Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Luigi Mayer na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Luigi Mayer: přehled čtenosti
Za posledních dvanáct měsíců se nejpouštěnějším dílem Luigi Mayer v databázi WikiOO.org stalo View Of The Ruins Of Selinunte: 400 prohlídek, což představuje 22% všech prohlídek tohoto umělce. Následuje jich Crater In The Island Of Stromboli a View Of An Ancient Temple At Agrigentum. Záznamy o umělci Luigi Mayer byly prohlíženy celkem 1 700krát: 0krát u profilu umělce a 1 700krát u záznamů jednotlivých děl. Počet konzultací vzrostl o 50% z Zář 2026 na Říj 2026. Měsícem s nejvyšší mírou prohlídek byl Čec 2026 s 1 000 návštěvami. Čtenáři konzultují Inspirační (Atmosféra) častěji, než by odpovídalo jejímu podílu v katalogu: 67% návštěv oproti 33% děl.
10 nejčastěji prohlížených děl umělce Luigi Mayer
Díla umělce Luigi Mayer seřazena podle počtu prohlídek na WikiOO.org za posledních dvanáct měsíců, od nejčastěji prohlížených.
-
1
View Of The Ruins Of Selinunte
400 návštěv · 22,2%
-
2
Crater In The Island Of Stromboli
400 návštěv · 22,2%
-
3
View Of An Ancient Temple At Agrigentum
200 návštěv · 11,1%
-
4
Pitesti
200 návštěv · 11,1%
-
5
Views In Egypt
100 návštěv · 5,6%
-
6
Temple of Castor and Pollux
100 návštěv · 5,6%
-
7
Ponte Piccolo in Romania
100 návštěv · 5,6%
-
8
Alexandrie Et Phare
100 návštěv · 5,6%
-
9
A Maronite Monk And Pilgrims
100 návštěv · 5,6%
-
10
Bucuresti Punte
100 návštěv · 5,6%
Kolikrát je za měsíc prohlížena karta umělce Luigi Mayer?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Tabulka dat
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 200 |
| Čec 2026 | 0 | 1 000 |
| Srp 2026 | 0 | 0 |
| Zář 2026 | 0 | 200 |
| Říj 2026 | 0 | 300 |
Jak často jsou díla umělce Luigi Mayer vyhledávána?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Jaké díla umělce Luigi Mayer si čtenáři prohlížejí?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Tabulka dat
| Atmosféra | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Inspirační | 33,3% | 66,7% |
| Nostalgický | 33,3% | 33,3% |
| Klasické | 33,3% | 0,0% |
| Emoční náboj | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Energický | 33,3% | 66,7% |
| Reflektivní | 33,3% | 33,3% |
| Pokojný | 33,3% | 0,0% |
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 10,6% | 0,0% |
| Měkké stínění | 29,8% | 16,7% |
| Střední jas | 10,6% | 11,1% |
| Jasná rovnováha | 42,5% | 72,2% |
| Luminózní | 6,4% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 68,1% | 72,2% |
| Jemné odstíny | 25,5% | 27,8% |
| Vyvážená jemnost | 6,4% | 0,0% |
| Jasná barevná přítomnost | 0,0% | 0,0% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 44,7% | 33,3% |
| Vyvážená | 53,2% | 66,7% |
| Živobylé | 2,1% | 0,0% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 2,1% | 0,0% |
| Jemný | 14,9% | 0,0% |
| Vyvážený | 8,5% | 5,6% |
| Výrazný | 21,3% | 22,2% |
| Prohlášení | 53,2% | 72,2% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 27,7% | 44,4% |
| Jemně promíchaná paleta | 17,0% | 16,7% |
| Vyvážená harmonie | 2,1% | 0,0% |
| Silná barevná jednotnost | 42,5% | 33,3% |
| Jednotná paleta | 10,6% | 5,6% |
Která díla Luigi Mayer jsou nejčastěji prohlížena měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Tabulka dat
| Dílo | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 | Říj 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Crater In The Island Of Str… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 300 |
| View Of An Ancient Temple A… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 100 | 0 |
| View Of Villa Scabrosa, Cat… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Paliki-baths | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| View Of A Greek Orthodox Ch… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Bucuresti Punte | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Entrance Of The Village Of… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mosque at Latachia | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| View of rhodes from the sea | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Maronite Monk And Pilgrims | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V jakých jazycích je Luigi Mayer vyhledáván?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Kolik konzultací Luigi Mayer se denně koná a jaký je jejich očekávaný počet?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Tabulka dat
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| pá 16 Říj | 0 |
| so 17 Říj | 0 |
| ne 18 Říj | 0 |
| po 19 Říj | 0 |
| út 20 Říj | 0 |
| st 21 Říj | 0 |
| čt 22 Říj | 0 |
| pá 23 Říj | 0 |
| so 24 Říj | 0 |
| ne 25 Říj | 0 |
| po 26 Říj | 0 |
| út 27 Říj | 0 |
| st 28 Říj | 0 |
| čt 29 Říj | 100 |
| pá 30 Říj | 0 |
| so 31 Říj | 0 |
| ne 1 Lis | 300 |
| po 2 Lis | 100 |
| út 3 Lis | 0 |
| st 4 Lis | 0 |
| čt 5 Lis | 0 |
| pá 6 Lis (předpověď) | 0 |
| so 7 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 8 Lis (předpověď) | 300 |
| po 9 Lis (předpověď) | 100 |
| út 10 Lis (předpověď) | 0 |
| st 11 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 12 Lis (předpověď) | 100 |
| pá 13 Lis (předpověď) | 0 |
| so 14 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 15 Lis (předpověď) | 400 |
| po 16 Lis (předpověď) | 100 |
| út 17 Lis (předpověď) | 0 |
| st 18 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 19 Lis (předpověď) | 100 |
| pá 20 Lis (předpověď) | 0 |
| so 21 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 22 Lis (předpověď) | 500 |
| po 23 Lis (předpověď) | 200 |
| út 24 Lis (předpověď) | 0 |
| st 25 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 26 Lis (předpověď) | 200 |
Otázky týkající se čtenářů Luigi Mayer
Která díla umělce Luigi Mayer jsou nejčastěji prohlížena?
- View Of The Ruins Of Selinunte s 400 prohlédnutími (22% všech prohlídek Luigi Mayer). Výše uvedené pořadí obsahuje 10 děl.
Kolikrát byl(a) Luigi Mayer vyhledán(a) na WikiOO.org?
- 1 700krát za dvanáct měsíců: 0 na profilu umělce a 1 700 u záznamů děl.
Jaké díla umělce Luigi Mayer čtenáři preferují?
- Inspirační (Atmosféra): 67% návštěv oproti 33% v katalogu.