,3% | 83,7% |
| Tmavé tóny | 8,8% | 10,2% |
| Neutrální tóny | 8,8% | 6,1% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 44,0% | 44,4% |
| Vyvážená | 52,0% | 52,4% |
| Živobylé | 4,0% | 3,2% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 2,0% | 4,8% |
| Jemný | 26,0% | 22,2% |
| Vyvážený | 8,0% | 6,3% |
| Výrazný | 26,0% | 34,9% |
| Prohlášení | 38,0% | 31,8% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 16,0% | 15,9% |
| Jemně promíchaná paleta | 10,0% | 7,9% |
| Vyvážená harmonie | 24,0% | 28,6% |
| Silná barevná jednotnost | 30,0% | 39,7% |
| Jednotná paleta | 20,0% | 7,9% |
Jaká jsou nejvyhledávanější díla Károly Ferenczy měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Čísla v tabulce
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sermon On The Mountain | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 200 |
| Landscape In Springtime Wit… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 | 200 |
| Sermon On The Mountain | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 200 | 0 |
| Orpheus | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 300 | 400 |
| Bird Song | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 |
| The Woman Painter - | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Red Wall | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Archers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 200 |
| Gipsies | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sunny Morning | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
Jaké je rozdělení prohlídek Károly Ferenczy podle zařízení?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Čísla v tabulce
| Zařízení | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| počítače | 6 000 | 76,9% |
| telefony | 1 700 | 21,8% |
| tablety | 100 | 1,3% |
V jakých jazycích je Károly Ferenczy vyhledáván?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Čísla v tabulce
| Jazyk | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| anglicky | 200 | 50,0% |
| maďarsky | 200 | 50,0% |
Kolik konzultací denně pro Károly Ferenczy a v následujících třech týdnech?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Čísla v tabulce
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| st 23 Zář | 0 |
| čt 24 Zář | 0 |
| pá 25 Zář | 0 |
| so 26 Zář | 0 |
| ne 27 Zář | 0 |
| po 28 Zář | 0 |
| út 29 Zář | 0 |
| st 30 Zář | 0 |
| čt 1 Říj | 0 |
| pá 2 Říj | 0 |
| so 3 Říj | 0 |
| ne 4 Říj | 0 |
| po 5 Říj | 0 |
| út 6 Říj | 0 |
| st 7 Říj | 0 |
| čt 8 Říj | 0 |
| pá 9 Říj | 100 |
| so 10 Říj | 0 |
| ne 11 Říj | 0 |
| po 12 Říj | 0 |
| út 13 Říj | 0 |
| st 14 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 15 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 16 Říj (předpověď) | 100 |
| so 17 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 0 |
| po 19 Říj (předpověď) | 0 |
| út 20 Říj (předpověď) | 0 |
| st 21 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 200 |
| so 24 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 0 |
| po 26 Říj (předpověď) | 0 |
| út 27 Říj (předpověď) | 0 |
| st 28 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 200 |
| so 31 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 0 |
| po 2 Lis (předpověď) | 0 |
| út 3 Lis (předpověď) | 0 |
O čtenářích umělce Károly Ferenczy
Které dílo umělce Károly Ferenczy je nejčastěji prohlíženo?
- Na prvním místě Orpheus s 1 300 návštěvami a 21% dotazů. Nad ním je zařazeno 10 děl.
Jak velkou čtenářskou základnu má Károly Ferenczy na WikiOO.org?
- 7 800 návštěv za dvanáct měsíců: 2 300 na profil umělce, 5 500 u děl.
Jaká zařízení používají čtenáři autora Károly Ferenczy?
- Používají počítače (77%), telefony (22%) a tablety (1%); počítače představuje 77% prohlídek.
Která díla Károly Ferenczy odpovídají výběru čtenářů?
- Díla označená jako Nejtmavší (Jasnost světla) získávají 59% návštěv pro 36% katalogu.