Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Larry W Schwarm na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Larry W Schwarm: co ukazují konzultace
Dílo uměleckého autora Larry W Schwarm, které bylo nejčastěji prohlíženo, je Roadside Church Riley Co., from the Kansas Documentary Survey Project, s 200 prohlídkami za posledních dvanáct měsíců, což představuje 20% všech prohlídek. V pořadí následují Elevator, Kiowa County, from the Kansas Documentary Survey Project a Egg Sign, Allen County, from the Kansas Documentary Survey Project. Profil umělce byl otevřen 600krát a záznamy děl 1 000krát, celkem 1 600krát. Čec 2026 je měsíc s největším počtem konzultací: 1 600. Čtenáři vybírají Jemně promíchaná paleta (Harmonie barev) v 30% návštěv, přičemž v katalogu tato hodnota představuje 10%.
Larry W Schwarm: 9 nejčastěji prohlížených děl
Každý záznam zobrazuje dílo umělce Larry W Schwarm a jeho pořadí podle počtu prohlídek na WikiOO.org za posledních dvanáct měsíců.
-
1
Roadside Church Riley Co., from the Kansas Documentary Survey Project, 1974
200 návštěv · 20,0%
-
2
Elevator, Kiowa County, from the Kansas Documentary Survey Project, 1974
100 návštěv · 10,0%
-
3
Egg Sign, Allen County, from the Kansas Documentary Survey Project, 1974
100 návštěv · 10,0%
-
4
Cow, Kiowa County, from the Kansas Documentary Survey Project, 1974
100 návštěv · 10,0%
-
5
Barn, Jackson County, from the Kansas Documentary Survey Project, 1974
100 návštěv · 10,0%
-
6
Russell County, from the Kansas Documentary Survey Project, 1974
100 návštěv · 10,0%
-
7
Barn, Leavenworth County, from the Kansas Documentary Survey Project, 1974
100 návštěv · 10,0%
-
8
Kiowa County, from the Kansas Documentary Survey Project, 1974
100 návštěv · 10,0%
-
9
Sign, Washington County, from the Kansas Documentary Survey Project, 1974
100 návštěv · 10,0%
Kdy byla konzultována záznam o Larry W Schwarm?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Čísla v tabulce
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 0 |
| Čec 2026 | 600 | 1 000 |
| Srp 2026 | 0 | 0 |
| Zář 2026 | 0 | 0 |
Kdy jsou díla umělce Larry W Schwarm vyhledávána?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si čtenáři vybírají z děl umělce Larry W Schwarm?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Čísla v tabulce
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 4,0% | 0,0% |
| Měkké stínění | 6,0% | 0,0% |
| Střední jas | 32,0% | 40,0% |
| Jasná rovnováha | 40,0% | 30,0% |
| Luminózní | 18,0% | 30,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 94,0% | 100,0% |
| Jemné odstíny | 2,0% | 0,0% |
| Vyvážená jemnost | 2,0% | 0,0% |
| Jasná barevná přítomnost | 2,0% | 0,0% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Neutrální tóny | 84,6% | 85,7% |
| Zemité tóny | 10,3% | 14,3% |
| Tmavé tóny | 2,6% | 0,0% |
| Monochromní | 2,6% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 96,0% | 100,0% |
| Vyvážená | 2,0% | 0,0% |
| Živobylé | 2,0% | 0,0% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 6,0% | 0,0% |
| Jemný | 2,0% | 0,0% |
| Vyvážený | 4,0% | 0,0% |
| Výrazný | 10,0% | 20,0% |
| Prohlášení | 78,0% | 80,0% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 32,0% | 40,0% |
| Jemně promíchaná paleta | 10,0% | 30,0% |
| Vyvážená harmonie | 10,0% | 10,0% |
| Silná barevná jednotnost | 38,0% | 20,0% |
| Jednotná paleta | 10,0% | 0,0% |
Jaká jsou nejvyhledávanější díla Larry W Schwarm měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Čísla v tabulce
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Fire, Easter Night, Chase C… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Barn Roof, Kiowa County, fr… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Flint Hills Prairie Fire ne… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 4 H, Chase County, from the… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Wire Collection, Ottawa Cou… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Douglas County, from the Ka… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grass Fire near Cassoday, K… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| House, Douglas County, from… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sleeping Lamb, from the Kan… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Field, Clay County, from th… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V jakých jazycích je Larry W Schwarm vyhledáván?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Kolik konzultací denně pro Larry W Schwarm a v následujících třech týdnech?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Čísla v tabulce
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| út 22 Zář | 0 |
| st 23 Zář | 0 |
| čt 24 Zář | 0 |
| pá 25 Zář | 0 |
| so 26 Zář | 0 |
| ne 27 Zář | 0 |
| po 28 Zář | 0 |
| út 29 Zář | 0 |
| st 30 Zář | 0 |
| čt 1 Říj | 0 |
| pá 2 Říj | 0 |
| so 3 Říj | 0 |
| ne 4 Říj | 0 |
| po 5 Říj | 0 |
| út 6 Říj | 0 |
| st 7 Říj | 0 |
| čt 8 Říj | 0 |
| pá 9 Říj | 0 |
| so 10 Říj | 100 |
| ne 11 Říj | 0 |
| po 12 Říj | 0 |
| út 13 Říj (předpověď) | 0 |
| st 14 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 15 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 16 Říj (předpověď) | 0 |
| so 17 Říj (předpověď) | 100 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 0 |
| po 19 Říj (předpověď) | 0 |
| út 20 Říj (předpověď) | 0 |
| st 21 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 0 |
| so 24 Říj (předpověď) | 200 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 0 |
| po 26 Říj (předpověď) | 0 |
| út 27 Říj (předpověď) | 0 |
| st 28 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 0 |
| so 31 Říj (předpověď) | 200 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 0 |
| po 2 Lis (předpověď) | 0 |
O čtenářích umělce Larry W Schwarm
Které dílo umělce Larry W Schwarm je nejčastěji prohlíženo?
- Na prvním místě Roadside Church Riley Co., from the Kansas Documentary Survey Project s 200 návštěvami a 20% dotazů. Nad ním je zařazeno 9 děl.
Jak velkou čtenářskou základnu má Larry W Schwarm na WikiOO.org?
- 1 600 návštěv za dvanáct měsíců: 600 na profil umělce, 1 000 u děl.
Která díla Larry W Schwarm odpovídají výběru čtenářů?
- Díla označená jako Jemně promíchaná paleta (Harmonie barev) získávají 30% návštěv pro 10% katalogu.