Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Nick Schlee na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Nick Schlee: přehled čtenosti
Za posledních dvanáct měsíců se nejpouštěnějším dílem Nick Schlee v databázi WikiOO.org stalo Stubble Field near Rhossili Down: 200 prohlídek, což představuje 20% všech prohlídek tohoto umělce. Následuje jich Landscape near Lambourn a Near Iffley Lock, Oxfordshire. Záznamy o umělci Nick Schlee byly prohlíženy celkem 1 400krát: 400krát u profilu umělce a 1 000krát u záznamů jednotlivých děl. Měsícem s nejvyšší mírou prohlídek byl Čec 2026 s 1 400 návštěvami. Čtenáři konzultují Zemité tóny (Barevná paleta) častěji, než by odpovídalo jejímu podílu v katalogu: 71% návštěv oproti 42% děl.
8 nejčastěji prohlížených děl umělce Nick Schlee
Díla umělce Nick Schlee seřazena podle počtu prohlídek na WikiOO.org za posledních dvanáct měsíců, od nejčastěji prohlížených.
-
1
Stubble Field near Rhossili Down
200 návštěv · 20,0%
-
2
Landscape near Lambourn
200 návštěv · 20,0%
-
3
Near Iffley Lock, Oxfordshire, 2001
100 návštěv · 10,0%
-
4
Field at Hook End Lane (Lower Basildon)
100 návštěv · 10,0%
-
5
Towards Letcombe Bassett, Oxfordshire, 2007
100 návštěv · 10,0%
-
6
Řeka Temze
100 návštěv · 10,0%
-
7
Straw Stack near Stoke, Staffordshire
100 návštěv · 10,0%
-
8
Christchurch Tower, Oxfordshire, 1993
100 návštěv · 10,0%
Kolikrát je za měsíc prohlížena karta umělce Nick Schlee?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Tabulka dat
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 0 |
| Čec 2026 | 400 | 1 000 |
| Srp 2026 | 0 | 0 |
| Zář 2026 | 0 | 0 |
Jak často jsou díla umělce Nick Schlee vyhledávána?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Jaké díla umělce Nick Schlee si čtenáři prohlížejí?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Tabulka dat
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 11,1% | 10,0% |
| Měkké stínění | 33,3% | 40,0% |
| Střední jas | 33,3% | 30,0% |
| Jasná rovnováha | 22,2% | 20,0% |
| Luminózní | 0,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 5,6% | 0,0% |
| Jemné odstíny | 22,2% | 30,0% |
| Vyvážená jemnost | 61,1% | 40,0% |
| Jasná barevná přítomnost | 11,1% | 30,0% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 41,7% | 71,4% |
| Neutrální tóny | 33,3% | 14,3% |
| Tmavé tóny | 16,7% | 14,3% |
| Metalické tóny | 8,3% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 11,1% | 10,0% |
| Vyvážená | 61,1% | 50,0% |
| Živobylé | 27,8% | 40,0% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 5,6% | 10,0% |
| Jemný | 38,9% | 50,0% |
| Vyvážený | 16,7% | 20,0% |
| Výrazný | 16,7% | 10,0% |
| Prohlášení | 22,2% | 10,0% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 38,9% | 20,0% |
| Jemně promíchaná paleta | 16,7% | 10,0% |
| Vyvážená harmonie | 11,1% | 10,0% |
| Silná barevná jednotnost | 33,3% | 60,0% |
| Jednotná paleta | 0,0% | 0,0% |
Která díla Nick Schlee jsou nejčastěji prohlížena měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Tabulka dat
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Řeka Temze | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Thames from Richmond Hi… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Thames at Cricklade, Wi… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Gap at Ginge, Oxfordshi… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Christchurch Tower, Oxfords… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Stubble Field behind Upper… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Thames at Wallingford i… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Near Iffley Lock, Oxfordshi… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The High Street, Oxford | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Towards Letcombe Bassett, O… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
V jakých jazycích je Nick Schlee vyhledáván?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Kolik konzultací Nick Schlee se denně koná a jaký je jejich očekávaný počet?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Tabulka dat
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| út 22 Zář | 0 |
| st 23 Zář | 0 |
| čt 24 Zář | 0 |
| pá 25 Zář | 0 |
| so 26 Zář | 0 |
| ne 27 Zář | 0 |
| po 28 Zář | 0 |
| út 29 Zář | 0 |
| st 30 Zář | 0 |
| čt 1 Říj | 0 |
| pá 2 Říj | 0 |
| so 3 Říj | 0 |
| ne 4 Říj | 0 |
| po 5 Říj | 0 |
| út 6 Říj | 0 |
| st 7 Říj | 0 |
| čt 8 Říj | 0 |
| pá 9 Říj | 0 |
| so 10 Říj | 0 |
| ne 11 Říj | 0 |
| po 12 Říj | 0 |
| út 13 Říj (předpověď) | 0 |
| st 14 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 15 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 16 Říj (předpověď) | 0 |
| so 17 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 0 |
| po 19 Říj (předpověď) | 0 |
| út 20 Říj (předpověď) | 0 |
| st 21 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 0 |
| so 24 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 0 |
| po 26 Říj (předpověď) | 0 |
| út 27 Říj (předpověď) | 0 |
| st 28 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 0 |
| so 31 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 0 |
| po 2 Lis (předpověď) | 0 |
Otázky týkající se čtenářů Nick Schlee
Která díla umělce Nick Schlee jsou nejčastěji prohlížena?
- Stubble Field near Rhossili Down s 200 prohlédnutími (20% všech prohlídek Nick Schlee). Výše uvedené pořadí obsahuje 8 děl.
Kolikrát byl(a) Nick Schlee vyhledán(a) na WikiOO.org?
- 1 400krát za dvanáct měsíců: 400 na profilu umělce a 1 000 u záznamů děl.
Jaké díla umělce Nick Schlee čtenáři preferují?
- Zemité tóny (Barevná paleta): 71% návštěv oproti 42% v katalogu.