Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Nico Jungmann na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Nico Jungmann: přehled čtenosti
Za posledních dvanáct měsíců se nejpouštěnějším dílem Nico Jungmann v databázi WikiOO.org stalo Ruhleben Prison Camp Slaves of the Ring: 200 prohlídek, což představuje 22% všech prohlídek tohoto umělce. Následuje jich Ruhleben Prison Camp Panoramic View (panels 1 and 2 of 4) a Cuckoo. Záznamy o umělci Nico Jungmann byly prohlíženy celkem 1 500krát: 700krát u profilu umělce a 800krát u záznamů jednotlivých děl. Měsícem s nejvyšší mírou prohlídek byl Čec 2026 s 1 500 návštěvami. Čtenáři konzultují Prohlášení (Kontrast) častěji, než by odpovídalo jejímu podílu v katalogu: 33% návštěv oproti 15% děl.
7 nejčastěji prohlížených děl umělce Nico Jungmann
Díla umělce Nico Jungmann seřazena podle počtu prohlídek na WikiOO.org za posledních dvanáct měsíců, od nejčastěji prohlížených.
-
1
Ruhleben Prison Camp Slaves of the Ring, 1916
200 návštěv · 22,2%
-
2
Ruhleben Prison Camp Panoramic View (panels 1 and 2 of 4), 1917
200 návštěv · 22,2%
-
3
Cuckoo
100 návštěv · 11,1%
-
4
Ruhleben Prison Camp Hut No.8, on Plan No.530, 1917
100 návštěv · 11,1%
-
5
Plan of Ruhleben Camp Key to Panoramic View
100 návštěv · 11,1%
-
6
Ruhleben Prison Camp Christmas Dinner, 1917
100 návštěv · 11,1%
-
7
Ruhleben Prison Camp Panoramic View (panels 3 and 4 of 4), 1917
100 návštěv · 11,1%
Kolikrát je za měsíc prohlížena karta umělce Nico Jungmann?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Tabulka dat
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 0 |
| Čec 2026 | 700 | 800 |
| Srp 2026 | 0 | 0 |
| Zář 2026 | 0 | 0 |
| Říj 2026 | 0 | 0 |
Jak často jsou díla umělce Nico Jungmann vyhledávána?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Jaké díla umělce Nico Jungmann si čtenáři prohlížejí?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Tabulka dat
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 7,7% | 0,0% |
| Měkké stínění | 7,7% | 11,1% |
| Střední jas | 38,5% | 33,3% |
| Jasná rovnováha | 38,5% | 55,6% |
| Luminózní | 7,7% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 46,2% | 55,6% |
| Jemné odstíny | 23,1% | 22,2% |
| Vyvážená jemnost | 23,1% | 22,2% |
| Jasná barevná přítomnost | 7,7% | 0,0% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Neutrální tóny | 60,0% | 62,5% |
| Zemité tóny | 30,0% | 37,5% |
| Tmavé tóny | 10,0% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 46,2% | 55,6% |
| Vyvážená | 46,2% | 44,4% |
| Živobylé | 7,7% | 0,0% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 0,0% | 0,0% |
| Jemný | 30,8% | 22,2% |
| Vyvážený | 23,1% | 22,2% |
| Výrazný | 30,8% | 22,2% |
| Prohlášení | 15,4% | 33,3% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 46,2% | 55,6% |
| Jemně promíchaná paleta | 15,4% | 22,2% |
| Vyvážená harmonie | 0,0% | 0,0% |
| Silná barevná jednotnost | 23,1% | 22,2% |
| Jednotná paleta | 15,4% | 0,0% |
Která díla Nico Jungmann jsou nejčastěji prohlížena měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Tabulka dat
| Dílo | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 | Říj 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ruhleben Prison Camp Panora… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Ruhleben Prison Camp Christ… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Ruhleben Prison Camp Panora… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
| Ruhleben Prison Camp 'Trafa… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ruhleben Prison Camp Slaves… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
| Ruhleben Prison Camp Hut No… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Ruhleben Prison Camp The Qu… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ruhleben Prison Camp Bathing | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Les Avants, Switzerland | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Plan of Ruhleben Camp Key t… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
V jakých jazycích je Nico Jungmann vyhledáván?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Kolik konzultací Nico Jungmann se denně koná a jaký je jejich očekávaný počet?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Tabulka dat
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| so 17 Říj | 0 |
| ne 18 Říj | 0 |
| po 19 Říj | 0 |
| út 20 Říj | 0 |
| st 21 Říj | 0 |
| čt 22 Říj | 0 |
| pá 23 Říj | 0 |
| so 24 Říj | 0 |
| ne 25 Říj | 0 |
| po 26 Říj | 0 |
| út 27 Říj | 0 |
| st 28 Říj | 0 |
| čt 29 Říj | 0 |
| pá 30 Říj | 0 |
| so 31 Říj | 0 |
| ne 1 Lis | 0 |
| po 2 Lis | 0 |
| út 3 Lis | 0 |
| st 4 Lis | 0 |
| čt 5 Lis | 0 |
| pá 6 Lis | 0 |
| so 7 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 8 Lis (předpověď) | 0 |
| po 9 Lis (předpověď) | 0 |
| út 10 Lis (předpověď) | 0 |
| st 11 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 12 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 13 Lis (předpověď) | 0 |
| so 14 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 15 Lis (předpověď) | 0 |
| po 16 Lis (předpověď) | 0 |
| út 17 Lis (předpověď) | 0 |
| st 18 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 19 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 20 Lis (předpověď) | 0 |
| so 21 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 22 Lis (předpověď) | 0 |
| po 23 Lis (předpověď) | 0 |
| út 24 Lis (předpověď) | 0 |
| st 25 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 26 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 27 Lis (předpověď) | 0 |
Otázky týkající se čtenářů Nico Jungmann
Která díla umělce Nico Jungmann jsou nejčastěji prohlížena?
- Ruhleben Prison Camp Slaves of the Ring s 200 prohlédnutími (22% všech prohlídek Nico Jungmann). Výše uvedené pořadí obsahuje 7 děl.
Kolikrát byl(a) Nico Jungmann vyhledán(a) na WikiOO.org?
- 1 500krát za dvanáct měsíců: 700 na profilu umělce a 800 u záznamů děl.
Jaké díla umělce Nico Jungmann čtenáři preferují?
- Prohlášení (Kontrast): 33% návštěv oproti 15% v katalogu.