Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Károly Marko Starší na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Károly Marko Starší: statistiky v kostce
Lovers In Italian Landscape je nejvyhledávanějším dílem umělce Károly Marko Starší: 300 prohlídek za dvanáct měsíců, což představuje 25% celkového počtu. Často se také zajímali o: Wanderer And His Guard a Aqua Nera near Rome. Celkový počet prohlídek: 1 800 (600 profil umělce, 1 200 děl). Vrchol: Čec 2026 (1 500 návštěv). Zaznamenaná preference: Monochromní (Intenzita barev), 58% návštěv pro 43% katalogu.
Top 9 děl umělce Károly Marko Starší podle počtu prohlídek
Žebříček počítá počet prohlídek díel WikiOO.org za dvanáct měsíců, nikoliv skóre v katalogu. Prvna v žebříčku je nejčastěji prohlíženým dílem autora Károly Marko Starší.
-
1
Lovers In Italian Landscape
300 návštěv · 25,0%
-
2
Wanderer And His Guard
200 návštěv · 16,7%
-
3
Aqua Nera near Rome, 1858
100 návštěv · 8,3%
-
4
View of the Great Hungarian Plain with Draw Well, 1853
100 návštěv · 8,3%
-
5
Italian Landscape With Viaduct And Rainbow
100 návštěv · 8,3%
-
6
Forest Scene At Ailo In Corsica
100 návštěv · 8,3%
-
7
Pest Organ
100 návštěv · 8,3%
-
8
Visegrád
100 návštěv · 8,3%
-
9
Landscape Sketch With A Lake
100 návštěv · 8,3%
Jaký je měsíční počet čtenářů záznamu Károly Marko Starší?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit podkladová data
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 0 |
| Čec 2026 | 600 | 900 |
| Srp 2026 | 0 | 0 |
| Zář 2026 | 0 | 300 |
Jaký je měsíční počet čtenářů děl umělce Károly Marko Starší?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Které kategorie děl Károly Marko Starší si nejčastěji vybírají čtenáři?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit podkladová data
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 2,7% | 8,3% |
| Měkké stínění | 21,6% | 16,7% |
| Střední jas | 48,6% | 50,0% |
| Jasná rovnováha | 21,6% | 16,7% |
| Luminózní | 5,4% | 8,3% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 35,1% | 50,0% |
| Jemné odstíny | 48,6% | 50,0% |
| Vyvážená jemnost | 16,2% | 0,0% |
| Jasná barevná přítomnost | 0,0% | 0,0% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 43,2% | 58,3% |
| Vyvážená | 56,8% | 41,7% |
| Živobylé | 0,0% | 0,0% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 2,7% | 8,3% |
| Jemný | 2,7% | 0,0% |
| Vyvážený | 0,0% | 0,0% |
| Výrazný | 18,9% | 8,3% |
| Prohlášení | 75,7% | 83,3% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 10,8% | 25,0% |
| Jemně promíchaná paleta | 5,4% | 16,7% |
| Vyvážená harmonie | 18,9% | 25,0% |
| Silná barevná jednotnost | 37,8% | 16,7% |
| Jednotná paleta | 27,0% | 16,7% |
Jak se v průběhu roku distribuují nejčastěji prohlížené díla umělce Károly Marko Starší?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit podkladová data
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| From the Pearl of Holy Anti… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Roman Campagna near Cer… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Aqua Nera near Rome | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Landscape Near Tivoli With… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Diana at the Hunt (Hunting… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Wanderer And His Guard | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Italian Landscape With Viad… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Excursionist In Italian Cou… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Wine Harvest (Tarantella) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape With Oxcart | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Jaké je rozdělení čtenářů Károly Marko Starší podle jazyka?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Jaká je denní čtenost Károly Marko Starší včetně předpovědi?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit podkladová data
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| st 23 Zář | 0 |
| čt 24 Zář | 0 |
| pá 25 Zář | 0 |
| so 26 Zář | 0 |
| ne 27 Zář | 0 |
| po 28 Zář | 0 |
| út 29 Zář | 0 |
| st 30 Zář | 200 |
| čt 1 Říj | 0 |
| pá 2 Říj | 0 |
| so 3 Říj | 0 |
| ne 4 Říj | 0 |
| po 5 Říj | 0 |
| út 6 Říj | 0 |
| st 7 Říj | 0 |
| čt 8 Říj | 0 |
| pá 9 Říj | 0 |
| so 10 Říj | 0 |
| ne 11 Říj | 0 |
| po 12 Říj | 0 |
| út 13 Říj | 0 |
| st 14 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 15 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 16 Říj (předpověď) | 0 |
| so 17 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 0 |
| po 19 Říj (předpověď) | 0 |
| út 20 Říj (předpověď) | 0 |
| st 21 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 0 |
| so 24 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 0 |
| po 26 Říj (předpověď) | 0 |
| út 27 Říj (předpověď) | 0 |
| st 28 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 0 |
| so 31 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 0 |
| po 2 Lis (předpověď) | 0 |
| út 3 Lis (předpověď) | 0 |
Károly Marko Starší: nejčastější dotazy
Které dílo umělce Károly Marko Starší má nejvíce prohlídek?
- Lovers In Italian Landscape: 300 návštěv, 25% konzultací. Seznam pokračuje až do pořadí 9.
Jaká je čtenost u Károly Marko Starší?
- 1 800 návštěv za dvanáct měsíců (600 prohlídek profilu umělce, 1 200 prohlídek děl).
Preferují čtenáři určitou kategorii děl od Károly Marko Starší?
- Ano, Monochromní (Intenzita barev): 58% návštěv pro 43% katalogu.