Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce László Paal na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
László Paal: statistiky v kostce
Inside The Forest je nejvyhledávanějším dílem umělce László Paal: 200 prohlídek za dvanáct měsíců, což představuje 10% celkového počtu. Často se také zajímali o: Poplars a Study Of A Tree. Celkový počet prohlídek: 2 300 (500 profil umělce, 1 800 děl). Vrchol: Čec 2026 (1 900 návštěv). Zaznamenaná preference: Silná barevná jednotnost (Harmonie barev), 50% návštěv pro 38% katalogu.
Top 10 děl umělce László Paal podle počtu prohlídek
Žebříček počítá počet prohlídek díel WikiOO.org za dvanáct měsíců, nikoliv skóre v katalogu. Prvna v žebříčku je nejčastěji prohlíženým dílem autora László Paal.
-
1
Inside The Forest
200 návštěv · 10,0%
-
2
Poplars
200 návštěv · 10,0%
-
3
Study Of A Tree
200 návštěv · 10,0%
-
4
Frog Swamp
200 návštěv · 10,0%
-
5
Cloudy Weather
200 návštěv · 10,0%
-
6
At The End Of The Village
100 návštěv · 5,0%
-
7
The Depth Of The Forest Ii
100 návštěv · 5,0%
-
8
Sunset (collecting Faggot)
100 návštěv · 5,0%
-
9
Forest Path
100 návštěv · 5,0%
-
10
Homebound
100 návštěv · 5,0%
Jaký je měsíční počet čtenářů záznamu László Paal?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit podkladová data
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 0 |
| Čec 2026 | 400 | 1 500 |
| Srp 2026 | 100 | 100 |
| Zář 2026 | 0 | 100 |
| Říj 2026 | 0 | 100 |
Jaký je měsíční počet čtenářů děl umělce László Paal?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Které kategorie děl László Paal si nejčastěji vybírají čtenáři?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit podkladová data
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 26,2% | 25,0% |
| Měkké stínění | 28,6% | 35,0% |
| Střední jas | 30,9% | 30,0% |
| Jasná rovnováha | 9,5% | 10,0% |
| Luminózní | 4,8% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 26,2% | 25,0% |
| Jemné odstíny | 28,6% | 20,0% |
| Vyvážená jemnost | 33,3% | 40,0% |
| Jasná barevná přítomnost | 11,9% | 15,0% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 62,5% | 73,7% |
| Tmavé tóny | 18,8% | 15,8% |
| Neutrální tóny | 18,8% | 10,5% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 35,7% | 35,0% |
| Vyvážená | 42,9% | 45,0% |
| Živobylé | 21,4% | 20,0% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 11,9% | 5,0% |
| Jemný | 26,2% | 35,0% |
| Vyvážený | 14,3% | 5,0% |
| Výrazný | 16,7% | 15,0% |
| Prohlášení | 30,9% | 40,0% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 0,0% | 0,0% |
| Jemně promíchaná paleta | 4,8% | 0,0% |
| Vyvážená harmonie | 4,8% | 0,0% |
| Silná barevná jednotnost | 38,1% | 50,0% |
| Jednotná paleta | 52,4% | 50,0% |
Jak se v průběhu roku distribuují nejčastěji prohlížené díla umělce László Paal?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit podkladová data
| Dílo | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 | Říj 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Barbizon Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| The Road to Berzova | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Confines of the Village | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Early Evening Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape near Beilen | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Stormy Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Morning in the Forest | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sunset | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Edge of the village | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| wood-scene | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Jaké je rozdělení čtenářů László Paal podle jazyka?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Jaká je denní čtenost László Paal včetně předpovědi?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit podkladová data
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| st 14 Říj | 0 |
| čt 15 Říj | 0 |
| pá 16 Říj | 0 |
| so 17 Říj | 0 |
| ne 18 Říj | 0 |
| po 19 Říj | 100 |
| út 20 Říj | 0 |
| st 21 Říj | 0 |
| čt 22 Říj | 0 |
| pá 23 Říj | 0 |
| so 24 Říj | 0 |
| ne 25 Říj | 0 |
| po 26 Říj | 0 |
| út 27 Říj | 0 |
| st 28 Říj | 0 |
| čt 29 Říj | 0 |
| pá 30 Říj | 100 |
| so 31 Říj | 0 |
| ne 1 Lis | 0 |
| po 2 Lis | 200 |
| út 3 Lis | 0 |
| st 4 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 5 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 6 Lis (předpověď) | 100 |
| so 7 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 8 Lis (předpověď) | 0 |
| po 9 Lis (předpověď) | 300 |
| út 10 Lis (předpověď) | 0 |
| st 11 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 12 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 13 Lis (předpověď) | 100 |
| so 14 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 15 Lis (předpověď) | 0 |
| po 16 Lis (předpověď) | 300 |
| út 17 Lis (předpověď) | 0 |
| st 18 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 19 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 20 Lis (předpověď) | 100 |
| so 21 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 22 Lis (předpověď) | 0 |
| po 23 Lis (předpověď) | 400 |
| út 24 Lis (předpověď) | 0 |
László Paal: nejčastější dotazy
Které dílo umělce László Paal má nejvíce prohlídek?
- Inside The Forest: 200 návštěv, 10% konzultací. Seznam pokračuje až do pořadí 10.
Jaká je čtenost u László Paal?
- 2 300 návštěv za dvanáct měsíců (500 prohlídek profilu umělce, 1 800 prohlídek děl).
Preferují čtenáři určitou kategorii děl od László Paal?
- Ano, Silná barevná jednotnost (Harmonie barev): 50% návštěv pro 38% katalogu.