Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Nathan Oliveira na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Nathan Oliveira: statistiky v kostce
Running Dog je nejvyhledávanějším dílem umělce Nathan Oliveira: 200 prohlídek za dvanáct měsíců, což představuje 12% celkového počtu. Často se také zajímali o: White Faced Owl II a Site with Blue and White. Celkový počet prohlídek: 2 200 (800 profil umělce, 1 400 děl). Pokles o 100% mezi Srp 2026 a Zář 2026. Vrchol: Srp 2026 (1 500 návštěv). Zaznamenaná preference: Tmavé tóny (Barevná paleta), 47% návštěv pro 25% katalogu.
Top 10 děl umělce Nathan Oliveira podle počtu prohlídek
Žebříček počítá počet prohlídek díel WikiOO.org za dvanáct měsíců, nikoliv skóre v katalogu. Prvna v žebříčku je nejčastěji prohlíženým dílem autora Nathan Oliveira.
-
1
Running Dog, 1961
200 návštěv · 12,5%
-
2
White Faced Owl II, 1964
200 návštěv · 12,5%
-
3
Site with Blue and White, 1978
200 návštěv · 12,5%
-
4
Man with a Hat, Cane and Glove, 1961
100 návštěv · 6,2%
-
5
Nineteen Twenty Nine, 1961
100 návštěv · 6,2%
-
6
Professor Hassel Smith Takes To Trottin, 1961
100 návštěv · 6,2%
-
7
Untitled (New Mexican Site), from the portfolio Revisited, 1995
100 návštěv · 6,2%
-
8
Conversation, 1961
100 návštěv · 6,2%
-
9
Seated Man with Dog, 1957
100 návštěv · 6,2%
-
10
Untitled (Ryan 21), from the portfolio Revisited, 1995
100 návštěv · 6,2%
Jaký je měsíční počet čtenářů záznamu Nathan Oliveira?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit podkladová data
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 100 |
| Čec 2026 | 0 | 600 |
| Srp 2026 | 800 | 700 |
| Zář 2026 | 0 | 0 |
Jaký je měsíční počet čtenářů děl umělce Nathan Oliveira?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Které kategorie děl Nathan Oliveira si nejčastěji vybírají čtenáři?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit podkladová data
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 46,9% | 37,5% |
| Měkké stínění | 15,6% | 18,8% |
| Střední jas | 25,0% | 25,0% |
| Jasná rovnováha | 3,1% | 6,2% |
| Luminózní | 9,4% | 12,5% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 59,4% | 25,0% |
| Jemné odstíny | 15,6% | 31,2% |
| Vyvážená jemnost | 9,4% | 12,5% |
| Jasná barevná přítomnost | 15,6% | 31,2% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 45,8% | 26,7% |
| Tmavé tóny | 25,0% | 46,7% |
| Neutrální tóny | 20,8% | 26,7% |
| Monochromní | 8,3% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 56,2% | 37,5% |
| Vyvážená | 31,2% | 43,8% |
| Živobylé | 12,5% | 18,8% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 28,1% | 6,2% |
| Jemný | 21,9% | 31,2% |
| Vyvážený | 12,5% | 31,2% |
| Výrazný | 12,5% | 6,2% |
| Prohlášení | 25,0% | 25,0% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 12,5% | 12,5% |
| Jemně promíchaná paleta | 9,4% | 12,5% |
| Vyvážená harmonie | 12,5% | 6,2% |
| Silná barevná jednotnost | 37,5% | 37,5% |
| Jednotná paleta | 28,1% | 31,2% |
Jak se v průběhu roku distribuují nejčastěji prohlížené díla umělce Nathan Oliveira?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit podkladová data
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rabbit | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Man with a Hat, Cane and Gl… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Nineteen Twenty Nine | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Untitled (Interior Site rus… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Edgar Allan Poe VII, from t… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Edgar Allan Poe VI, from th… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Edgar Allan Poe V, from the… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Edgar Allan Poe IV, from th… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Edgar Allan Poe II, from th… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Edgar Allan Poe I, from the… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Jaké je rozdělení čtenářů Nathan Oliveira podle jazyka?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Jaká je denní čtenost Nathan Oliveira včetně předpovědi?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit podkladová data
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| pá 25 Zář | 0 |
| so 26 Zář | 0 |
| ne 27 Zář | 0 |
| po 28 Zář | 0 |
| út 29 Zář | 0 |
| st 30 Zář | 0 |
| čt 1 Říj | 0 |
| pá 2 Říj | 0 |
| so 3 Říj | 0 |
| ne 4 Říj | 0 |
| po 5 Říj | 0 |
| út 6 Říj | 200 |
| st 7 Říj | 0 |
| čt 8 Říj | 0 |
| pá 9 Říj | 0 |
| so 10 Říj | 100 |
| ne 11 Říj | 0 |
| po 12 Říj | 0 |
| út 13 Říj | 0 |
| st 14 Říj | 300 |
| čt 15 Říj | 100 |
| pá 16 Říj (předpověď) | 0 |
| so 17 Říj (předpověď) | 100 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 0 |
| po 19 Říj (předpověď) | 0 |
| út 20 Říj (předpověď) | 200 |
| st 21 Říj (předpověď) | 300 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 100 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 0 |
| so 24 Říj (předpověď) | 100 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 0 |
| po 26 Říj (předpověď) | 0 |
| út 27 Říj (předpověď) | 300 |
| st 28 Říj (předpověď) | 400 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 100 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 0 |
| so 31 Říj (předpověď) | 100 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 0 |
| po 2 Lis (předpověď) | 0 |
| út 3 Lis (předpověď) | 300 |
| st 4 Lis (předpověď) | 400 |
| čt 5 Lis (předpověď) | 100 |
Nathan Oliveira: nejčastější dotazy
Které dílo umělce Nathan Oliveira má nejvíce prohlídek?
- Running Dog: 200 návštěv, 12% konzultací. Seznam pokračuje až do pořadí 10.
Jaká je čtenost u Nathan Oliveira?
- 2 200 návštěv za dvanáct měsíců (800 prohlídek profilu umělce, 1 400 prohlídek děl).
Preferují čtenáři určitou kategorii děl od Nathan Oliveira?
- Ano, Tmavé tóny (Barevná paleta): 47% návštěv pro 25% katalogu.