Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Morris Kantor na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Morris Kantor: statistiky v kostce
Baseball at Night je nejvyhledávanějším dílem umělce Morris Kantor: 500 prohlídek za dvanáct měsíců, což představuje 29% celkového počtu. Často se také zajímali o: Synthetic Arrangement a (Untitled Standing Nude). Celkový počet prohlídek: 1 600 (500 profil umělce, 1 100 děl). Pokles o 100% mezi Srp 2026 a Zář 2026. Vrchol: Čec 2026 (1 200 návštěv). Zaznamenaná preference: Výrazný (Kontrast), 29% návštěv pro 5% katalogu.
Top 10 děl umělce Morris Kantor podle počtu prohlídek
Žebříček počítá počet prohlídek díel WikiOO.org za dvanáct měsíců, nikoliv skóre v katalogu. Prvna v žebříčku je nejčastěji prohlíženým dílem autora Morris Kantor.
-
1
Baseball at Night, 1934
500 návštěv · 29,4%
-
2
Synthetic Arrangement, 1922
200 návštěv · 11,8%
-
3
(Untitled Standing Nude), 1930
200 návštěv · 11,8%
-
4
(Untitled Seated Nude with Three Ribs), 1919
200 návštěv · 11,8%
-
5
Reclining Nude, 1927
100 návštěv · 5,9%
-
6
Captain's House, 1929
100 návštěv · 5,9%
-
7
Tranquility, 1949
100 návštěv · 5,9%
-
8
Untitled, from the series Monhegan, 1944
100 návštěv · 5,9%
-
9
(Untitled Standing Female, Side View, with Knobby Knees), 1919
100 návštěv · 5,9%
-
10
(Untitled Seated Nude with Prominent Bones), 1918
100 návštěv · 5,9%
Jaký je měsíční počet čtenářů záznamu Morris Kantor?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit podkladová data
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 100 | 100 |
| Čec 2026 | 300 | 900 |
| Srp 2026 | 100 | 100 |
| Zář 2026 | 0 | 0 |
Jaký je měsíční počet čtenářů děl umělce Morris Kantor?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Které kategorie děl Morris Kantor si nejčastěji vybírají čtenáři?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit podkladová data
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 7,9% | 5,9% |
| Měkké stínění | 28,9% | 41,2% |
| Střední jas | 15,8% | 5,9% |
| Jasná rovnováha | 10,5% | 5,9% |
| Luminózní | 36,8% | 41,2% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 39,5% | 23,5% |
| Jemné odstíny | 26,3% | 29,4% |
| Vyvážená jemnost | 13,2% | 11,8% |
| Jasná barevná přítomnost | 18,4% | 35,3% |
| Sytá barva | 2,6% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 40,0% | 29,4% |
| Zemité tóny | 25,7% | 23,5% |
| Tmavé tóny | 20,0% | 29,4% |
| Neutrální tóny | 11,4% | 11,8% |
| Metalické tóny | 2,9% | 5,9% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 18,4% | 17,6% |
| Vyvážená | 55,3% | 47,1% |
| Živobylé | 26,3% | 35,3% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 47,4% | 41,2% |
| Jemný | 10,5% | 5,9% |
| Vyvážený | 7,9% | 0,0% |
| Výrazný | 5,3% | 29,4% |
| Prohlášení | 28,9% | 23,5% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 15,8% | 0,0% |
| Jemně promíchaná paleta | 10,5% | 17,6% |
| Vyvážená harmonie | 5,3% | 0,0% |
| Silná barevná jednotnost | 26,3% | 47,1% |
| Jednotná paleta | 42,1% | 35,3% |
Jak se v průběhu roku distribuují nejčastěji prohlížené díla umělce Morris Kantor?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit podkladová data
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Baseball at Night | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Synthetic Arrangement | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 | 0 |
| Reclining Nude | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Tension | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Triptych | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Paradigmatic Formation | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Interior | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Pink Facade | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Still Life with Dogwood | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Jaké je rozdělení čtenářů Morris Kantor podle jazyka?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Jaká je denní čtenost Morris Kantor včetně předpovědi?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit podkladová data
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| po 21 Zář | 0 |
| út 22 Zář | 0 |
| st 23 Zář | 0 |
| čt 24 Zář | 0 |
| pá 25 Zář | 0 |
| so 26 Zář | 0 |
| ne 27 Zář | 0 |
| po 28 Zář | 0 |
| út 29 Zář | 0 |
| st 30 Zář | 0 |
| čt 1 Říj | 0 |
| pá 2 Říj | 0 |
| so 3 Říj | 0 |
| ne 4 Říj | 0 |
| po 5 Říj | 0 |
| út 6 Říj | 0 |
| st 7 Říj | 0 |
| čt 8 Říj | 0 |
| pá 9 Říj | 0 |
| so 10 Říj | 0 |
| ne 11 Říj | 0 |
| po 12 Říj (předpověď) | 0 |
| út 13 Říj (předpověď) | 0 |
| st 14 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 15 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 16 Říj (předpověď) | 0 |
| so 17 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 0 |
| po 19 Říj (předpověď) | 0 |
| út 20 Říj (předpověď) | 0 |
| st 21 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 0 |
| so 24 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 0 |
| po 26 Říj (předpověď) | 0 |
| út 27 Říj (předpověď) | 0 |
| st 28 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 0 |
| so 31 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 0 |
Morris Kantor: nejčastější dotazy
Které dílo umělce Morris Kantor má nejvíce prohlídek?
- Baseball at Night: 500 návštěv, 29% konzultací. Seznam pokračuje až do pořadí 10.
Jaká je čtenost u Morris Kantor?
- 1 600 návštěv za dvanáct měsíců (500 prohlídek profilu umělce, 1 100 prohlídek děl).
Preferují čtenáři určitou kategorii děl od Morris Kantor?
- Ano, Výrazný (Kontrast): 29% návštěv pro 5% katalogu.