Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Manolo Valdés na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Manolo Valdés: co ukazují konzultace
Dílo uměleckého autora Manolo Valdés, které bylo nejčastěji prohlíženo, je Reina Mariana, s 500 prohlídkami za posledních dvanáct měsíců, což představuje 28% všech prohlídek. V pořadí následují Lillie III a Vivianne II. Profil umělce byl otevřen 500krát a záznamy děl 1 200krát, celkem 1 700krát. Mezi Srp 2026 a Zář 2026 počet konzultací vzrostl o 100%. Čec 2026 je měsíc s největším počtem konzultací: 1 300. Čtenáři vybírají Živobylé (Intenzita barev) v 61% návštěv, přičemž v katalogu tato hodnota představuje 30%.
Manolo Valdés: 10 nejčastěji prohlížených děl
Každý záznam zobrazuje dílo umělce Manolo Valdés a jeho pořadí podle počtu prohlídek na WikiOO.org za posledních dvanáct měsíců.
-
1
Reina Mariana
500 návštěv · 27,8%
-
2
Lillie III
200 návštěv · 11,1%
-
3
Vivianne II
200 návštěv · 11,1%
-
4
Portrait of a Woman, 1991
200 návštěv · 11,1%
-
5
Retrato
100 návštěv · 5,6%
-
6
Maternity, 1897
100 návštěv · 5,6%
-
7
Tulipanes Sobre Fondo Naranja
100 návštěv · 5,6%
-
8
Sonia Delaunay Como Pretexto
100 návštěv · 5,6%
-
9
Conde Duque de Olivares
100 návštěv · 5,6%
-
10
El Retrato de Helène
100 návštěv · 5,6%
Kdy byla konzultována záznam o Manolo Valdés?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Čísla v tabulce
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 100 |
| Čec 2026 | 400 | 900 |
| Srp 2026 | 0 | 100 |
| Zář 2026 | 100 | 100 |
Kdy jsou díla umělce Manolo Valdés vyhledávána?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si čtenáři vybírají z děl umělce Manolo Valdés?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Čísla v tabulce
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 8,7% | 5,6% |
| Měkké stínění | 47,8% | 38,9% |
| Střední jas | 30,4% | 50,0% |
| Jasná rovnováha | 4,3% | 5,6% |
| Luminózní | 8,7% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 34,8% | 27,8% |
| Jemné odstíny | 0,0% | 0,0% |
| Vyvážená jemnost | 34,8% | 33,3% |
| Jasná barevná přítomnost | 30,4% | 38,9% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Neutrální tóny | 27,3% | 50,0% |
| Tmavé tóny | 31,8% | 38,9% |
| Zemité tóny | 40,9% | 11,1% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 21,7% | 16,7% |
| Vyvážená | 47,8% | 22,2% |
| Živobylé | 30,4% | 61,1% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 0,0% | 0,0% |
| Jemný | 13,0% | 11,1% |
| Vyvážený | 13,0% | 11,1% |
| Výrazný | 34,8% | 22,2% |
| Prohlášení | 39,1% | 55,6% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 21,7% | 16,7% |
| Jemně promíchaná paleta | 8,7% | 11,1% |
| Vyvážená harmonie | 17,4% | 11,1% |
| Silná barevná jednotnost | 39,1% | 44,4% |
| Jednotná paleta | 13,0% | 16,7% |
Jaká jsou nejvyhledávanější díla Manolo Valdés měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Čísla v tabulce
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lillie III | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Retrato | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Tulipanes Sobre Fondo Naran… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Vivianne con Traje Azul | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Vivianne II | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Jackie VIII | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Perfil Sobre Fondo Azul | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Conde Duque de Olivares | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Felipe IV | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V jakých jazycích je Manolo Valdés vyhledáván?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Čísla v tabulce
| Jazyk | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| anglicky | 100 | 100,0% |
Kolik konzultací denně pro Manolo Valdés a v následujících třech týdnech?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Čísla v tabulce
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| po 21 Zář | 0 |
| út 22 Zář | 0 |
| st 23 Zář | 0 |
| čt 24 Zář | 0 |
| pá 25 Zář | 0 |
| so 26 Zář | 0 |
| ne 27 Zář | 0 |
| po 28 Zář | 0 |
| út 29 Zář | 0 |
| st 30 Zář | 0 |
| čt 1 Říj | 0 |
| pá 2 Říj | 0 |
| so 3 Říj | 0 |
| ne 4 Říj | 0 |
| po 5 Říj | 0 |
| út 6 Říj | 0 |
| st 7 Říj | 0 |
| čt 8 Říj | 0 |
| pá 9 Říj | 0 |
| so 10 Říj | 100 |
| ne 11 Říj | 0 |
| po 12 Říj (předpověď) | 0 |
| út 13 Říj (předpověď) | 0 |
| st 14 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 15 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 16 Říj (předpověď) | 0 |
| so 17 Říj (předpověď) | 100 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 0 |
| po 19 Říj (předpověď) | 0 |
| út 20 Říj (předpověď) | 0 |
| st 21 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 0 |
| so 24 Říj (předpověď) | 200 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 0 |
| po 26 Říj (předpověď) | 0 |
| út 27 Říj (předpověď) | 0 |
| st 28 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 0 |
| so 31 Říj (předpověď) | 200 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 0 |
O čtenářích umělce Manolo Valdés
Které dílo umělce Manolo Valdés je nejčastěji prohlíženo?
- Na prvním místě Reina Mariana s 500 návštěvami a 28% dotazů. Nad ním je zařazeno 10 děl.
Jak velkou čtenářskou základnu má Manolo Valdés na WikiOO.org?
- 1 700 návštěv za dvanáct měsíců: 500 na profil umělce, 1 200 u děl.
Která díla Manolo Valdés odpovídají výběru čtenářů?
- Díla označená jako Živobylé (Intenzita barev) získávají 61% návštěv pro 30% katalogu.