Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Károly Patko na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Károly Patko: přehled čtenosti
Za posledních dvanáct měsíců se nejpouštěnějším dílem Károly Patko v databázi WikiOO.org stalo Country Road: 500 prohlídek, což představuje 14% všech prohlídek tohoto umělce. Následuje jich Still Life With A Jug (still Life With Blue Drapery) a After Bath. Záznamy o umělci Károly Patko byly prohlíženy celkem 3 500krát: 300krát u profilu umělce a 3 200krát u záznamů jednotlivých děl. Měsícem s nejvyšší mírou prohlídek byl Čec 2026 s 3 100 návštěvami. Konzultace probíhá na počítače (89%), telefony (6%) a tablety (6%). Čtenáři konzultují Ztlumené (Nasycení barev) častěji, než by odpovídalo jejímu podílu v katalogu: 46% návštěv oproti 26% děl.
10 nejčastěji prohlížených děl umělce Károly Patko
Díla umělce Károly Patko seřazena podle počtu prohlídek na WikiOO.org za posledních dvanáct měsíců, od nejčastěji prohlížených.
-
1
Country Road
500 návštěv · 14,3%
-
2
Still Life With A Jug (still Life With Blue Drapery)
200 návštěv · 5,7%
-
3
After Bath
200 návštěv · 5,7%
-
4
Kuruc Head
200 návštěv · 5,7%
-
5
Well
200 návštěv · 5,7%
-
6
In Front Of The Mirror -
100 návštěv · 2,9%
-
7
Niobe
100 návštěv · 2,9%
-
8
Harvesting Grape
100 návštěv · 2,9%
-
9
View Of Nagybánya
100 návštěv · 2,9%
-
10
Bathers -
100 návštěv · 2,9%
Kolikrát je za měsíc prohlížena karta umělce Károly Patko?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Tabulka dat
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 0 |
| Čec 2026 | 200 | 2 900 |
| Srp 2026 | 100 | 200 |
| Zář 2026 | 0 | 0 |
| Říj 2026 | 0 | 100 |
Jak často jsou díla umělce Károly Patko vyhledávána?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Jaké díla umělce Károly Patko si čtenáři prohlížejí?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Tabulka dat
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 18,0% | 17,1% |
| Měkké stínění | 22,0% | 17,1% |
| Střední jas | 38,0% | 40,0% |
| Jasná rovnováha | 14,0% | 25,7% |
| Luminózní | 8,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 26,0% | 45,7% |
| Jemné odstíny | 46,0% | 22,9% |
| Vyvážená jemnost | 24,0% | 28,6% |
| Jasná barevná přítomnost | 4,0% | 2,9% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 48,4% | 45,5% |
| Neutrální tóny | 41,9% | 45,5% |
| Tmavé tóny | 9,7% | 9,1% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 28,0% | 40,0% |
| Vyvážená | 64,0% | 54,3% |
| Živobylé | 8,0% | 5,7% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 4,0% | 2,9% |
| Jemný | 4,0% | 0,0% |
| Vyvážený | 12,0% | 31,4% |
| Výrazný | 28,0% | 22,9% |
| Prohlášení | 52,0% | 42,9% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 30,0% | 17,1% |
| Jemně promíchaná paleta | 22,0% | 20,0% |
| Vyvážená harmonie | 16,0% | 5,7% |
| Silná barevná jednotnost | 20,0% | 31,4% |
| Jednotná paleta | 12,0% | 25,7% |
Která díla Károly Patko jsou nejčastěji prohlížena měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Tabulka dat
| Dílo | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 | Říj 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cefalu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Niobe - | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Midday (well At Igal) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Country Road | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 500 | 0 | 0 | 0 |
| Self Portrait | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Well | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
| Picking Fruits | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Christ On The Cross | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Self Portrait With Turban | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Bathers - | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Jaká zařízení se používají k prohlížení profilu Károly Patko?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Tabulka dat
| Zařízení | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| počítače | 3 100 | 88,6% |
| telefony | 200 | 5,7% |
| tablety | 200 | 5,7% |
V jakých jazycích je Károly Patko vyhledáván?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Kolik konzultací Károly Patko se denně koná a jaký je jejich očekávaný počet?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Tabulka dat
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| ne 18 Říj | 0 |
| po 19 Říj | 0 |
| út 20 Říj | 0 |
| st 21 Říj | 0 |
| čt 22 Říj | 0 |
| pá 23 Říj | 0 |
| so 24 Říj | 0 |
| ne 25 Říj | 0 |
| po 26 Říj | 0 |
| út 27 Říj | 0 |
| st 28 Říj | 0 |
| čt 29 Říj | 0 |
| pá 30 Říj | 0 |
| so 31 Říj | 0 |
| ne 1 Lis | 0 |
| po 2 Lis | 0 |
| út 3 Lis | 0 |
| st 4 Lis | 0 |
| čt 5 Lis | 0 |
| pá 6 Lis | 0 |
| so 7 Lis | 0 |
| ne 8 Lis (předpověď) | 0 |
| po 9 Lis (předpověď) | 0 |
| út 10 Lis (předpověď) | 0 |
| st 11 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 12 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 13 Lis (předpověď) | 0 |
| so 14 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 15 Lis (předpověď) | 0 |
| po 16 Lis (předpověď) | 0 |
| út 17 Lis (předpověď) | 0 |
| st 18 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 19 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 20 Lis (předpověď) | 0 |
| so 21 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 22 Lis (předpověď) | 0 |
| po 23 Lis (předpověď) | 0 |
| út 24 Lis (předpověď) | 0 |
| st 25 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 26 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 27 Lis (předpověď) | 0 |
| so 28 Lis (předpověď) | 0 |
Otázky týkající se čtenářů Károly Patko
Která díla umělce Károly Patko jsou nejčastěji prohlížena?
- Country Road s 500 prohlédnutími (14% všech prohlídek Károly Patko). Výše uvedené pořadí obsahuje 10 děl.
Kolikrát byl(a) Károly Patko vyhledán(a) na WikiOO.org?
- 3 500krát za dvanáct měsíců: 300 na profilu umělce a 3 200 u záznamů děl.
Na jakých zařízeních je Károly Patko vyhledáván?
- Profil Károly Patko byl prohlížen na počítače (89%), telefony (6%) a tablety (6%); počítače tvoří 89% všech prohlíženích.
Jaké díla umělce Károly Patko čtenáři preferují?
- Ztlumené (Nasycení barev): 46% návštěv oproti 26% v katalogu.