Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Louise Rayner na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Louise Rayner: přehled čtenosti
Za posledních dvanáct měsíců se nejpouštěnějším dílem Louise Rayner v databázi WikiOO.org stalo The street urchins: 300 prohlídek, což představuje 25% všech prohlídek tohoto umělce. Následuje jich All Saints Pavement, York a The High Street From The West Bow, Edinburgh. Záznamy o umělci Louise Rayner byly prohlíženy celkem 1 600krát: 400krát u profilu umělce a 1 200krát u záznamů jednotlivých děl. Měsícem s nejvyšší mírou prohlídek byl Čec 2026 s 1 200 návštěvami. Čtenáři konzultují Nesourodá paleta barev (Harmonie barev) častěji, než by odpovídalo jejímu podílu v katalogu: 25% návštěv oproti 3% děl.
9 nejčastěji prohlížených děl umělce Louise Rayner
Díla umělce Louise Rayner seřazena podle počtu prohlídek na WikiOO.org za posledních dvanáct měsíců, od nejčastěji prohlížených.
-
1
The street urchins
300 návštěv · 25,0%
-
2
All Saints Pavement, York
200 návštěv · 16,7%
-
3
The High Street From The West Bow, Edinburgh
100 návštěv · 8,3%
-
4
Market day, ashbourne
100 návštěv · 8,3%
-
5
The High Street, Salisbury
100 návštěv · 8,3%
-
6
Temple Bar, London
100 návštěv · 8,3%
-
7
Figures In Harp Lane, Ludlow
100 návštěv · 8,3%
-
8
St Ann Street, Salisbury
100 návštěv · 8,3%
-
9
A View Of Irongate, Derby
100 návštěv · 8,3%
Kolikrát je za měsíc prohlížena karta umělce Louise Rayner?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Tabulka dat
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 0 |
| Čec 2026 | 300 | 900 |
| Srp 2026 | 0 | 0 |
| Zář 2026 | 100 | 100 |
| Říj 2026 | 0 | 200 |
Jak často jsou díla umělce Louise Rayner vyhledávána?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Jaké díla umělce Louise Rayner si čtenáři prohlížejí?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Tabulka dat
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 12,1% | 33,3% |
| Měkké stínění | 15,2% | 0,0% |
| Střední jas | 24,2% | 16,7% |
| Jasná rovnováha | 48,5% | 50,0% |
| Luminózní | 0,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 30,3% | 41,7% |
| Jemné odstíny | 45,5% | 25,0% |
| Vyvážená jemnost | 24,2% | 33,3% |
| Jasná barevná přítomnost | 0,0% | 0,0% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Neutrální tóny | 57,6% | 50,0% |
| Zemité tóny | 39,4% | 41,7% |
| Tmavé tóny | 3,0% | 8,3% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 21,2% | 33,3% |
| Vyvážená | 72,7% | 58,3% |
| Živobylé | 6,1% | 8,3% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 0,0% | 0,0% |
| Jemný | 15,2% | 25,0% |
| Vyvážený | 24,2% | 25,0% |
| Výrazný | 21,2% | 25,0% |
| Prohlášení | 39,4% | 25,0% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 3,0% | 25,0% |
| Jemně promíchaná paleta | 0,0% | 0,0% |
| Vyvážená harmonie | 3,0% | 0,0% |
| Silná barevná jednotnost | 42,4% | 8,3% |
| Jednotná paleta | 51,5% | 66,7% |
Která díla Louise Rayner jsou nejčastěji prohlížena měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Tabulka dat
| Dílo | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 | Říj 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Untitled | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The street urchins | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 0 | 0 |
| Walgate Bar, York | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The High Street, Salisbury | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| The High Street From The We… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Irongate | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Chester | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A View Of Irongate, Derby | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Foss Gate, York | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| High Street, Salisbury | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V jakých jazycích je Louise Rayner vyhledáván?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Tabulka dat
| Jazyk | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| estonsky | 100 | 100,0% |
Kolik konzultací Louise Rayner se denně koná a jaký je jejich očekávaný počet?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Tabulka dat
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| ne 18 Říj | 0 |
| po 19 Říj | 0 |
| út 20 Říj | 100 |
| st 21 Říj | 0 |
| čt 22 Říj | 0 |
| pá 23 Říj | 300 |
| so 24 Říj | 0 |
| ne 25 Říj | 0 |
| po 26 Říj | 0 |
| út 27 Říj | 0 |
| st 28 Říj | 0 |
| čt 29 Říj | 0 |
| pá 30 Říj | 0 |
| so 31 Říj | 0 |
| ne 1 Lis | 0 |
| po 2 Lis | 0 |
| út 3 Lis | 100 |
| st 4 Lis | 0 |
| čt 5 Lis | 0 |
| pá 6 Lis | 0 |
| so 7 Lis | 0 |
| ne 8 Lis (předpověď) | 0 |
| po 9 Lis (předpověď) | 0 |
| út 10 Lis (předpověď) | 0 |
| st 11 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 12 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 13 Lis (předpověď) | 0 |
| so 14 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 15 Lis (předpověď) | 0 |
| po 16 Lis (předpověď) | 0 |
| út 17 Lis (předpověď) | 0 |
| st 18 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 19 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 20 Lis (předpověď) | 0 |
| so 21 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 22 Lis (předpověď) | 0 |
| po 23 Lis (předpověď) | 0 |
| út 24 Lis (předpověď) | 0 |
| st 25 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 26 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 27 Lis (předpověď) | 0 |
| so 28 Lis (předpověď) | 0 |
Otázky týkající se čtenářů Louise Rayner
Která díla umělce Louise Rayner jsou nejčastěji prohlížena?
- The street urchins s 300 prohlédnutími (25% všech prohlídek Louise Rayner). Výše uvedené pořadí obsahuje 9 děl.
Kolikrát byl(a) Louise Rayner vyhledán(a) na WikiOO.org?
- 1 600krát za dvanáct měsíců: 400 na profilu umělce a 1 200 u záznamů děl.
Jaké díla umělce Louise Rayner čtenáři preferují?
- Nesourodá paleta barev (Harmonie barev): 25% návštěv oproti 3% v katalogu.