Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Mao Ishikawa na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Mao Ishikawa: statistiky v kostce
A Port Town Elegy (3 of 5) je nejvyhledávanějším dílem umělce Mao Ishikawa: 200 prohlídek za dvanáct měsíců, což představuje 50% celkového počtu. Často se také zajímali o: A Port Town Elegy (1 of 5) a Red Flower: The Women of Okinawa (3 of 11). Celkový počet prohlídek: 900 (500 profil umělce, 400 děl). Pokles o 50% mezi Srp 2026 a Zář 2026. Vrchol: Čec 2026 (600 návštěv). Zaznamenaná preference: Jasná rovnováha (Jasnost světla), 75% návštěv pro 23% katalogu.
Top 3 děl umělce Mao Ishikawa podle počtu prohlídek
Žebříček počítá počet prohlídek díel WikiOO.org za dvanáct měsíců, nikoliv skóre v katalogu. Prvna v žebříčku je nejčastěji prohlíženým dílem autora Mao Ishikawa.
Jaký je měsíční počet čtenářů záznamu Mao Ishikawa?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit podkladová data
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 0 |
| Čec 2026 | 200 | 400 |
| Srp 2026 | 200 | 0 |
| Zář 2026 | 100 | 0 |
Jaký je měsíční počet čtenářů děl umělce Mao Ishikawa?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Které kategorie děl Mao Ishikawa si nejčastěji vybírají čtenáři?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit podkladová data
| Atmosféra | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Pokojný | 53,8% | 75,0% |
| Klidná atmosféra | 30,8% | 0,0% |
| Nostalgický | 15,4% | 25,0% |
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 0,0% | 0,0% |
| Měkké stínění | 69,2% | 25,0% |
| Střední jas | 7,7% | 0,0% |
| Jasná rovnováha | 23,1% | 75,0% |
| Luminózní | 0,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 100,0% | 100,0% |
| Jemné odstíny | 0,0% | 0,0% |
| Vyvážená jemnost | 0,0% | 0,0% |
| Jasná barevná přítomnost | 0,0% | 0,0% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 100,0% | 100,0% |
| Vyvážená | 0,0% | 0,0% |
| Živobylé | 0,0% | 0,0% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 0,0% | 0,0% |
| Jemný | 7,7% | 0,0% |
| Vyvážený | 7,7% | 25,0% |
| Výrazný | 15,4% | 0,0% |
| Prohlášení | 69,2% | 75,0% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 0,0% | 0,0% |
| Jemně promíchaná paleta | 0,0% | 0,0% |
| Vyvážená harmonie | 23,1% | 0,0% |
| Silná barevná jednotnost | 46,2% | 75,0% |
| Jednotná paleta | 30,8% | 25,0% |
Jak se v průběhu roku distribuují nejčastěji prohlížené díla umělce Mao Ishikawa?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit podkladová data
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Red Flower: The Women of Ok… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Red Flower: The Women of Ok… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Port Town Elegy (4 of 5) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Port Town Elegy (2 of 5) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Port Town Elegy (5 of 5) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Red Flower: The Women of Ok… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Red Flower: The Women of Ok… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Red Flower: The Women of Ok… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Red Flower: The Women of Ok… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Port Town Elegy (1 of 5) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
Jaké je rozdělení čtenářů Mao Ishikawa podle jazyka?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit podkladová data
| Jazyk | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| anglicky | 100 | 33,3% |
| španělsky | 100 | 33,3% |
| rusky | 100 | 33,3% |
Jaká je denní čtenost Mao Ishikawa včetně předpovědi?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit podkladová data
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| pá 25 Zář | 0 |
| so 26 Zář | 0 |
| ne 27 Zář | 0 |
| po 28 Zář | 0 |
| út 29 Zář | 100 |
| st 30 Zář | 0 |
| čt 1 Říj | 0 |
| pá 2 Říj | 0 |
| so 3 Říj | 0 |
| ne 4 Říj | 0 |
| po 5 Říj | 0 |
| út 6 Říj | 100 |
| st 7 Říj | 0 |
| čt 8 Říj | 0 |
| pá 9 Říj | 0 |
| so 10 Říj | 0 |
| ne 11 Říj | 0 |
| po 12 Říj | 400 |
| út 13 Říj | 0 |
| st 14 Říj | 300 |
| čt 15 Říj | 0 |
| pá 16 Říj (předpověď) | 0 |
| so 17 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 0 |
| po 19 Říj (předpověď) | 400 |
| út 20 Říj (předpověď) | 200 |
| st 21 Říj (předpověď) | 300 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 0 |
| so 24 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 0 |
| po 26 Říj (předpověď) | 500 |
| út 27 Říj (předpověď) | 300 |
| st 28 Říj (předpověď) | 400 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 0 |
| so 31 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 0 |
| po 2 Lis (předpověď) | 600 |
| út 3 Lis (předpověď) | 300 |
| st 4 Lis (předpověď) | 500 |
| čt 5 Lis (předpověď) | 0 |
Mao Ishikawa: nejčastější dotazy
Které dílo umělce Mao Ishikawa má nejvíce prohlídek?
- A Port Town Elegy (3 of 5): 200 návštěv, 50% konzultací. Seznam pokračuje až do pořadí 3.
Jaká je čtenost u Mao Ishikawa?
- 900 návštěv za dvanáct měsíců (500 prohlídek profilu umělce, 400 prohlídek děl).
Preferují čtenáři určitou kategorii děl od Mao Ishikawa?
- Ano, Jasná rovnováha (Jasnost světla): 75% návštěv pro 23% katalogu.