Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Louis Kolitz na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Louis Kolitz: co ukazují konzultace
Dílo uměleckého autora Louis Kolitz, které bylo nejčastěji prohlíženo, je The Doernberg And View On Burghasungen, s 300 prohlídkami za posledních dvanáct měsíců, což představuje 20% všech prohlídek. V pořadí následují Kassel Marställer Platz a The Bay Of Albano. Profil umělce byl otevřen 300krát a záznamy děl 1 300krát, celkem 1 600krát. Čec 2026 je měsíc s největším počtem konzultací: 1 200. Čtenáři vybírají Jemné odstíny (Nasycení barev) v 40% návštěv, přičemž v katalogu tato hodnota představuje 26%.
Louis Kolitz: 10 nejčastěji prohlížených děl
Každý záznam zobrazuje dílo umělce Louis Kolitz a jeho pořadí podle počtu prohlídek na WikiOO.org za posledních dvanáct měsíců.
-
1
The Doernberg And View On Burghasungen
300 návštěv · 20,0%
-
2
Kassel Marställer Platz
200 návštěv · 13,3%
-
3
The Bay Of Albano
100 návštěv · 6,7%
-
4
Auerestaurant Kassel
100 návštěv · 6,7%
-
5
Fulda. Alte Wache Und Bonifatiusdenkmal Von Werner Henschel
100 návštěv · 6,7%
-
6
Hanau, Paradeplatz
100 návštěv · 6,7%
-
7
Jena. Burgkeller
100 návštěv · 6,7%
-
8
Butzbach
100 návštěv · 6,7%
-
9
Generalkommando Schloß Bellevue Und Die Alte Gemäldegalerie
100 návštěv · 6,7%
-
10
Kassel
100 návštěv · 6,7%
Kdy byla konzultována záznam o Louis Kolitz?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Čísla v tabulce
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 0 |
| Čec 2026 | 0 | 1 200 |
| Srp 2026 | 0 | 0 |
| Zář 2026 | 0 | 0 |
| Říj 2026 | 300 | 100 |
Kdy jsou díla umělce Louis Kolitz vyhledávána?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si čtenáři vybírají z děl umělce Louis Kolitz?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Čísla v tabulce
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 10,5% | 0,0% |
| Měkké stínění | 15,8% | 13,3% |
| Střední jas | 57,9% | 66,7% |
| Jasná rovnováha | 10,5% | 13,3% |
| Luminózní | 5,3% | 6,7% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 57,9% | 46,7% |
| Jemné odstíny | 26,3% | 40,0% |
| Vyvážená jemnost | 15,8% | 13,3% |
| Jasná barevná přítomnost | 0,0% | 0,0% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 57,9% | 66,7% |
| Vyvážená | 36,8% | 26,7% |
| Živobylé | 5,3% | 6,7% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 0,0% | 0,0% |
| Jemný | 15,8% | 6,7% |
| Vyvážený | 5,3% | 0,0% |
| Výrazný | 31,6% | 40,0% |
| Prohlášení | 47,4% | 53,3% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 15,8% | 6,7% |
| Jemně promíchaná paleta | 10,5% | 20,0% |
| Vyvážená harmonie | 15,8% | 13,3% |
| Silná barevná jednotnost | 47,4% | 46,7% |
| Jednotná paleta | 10,5% | 13,3% |
Jaká jsou nejvyhledávanější díla Louis Kolitz měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Čísla v tabulce
| Dílo | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 | Říj 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Fulda. Alte Wache Und Bonif… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Abteiruine Hersfeld | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Kassel Marställer Platz | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
| Auerestaurant Kassel | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Fritzlar | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Marburg An Der Lahn | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Kassel | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Generalkommando Schloß Bell… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Offenbach Am Main | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Kassel. Bellevue, Blick Auf… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V jakých jazycích je Louis Kolitz vyhledáván?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Čísla v tabulce
| Jazyk | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| německy | 200 | 66,7% |
| dánsky | 100 | 33,3% |
Kolik konzultací denně pro Louis Kolitz a v následujících třech týdnech?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Čísla v tabulce
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| ne 18 Říj | 0 |
| po 19 Říj | 0 |
| út 20 Říj | 0 |
| st 21 Říj | 0 |
| čt 22 Říj | 0 |
| pá 23 Říj | 0 |
| so 24 Říj | 0 |
| ne 25 Říj | 100 |
| po 26 Říj | 0 |
| út 27 Říj | 0 |
| st 28 Říj | 0 |
| čt 29 Říj | 300 |
| pá 30 Říj | 0 |
| so 31 Říj | 0 |
| ne 1 Lis | 0 |
| po 2 Lis | 0 |
| út 3 Lis | 0 |
| st 4 Lis | 0 |
| čt 5 Lis | 0 |
| pá 6 Lis | 0 |
| so 7 Lis | 0 |
| ne 8 Lis (předpověď) | 0 |
| po 9 Lis (předpověď) | 0 |
| út 10 Lis (předpověď) | 0 |
| st 11 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 12 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 13 Lis (předpověď) | 0 |
| so 14 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 15 Lis (předpověď) | 0 |
| po 16 Lis (předpověď) | 0 |
| út 17 Lis (předpověď) | 0 |
| st 18 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 19 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 20 Lis (předpověď) | 0 |
| so 21 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 22 Lis (předpověď) | 0 |
| po 23 Lis (předpověď) | 0 |
| út 24 Lis (předpověď) | 0 |
| st 25 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 26 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 27 Lis (předpověď) | 0 |
| so 28 Lis (předpověď) | 0 |
O čtenářích umělce Louis Kolitz
Které dílo umělce Louis Kolitz je nejčastěji prohlíženo?
- Na prvním místě The Doernberg And View On Burghasungen s 300 návštěvami a 20% dotazů. Nad ním je zařazeno 10 děl.
Jak velkou čtenářskou základnu má Louis Kolitz na WikiOO.org?
- 1 600 návštěv za dvanáct měsíců: 300 na profil umělce, 1 300 u děl.
Která díla Louis Kolitz odpovídají výběru čtenářů?
- Díla označená jako Jemné odstíny (Nasycení barev) získávají 40% návštěv pro 26% katalogu.