Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Lawrence Gowing na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Lawrence Gowing: přehled čtenosti
Za posledních dvanáct měsíců se nejpouštěnějším dílem Lawrence Gowing v databázi WikiOO.org stalo Still Life Flowers: 400 prohlídek, což představuje 33% všech prohlídek tohoto umělce. Následuje jich The Right Honourable Lord Eustace Percy (1887–1958), President, Armstrong College (1933–1937), Rector, King's College (1937–1952) a Mare Street, Hackney, London. Záznamy o umělci Lawrence Gowing byly prohlíženy celkem 1 700krát: 900krát u profilu umělce a 800krát u záznamů jednotlivých děl. Měsícem s nejvyšší mírou prohlídek byl Čec 2026 s 1 500 návštěvami. Čtenáři konzultují Výrazný (Kontrast) častěji, než by odpovídalo jejímu podílu v katalogu: 58% návštěv oproti 24% děl.
8 nejčastěji prohlížených děl umělce Lawrence Gowing
Díla umělce Lawrence Gowing seřazena podle počtu prohlídek na WikiOO.org za posledních dvanáct měsíců, od nejčastěji prohlížených.
-
1
Still Life Flowers, 1944
400 návštěv · 33,3%
-
2
The Right Honourable Lord Eustace Percy (1887–1958), President, Armstrong College (1933–1937), Rector, King's College (1937–1952)
200 návštěv · 16,7%
-
3
Mare Street, Hackney, London, 1937
100 návštěv · 8,3%
-
4
A Dance to the Music of Time, 1948
100 návštěv · 8,3%
-
5
The River Kennet at Chilton, Wiltshire, 1930
100 návštěv · 8,3%
-
6
Path through the Woods
100 návštěv · 8,3%
-
7
Sad Presentiments (after Francisco de Goya)
100 návštěv · 8,3%
-
8
Barbara Saxon
100 návštěv · 8,3%
Kolikrát je za měsíc prohlížena karta umělce Lawrence Gowing?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Tabulka dat
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 0 |
| Čec 2026 | 700 | 800 |
| Srp 2026 | 200 | 0 |
| Zář 2026 | 0 | 0 |
| Říj 2026 | 0 | 0 |
Jak často jsou díla umělce Lawrence Gowing vyhledávána?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Jaké díla umělce Lawrence Gowing si čtenáři prohlížejí?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Tabulka dat
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 44,8% | 16,7% |
| Měkké stínění | 44,8% | 66,7% |
| Střední jas | 10,3% | 16,7% |
| Jasná rovnováha | 0,0% | 0,0% |
| Luminózní | 0,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 10,3% | 8,3% |
| Jemné odstíny | 41,4% | 66,7% |
| Vyvážená jemnost | 20,7% | 8,3% |
| Jasná barevná přítomnost | 27,6% | 16,7% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 57,1% | 83,3% |
| Tmavé tóny | 38,1% | 8,3% |
| Přírodní motivy | 4,8% | 8,3% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 27,6% | 25,0% |
| Vyvážená | 62,1% | 58,3% |
| Živobylé | 10,3% | 16,7% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 27,6% | 0,0% |
| Jemný | 34,5% | 25,0% |
| Vyvážený | 10,3% | 16,7% |
| Výrazný | 24,1% | 58,3% |
| Prohlášení | 3,5% | 0,0% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 6,9% | 16,7% |
| Jemně promíchaná paleta | 3,5% | 0,0% |
| Vyvážená harmonie | 6,9% | 33,3% |
| Silná barevná jednotnost | 55,2% | 33,3% |
| Jednotná paleta | 27,6% | 16,7% |
Která díla Lawrence Gowing jsou nejčastěji prohlížena měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Tabulka dat
| Dílo | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 | Říj 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Mare Street, Hackney, London | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| The River Kennet at Chilton… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Barbara Saxon | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of a Youth (Alfie… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Still Life Decaying Apples | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Right Honourable Lord E… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
| Green Apples on a Bamboo Ta… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Apples II | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Julia Strachey (1901–1979) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Alexander Dunlop Lindsay (1… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V jakých jazycích je Lawrence Gowing vyhledáván?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Kolik konzultací Lawrence Gowing se denně koná a jaký je jejich očekávaný počet?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Tabulka dat
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| so 17 Říj | 0 |
| ne 18 Říj | 0 |
| po 19 Říj | 0 |
| út 20 Říj | 0 |
| st 21 Říj | 0 |
| čt 22 Říj | 0 |
| pá 23 Říj | 0 |
| so 24 Říj | 0 |
| ne 25 Říj | 0 |
| po 26 Říj | 0 |
| út 27 Říj | 0 |
| st 28 Říj | 0 |
| čt 29 Říj | 0 |
| pá 30 Říj | 0 |
| so 31 Říj | 0 |
| ne 1 Lis | 0 |
| po 2 Lis | 0 |
| út 3 Lis | 0 |
| st 4 Lis | 0 |
| čt 5 Lis | 0 |
| pá 6 Lis | 0 |
| so 7 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 8 Lis (předpověď) | 0 |
| po 9 Lis (předpověď) | 0 |
| út 10 Lis (předpověď) | 0 |
| st 11 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 12 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 13 Lis (předpověď) | 0 |
| so 14 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 15 Lis (předpověď) | 0 |
| po 16 Lis (předpověď) | 0 |
| út 17 Lis (předpověď) | 0 |
| st 18 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 19 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 20 Lis (předpověď) | 0 |
| so 21 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 22 Lis (předpověď) | 0 |
| po 23 Lis (předpověď) | 0 |
| út 24 Lis (předpověď) | 0 |
| st 25 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 26 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 27 Lis (předpověď) | 0 |
Otázky týkající se čtenářů Lawrence Gowing
Která díla umělce Lawrence Gowing jsou nejčastěji prohlížena?
- Still Life Flowers s 400 prohlédnutími (33% všech prohlídek Lawrence Gowing). Výše uvedené pořadí obsahuje 8 děl.
Kolikrát byl(a) Lawrence Gowing vyhledán(a) na WikiOO.org?
- 1 700krát za dvanáct měsíců: 900 na profilu umělce a 800 u záznamů děl.
Jaké díla umělce Lawrence Gowing čtenáři preferují?
- Výrazný (Kontrast): 58% návštěv oproti 24% v katalogu.