Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Levi Wells Prentice na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Levi Wells Prentice: statistiky v kostce
Apples tumbling from a basket je nejvyhledávanějším dílem umělce Levi Wells Prentice: 200 prohlídek za dvanáct měsíců, což představuje 17% celkového počtu. Často se také zajímali o: Cherries in a Basket a Landscape with Apple Tree. Celkový počet prohlídek: 1 800 (700 profil umělce, 1 100 děl). Vrchol: Čec 2026 (1 800 návštěv). Zaznamenaná preference: Vyvážená harmonie (Harmonie barev), 50% návštěv pro 22% katalogu.
Top 10 děl umělce Levi Wells Prentice podle počtu prohlídek
Žebříček počítá počet prohlídek díel WikiOO.org za dvanáct měsíců, nikoliv skóre v katalogu. Prvna v žebříčku je nejčastěji prohlíženým dílem autora Levi Wells Prentice.
-
1
Apples tumbling from a basket
200 návštěv · 16,7%
-
2
Cherries in a Basket, 1895
100 návštěv · 8,3%
-
3
Landscape with Apple Tree, 1890
100 návštěv · 8,3%
-
4
White Birches of the Racquette [sie]
100 návštěv · 8,3%
-
5
Gooseberries, Plums, Pineapple and Cantaloupe, 1899
100 návštěv · 8,3%
-
6
Still LIfe with Strawberries, 1890
100 návštěv · 8,3%
-
7
Still LIfe with Bass Ale and Oysters
100 návštěv · 8,3%
-
8
A Portrait
100 návštěv · 8,3%
-
9
Tea, Cake and Strawberries
100 návštěv · 8,3%
-
10
Raspberry Bush
100 návštěv · 8,3%
Jaký je měsíční počet čtenářů záznamu Levi Wells Prentice?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit podkladová data
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 0 |
| Čec 2026 | 700 | 1 100 |
| Srp 2026 | 0 | 0 |
| Zář 2026 | 0 | 0 |
Jaký je měsíční počet čtenářů děl umělce Levi Wells Prentice?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Které kategorie děl Levi Wells Prentice si nejčastěji vybírají čtenáři?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit podkladová data
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 44,0% | 66,7% |
| Měkké stínění | 34,0% | 33,3% |
| Střední jas | 14,0% | 0,0% |
| Jasná rovnováha | 8,0% | 0,0% |
| Luminózní | 0,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 6,0% | 0,0% |
| Jemné odstíny | 28,0% | 50,0% |
| Vyvážená jemnost | 48,0% | 25,0% |
| Jasná barevná přítomnost | 18,0% | 25,0% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 56,1% | 66,7% |
| Tmavé tóny | 31,7% | 33,3% |
| Neutrální tóny | 12,2% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 14,0% | 33,3% |
| Vyvážená | 70,0% | 41,7% |
| Živobylé | 16,0% | 25,0% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 8,0% | 16,7% |
| Jemný | 14,0% | 33,3% |
| Vyvážený | 16,0% | 16,7% |
| Výrazný | 18,0% | 0,0% |
| Prohlášení | 44,0% | 33,3% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 2,0% | 0,0% |
| Jemně promíchaná paleta | 18,0% | 8,3% |
| Vyvážená harmonie | 22,0% | 50,0% |
| Silná barevná jednotnost | 56,0% | 41,7% |
| Jednotná paleta | 2,0% | 0,0% |
Jak se v průběhu roku distribuují nejčastěji prohlížené díla umělce Levi Wells Prentice?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit podkladová data
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cherries in a Basket | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Still LIfe with Plums | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Still LIfe with Oysters | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cherries and Raspberries in… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape with Apple Tree | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Portrait | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Still LIfe with Bass Ale an… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Basket of Apples | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Moose River, Adirondacks | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Apples in a Tin Pail | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Jaké je rozdělení čtenářů Levi Wells Prentice podle jazyka?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit podkladová data
| Jazyk | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| korejsky | 100 | 100,0% |
Jaká je denní čtenost Levi Wells Prentice včetně předpovědi?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit podkladová data
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| pá 25 Zář | 0 |
| so 26 Zář | 0 |
| ne 27 Zář | 100 |
| po 28 Zář | 0 |
| út 29 Zář | 0 |
| st 30 Zář | 0 |
| čt 1 Říj | 0 |
| pá 2 Říj | 200 |
| so 3 Říj | 0 |
| ne 4 Říj | 0 |
| po 5 Říj | 0 |
| út 6 Říj | 0 |
| st 7 Říj | 0 |
| čt 8 Říj | 0 |
| pá 9 Říj | 100 |
| so 10 Říj | 100 |
| ne 11 Říj | 0 |
| po 12 Říj | 100 |
| út 13 Říj | 0 |
| st 14 Říj | 100 |
| čt 15 Říj | 0 |
| pá 16 Říj (předpověď) | 200 |
| so 17 Říj (předpověď) | 100 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 100 |
| po 19 Říj (předpověď) | 100 |
| út 20 Říj (předpověď) | 0 |
| st 21 Říj (předpověď) | 100 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 300 |
| so 24 Říj (předpověď) | 100 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 100 |
| po 26 Říj (předpověď) | 100 |
| út 27 Říj (předpověď) | 0 |
| st 28 Říj (předpověď) | 100 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 300 |
| so 31 Říj (předpověď) | 100 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 100 |
| po 2 Lis (předpověď) | 100 |
| út 3 Lis (předpověď) | 0 |
| st 4 Lis (předpověď) | 100 |
| čt 5 Lis (předpověď) | 0 |
Levi Wells Prentice: nejčastější dotazy
Které dílo umělce Levi Wells Prentice má nejvíce prohlídek?
- Apples tumbling from a basket: 200 návštěv, 17% konzultací. Seznam pokračuje až do pořadí 10.
Jaká je čtenost u Levi Wells Prentice?
- 1 800 návštěv za dvanáct měsíců (700 prohlídek profilu umělce, 1 100 prohlídek děl).
Preferují čtenáři určitou kategorii děl od Levi Wells Prentice?
- Ano, Vyvážená harmonie (Harmonie barev): 50% návštěv pro 22% katalogu.