Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Léonard Limousin na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
!
Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.
Léonard Limousin: statistiky v kostce
Crucifixion je nejvyhledávanějším dílem umělce Léonard Limousin: 400 prohlídek za dvanáct měsíců, což představuje 40% celkového počtu. Často se také zajímali o: Tric-Trac Board a The Resurrection, central panel of an altarpiece.. Celkový počet prohlídek: 1 300 (300 profil umělce, 1 000 děl). Pokles o 100% mezi Zář 2026 a Říj 2026. Vrchol: Čec 2026 (900 návštěv). Zaznamenaná preference: Duchovní (Emoční náboj), 67% návštěv pro 10% katalogu.
Top 6 děl umělce Léonard Limousin podle počtu prohlídek
Žebříček počítá počet prohlídek díel WikiOO.org za dvanáct měsíců, nikoliv skóre v katalogu. Prvna v žebříčku je nejčastěji prohlíženým dílem autora Léonard Limousin.
Jaký je měsíční počet čtenářů záznamu Léonard Limousin?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit podkladová data
Měsíc
Profil umělce
Stránky děl
Lis 2025
0
0
Pro 2025
0
0
Led 2026
0
0
Úno 2026
0
0
Bře 2026
0
0
Dub 2026
0
0
Kvě 2026
0
0
Čen 2026
100
100
Čec 2026
200
700
Srp 2026
0
0
Zář 2026
0
200
Říj 2026
0
0
Jaký je měsíční počet čtenářů děl umělce Léonard Limousin?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Které kategorie děl Léonard Limousin si nejčastěji vybírají čtenáři?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit podkladová data
Atmosféra
Atmosféra
Díla umělce
Návštěvy
Dramatický
20,0%
66,7%
Elegance
40,0%
33,3%
Klasické
30,0%
0,0%
Klidná atmosféra
10,0%
0,0%
Emoční náboj
Emoční náboj
Díla umělce
Návštěvy
Duchovní
10,0%
66,7%
Reflektivní
40,0%
0,0%
Klidná
10,0%
33,3%
Dramatický
10,0%
0,0%
Melancholický
10,0%
0,0%
Výrazný
10,0%
0,0%
Závažný a tklivý
10,0%
0,0%
Jasnost světla
Jasnost světla
Díla umělce
Návštěvy
Nejtmavší
23,1%
20,0%
Měkké stínění
61,5%
70,0%
Střední jas
15,4%
10,0%
Jasná rovnováha
0,0%
0,0%
Luminózní
0,0%
0,0%
Nasycení barev
Nasycení barev
Díla umělce
Návštěvy
Ztlumené
19,2%
0,0%
Jemné odstíny
34,6%
70,0%
Vyvážená jemnost
38,5%
10,0%
Jasná barevná přítomnost
7,7%
20,0%
Sytá barva
0,0%
0,0%
Barevná paleta
Barevná paleta
Díla umělce
Návštěvy
Zemité tóny
76,9%
77,8%
Tmavé tóny
15,4%
22,2%
Neutrální tóny
7,7%
0,0%
Intenzita barev
Intenzita barev
Díla umělce
Návštěvy
Monochromní
38,5%
20,0%
Vyvážená
61,5%
80,0%
Živobylé
0,0%
0,0%
Kontrast
Kontrast
Díla umělce
Návštěvy
Klidný
0,0%
0,0%
Jemný
3,9%
0,0%
Vyvážený
11,5%
20,0%
Výrazný
19,2%
40,0%
Prohlášení
65,4%
40,0%
Harmonie barev
Harmonie barev
Díla umělce
Návštěvy
Nesourodá paleta barev
23,1%
10,0%
Jemně promíchaná paleta
38,5%
60,0%
Vyvážená harmonie
19,2%
10,0%
Silná barevná jednotnost
19,2%
20,0%
Jednotná paleta
0,0%
0,0%
Jak se v průběhu roku distribuují nejčastěji prohlížené díla umělce Léonard Limousin?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit podkladová data
Dílo
Lis 2025
Pro 2025
Led 2026
Úno 2026
Bře 2026
Dub 2026
Kvě 2026
Čen 2026
Čec 2026
Srp 2026
Zář 2026
Říj 2026
Crucifixion
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
200
0
Henri d'Albret (1503–55), K…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Preachment
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Odet de Coligny, cardinal o…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Henri d'Albret
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Francis, Duke of Guise
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Portrait of Anne the Montmo…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Portrait of Anne the Montmo…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Tric-Trac Board
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
0
Plaque with Odet de Coligny…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Jaké je rozdělení čtenářů Léonard Limousin podle jazyka?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Jaká je denní čtenost Léonard Limousin včetně předpovědi?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit podkladová data
Den
Návštěvy
ne 18 Říj
0
po 19 Říj
0
út 20 Říj
0
st 21 Říj
0
čt 22 Říj
0
pá 23 Říj
0
so 24 Říj
0
ne 25 Říj
0
po 26 Říj
0
út 27 Říj
0
st 28 Říj
0
čt 29 Říj
0
pá 30 Říj
0
so 31 Říj
0
ne 1 Lis
0
po 2 Lis
0
út 3 Lis
0
st 4 Lis
0
čt 5 Lis
0
pá 6 Lis
0
so 7 Lis
100
ne 8 Lis (předpověď)
0
po 9 Lis (předpověď)
0
út 10 Lis (předpověď)
0
st 11 Lis (předpověď)
0
čt 12 Lis (předpověď)
0
pá 13 Lis (předpověď)
0
so 14 Lis (předpověď)
100
ne 15 Lis (předpověď)
0
po 16 Lis (předpověď)
0
út 17 Lis (předpověď)
0
st 18 Lis (předpověď)
0
čt 19 Lis (předpověď)
0
pá 20 Lis (předpověď)
0
so 21 Lis (předpověď)
200
ne 22 Lis (předpověď)
0
po 23 Lis (předpověď)
0
út 24 Lis (předpověď)
0
st 25 Lis (předpověď)
0
čt 26 Lis (předpověď)
0
pá 27 Lis (předpověď)
0
so 28 Lis (předpověď)
200
Léonard Limousin: nejčastější dotazy
Které dílo umělce Léonard Limousin má nejvíce prohlídek?
Crucifixion: 400 návštěv, 40% konzultací. Seznam pokračuje až do pořadí 6.
Jaká je čtenost u Léonard Limousin?
1 300 návštěv za dvanáct měsíců (300 prohlídek profilu umělce, 1 000 prohlídek děl).
Preferují čtenáři určitou kategorii děl od Léonard Limousin?
Ano, Duchovní (Emoční náboj): 67% návštěv pro 10% katalogu.