Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Mark Rowan Hull na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Mark Rowan Hull: co ukazují konzultace
Dílo uměleckého autora Mark Rowan Hull, které bylo nejčastěji prohlíženo, je Eclairs sur l'au deja, s 200 prohlídkami za posledních dvanáct měsíců, což představuje 29% všech prohlídek. V pořadí následují Response to Schubert String Quartet No.1 in B Minor a Response to Violin and Viola Pieces by Bartók. Profil umělce byl otevřen 200krát a záznamy děl 600krát, celkem 800krát. Čec 2026 je měsíc s největším počtem konzultací: 800. Čtenáři vybírají Silná barevná jednotnost (Harmonie barev) v 29% návštěv, přičemž v katalogu tato hodnota představuje 7%.
Mark Rowan Hull: 6 nejčastěji prohlížených děl
Každý záznam zobrazuje dílo umělce Mark Rowan Hull a jeho pořadí podle počtu prohlídek na WikiOO.org za posledních dvanáct měsíců.
-
1
Eclairs sur l'au deja, 2008
200 návštěv · 28,6%
-
2
Response to Schubert String Quartet No.1 in B Minor, 2003
100 návštěv · 14,3%
-
3
Response to Violin and Viola Pieces by Bartók, 2003
100 návštěv · 14,3%
-
4
Quartet for the End of Time, 2008
100 návštěv · 14,3%
-
5
Response to a Bartók Quartet, 2003
100 návštěv · 14,3%
-
6
Red, Blue and Yellow Abstract
100 návštěv · 14,3%
Kdy byla konzultována záznam o Mark Rowan Hull?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Čísla v tabulce
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 0 |
| Čec 2026 | 200 | 600 |
| Srp 2026 | 0 | 0 |
| Zář 2026 | 0 | 0 |
| Říj 2026 | 0 | 0 |
Kdy jsou díla umělce Mark Rowan Hull vyhledávána?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si čtenáři vybírají z děl umělce Mark Rowan Hull?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Čísla v tabulce
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 0,0% | 0,0% |
| Měkké stínění | 57,1% | 71,4% |
| Střední jas | 28,6% | 14,3% |
| Jasná rovnováha | 14,3% | 14,3% |
| Luminózní | 0,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 0,0% | 0,0% |
| Jemné odstíny | 0,0% | 0,0% |
| Vyvážená jemnost | 21,4% | 28,6% |
| Jasná barevná přítomnost | 78,6% | 71,4% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 0,0% | 0,0% |
| Vyvážená | 28,6% | 42,9% |
| Živobylé | 71,4% | 57,1% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 0,0% | 0,0% |
| Jemný | 42,9% | 42,9% |
| Vyvážený | 21,4% | 28,6% |
| Výrazný | 28,6% | 28,6% |
| Prohlášení | 7,1% | 0,0% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 64,3% | 57,1% |
| Jemně promíchaná paleta | 7,1% | 0,0% |
| Vyvážená harmonie | 14,3% | 14,3% |
| Silná barevná jednotnost | 7,1% | 28,6% |
| Jednotná paleta | 7,1% | 0,0% |
Jaká jsou nejvyhledávanější díla Mark Rowan Hull měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Čísla v tabulce
| Dílo | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 | Říj 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Eclairs sur l'au deja | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Response to Improvisation a… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Response to Bach Solo Violin | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Response to Bach's ‘Air on… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Response to a Bartók Quartet | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Response to Violin and Viol… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Response to Polkas Performe… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Response to Purcell's ‘Chac… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Response to Schubert String… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Quartet for the End of Time | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
V jakých jazycích je Mark Rowan Hull vyhledáván?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Kolik konzultací denně pro Mark Rowan Hull a v následujících třech týdnech?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Čísla v tabulce
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| so 17 Říj | 0 |
| ne 18 Říj | 0 |
| po 19 Říj | 0 |
| út 20 Říj | 0 |
| st 21 Říj | 0 |
| čt 22 Říj | 0 |
| pá 23 Říj | 0 |
| so 24 Říj | 0 |
| ne 25 Říj | 0 |
| po 26 Říj | 0 |
| út 27 Říj | 0 |
| st 28 Říj | 0 |
| čt 29 Říj | 0 |
| pá 30 Říj | 0 |
| so 31 Říj | 0 |
| ne 1 Lis | 0 |
| po 2 Lis | 0 |
| út 3 Lis | 0 |
| st 4 Lis | 0 |
| čt 5 Lis | 0 |
| pá 6 Lis | 0 |
| so 7 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 8 Lis (předpověď) | 0 |
| po 9 Lis (předpověď) | 0 |
| út 10 Lis (předpověď) | 0 |
| st 11 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 12 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 13 Lis (předpověď) | 0 |
| so 14 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 15 Lis (předpověď) | 0 |
| po 16 Lis (předpověď) | 0 |
| út 17 Lis (předpověď) | 0 |
| st 18 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 19 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 20 Lis (předpověď) | 0 |
| so 21 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 22 Lis (předpověď) | 0 |
| po 23 Lis (předpověď) | 0 |
| út 24 Lis (předpověď) | 0 |
| st 25 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 26 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 27 Lis (předpověď) | 0 |
O čtenářích umělce Mark Rowan Hull
Které dílo umělce Mark Rowan Hull je nejčastěji prohlíženo?
- Na prvním místě Eclairs sur l'au deja s 200 návštěvami a 29% dotazů. Nad ním je zařazeno 6 děl.
Jak velkou čtenářskou základnu má Mark Rowan Hull na WikiOO.org?
- 800 návštěv za dvanáct měsíců: 200 na profil umělce, 600 u děl.
Která díla Mark Rowan Hull odpovídají výběru čtenářů?
- Díla označená jako Silná barevná jednotnost (Harmonie barev) získávají 29% návštěv pro 7% katalogu.