Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Lene Schneider-Kainer na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
!
Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.
Lene Schneider-Kainer: statistiky v kostce
Mud Construction in the High Atlas, Morocco je nejvyhledávanějším dílem umělce Lene Schneider-Kainer: 200 prohlídek za dvanáct měsíců, což představuje 29% celkového počtu. Často se také zajímali o: [Portrait of an Asian Man] a Women of the Persian Gulf (Bender - Abbas). Celkový počet prohlídek: 800 (200 profil umělce, 600 děl). Vrchol: Čec 2026 (700 návštěv). Zaznamenaná preference: Jednotná paleta (Harmonie barev), 71% návštěv pro 38% katalogu.
Top 6 děl umělce Lene Schneider-Kainer podle počtu prohlídek
Žebříček počítá počet prohlídek díel WikiOO.org za dvanáct měsíců, nikoliv skóre v katalogu. Prvna v žebříčku je nejčastěji prohlíženým dílem autora Lene Schneider-Kainer.
Jaký je měsíční počet čtenářů záznamu Lene Schneider-Kainer?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit podkladová data
Měsíc
Profil umělce
Stránky děl
Říj 2025
0
0
Lis 2025
0
0
Pro 2025
0
0
Led 2026
0
0
Úno 2026
0
0
Bře 2026
0
0
Dub 2026
0
0
Kvě 2026
0
0
Čen 2026
0
100
Čec 2026
200
500
Srp 2026
0
0
Zář 2026
0
0
Jaký je měsíční počet čtenářů děl umělce Lene Schneider-Kainer?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Které kategorie děl Lene Schneider-Kainer si nejčastěji vybírají čtenáři?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit podkladová data
Atmosféra
Atmosféra
Díla umělce
Návštěvy
Nostalgický
64,3%
57,1%
Pokojný
21,4%
14,3%
Zemité tóny
7,1%
28,6%
Hravý
7,1%
0,0%
Emoční náboj
Emoční náboj
Díla umělce
Návštěvy
Klidná
21,4%
42,9%
Nostalgický
21,4%
14,3%
Melancholický
14,3%
14,3%
Pohodlné a uklidňující
7,1%
14,3%
Energický
14,3%
0,0%
Reflektivní
7,1%
14,3%
Hravý
7,1%
0,0%
Pokojný
7,1%
0,0%
Jasnost světla
Jasnost světla
Díla umělce
Návštěvy
Nejtmavší
0,0%
0,0%
Měkké stínění
0,0%
0,0%
Střední jas
6,2%
0,0%
Jasná rovnováha
50,0%
71,4%
Luminózní
43,8%
28,6%
Nasycení barev
Nasycení barev
Díla umělce
Návštěvy
Ztlumené
0,0%
0,0%
Jemné odstíny
25,0%
14,3%
Vyvážená jemnost
68,8%
57,1%
Jasná barevná přítomnost
6,2%
28,6%
Sytá barva
0,0%
0,0%
Intenzita barev
Intenzita barev
Díla umělce
Návštěvy
Monochromní
0,0%
0,0%
Vyvážená
18,8%
14,3%
Živobylé
81,2%
85,7%
Kontrast
Kontrast
Díla umělce
Návštěvy
Klidný
6,2%
0,0%
Jemný
6,2%
0,0%
Vyvážený
18,8%
28,6%
Výrazný
25,0%
14,3%
Prohlášení
43,8%
57,1%
Harmonie barev
Harmonie barev
Díla umělce
Návštěvy
Nesourodá paleta barev
0,0%
0,0%
Jemně promíchaná paleta
6,2%
0,0%
Vyvážená harmonie
6,2%
0,0%
Silná barevná jednotnost
50,0%
28,6%
Jednotná paleta
37,5%
71,4%
Jak se v průběhu roku distribuují nejčastěji prohlížené díla umělce Lene Schneider-Kainer?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit podkladová data
Dílo
Říj 2025
Lis 2025
Pro 2025
Led 2026
Úno 2026
Bře 2026
Dub 2026
Kvě 2026
Čen 2026
Čec 2026
Srp 2026
Zář 2026
Ganderbal
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Banaras
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Banaras
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Mud Construction in the Hig…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Persian Beggar Girl
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
[Portrait of an Asian Man]
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Young Persian Mother
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Persian Baby (Isfahan)
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
[Sailboats, Amsterdam]
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
View from village
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Jaké je rozdělení čtenářů Lene Schneider-Kainer podle jazyka?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit podkladová data
Jazyk
Návštěvy
Sdílet
anglicky
100
100,0%
Jaká je denní čtenost Lene Schneider-Kainer včetně předpovědi?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit podkladová data
Den
Návštěvy
so 26 Zář
0
ne 27 Zář
0
po 28 Zář
0
út 29 Zář
0
st 30 Zář
0
čt 1 Říj
0
pá 2 Říj
0
so 3 Říj
0
ne 4 Říj
0
po 5 Říj
0
út 6 Říj
0
st 7 Říj
0
čt 8 Říj
0
pá 9 Říj
100
so 10 Říj
0
ne 11 Říj
0
po 12 Říj
0
út 13 Říj
0
st 14 Říj
0
čt 15 Říj
0
pá 16 Říj
0
so 17 Říj (předpověď)
0
ne 18 Říj (předpověď)
0
po 19 Říj (předpověď)
0
út 20 Říj (předpověď)
0
st 21 Říj (předpověď)
0
čt 22 Říj (předpověď)
0
pá 23 Říj (předpověď)
0
so 24 Říj (předpověď)
0
ne 25 Říj (předpověď)
0
po 26 Říj (předpověď)
0
út 27 Říj (předpověď)
0
st 28 Říj (předpověď)
0
čt 29 Říj (předpověď)
0
pá 30 Říj (předpověď)
0
so 31 Říj (předpověď)
0
ne 1 Lis (předpověď)
0
po 2 Lis (předpověď)
0
út 3 Lis (předpověď)
0
st 4 Lis (předpověď)
0
čt 5 Lis (předpověď)
0
pá 6 Lis (předpověď)
0
Lene Schneider-Kainer: nejčastější dotazy
Které dílo umělce Lene Schneider-Kainer má nejvíce prohlídek?
Mud Construction in the High Atlas, Morocco: 200 návštěv, 29% konzultací. Seznam pokračuje až do pořadí 6.
Jaká je čtenost u Lene Schneider-Kainer?
800 návštěv za dvanáct měsíců (200 prohlídek profilu umělce, 600 prohlídek děl).
Preferují čtenáři určitou kategorii děl od Lene Schneider-Kainer?
Ano, Jednotná paleta (Harmonie barev): 71% návštěv pro 38% katalogu.