Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Norman Wilkinson na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Norman Wilkinson: statistiky v kostce
The Little Ships at Dunkirk, June 1940 je nejvyhledávanějším dílem umělce Norman Wilkinson: 200 prohlídek za dvanáct měsíců, což představuje 4% celkového počtu. Často se také zajímali o: London, Midland and Scottish Express Train Being Bombed near Bletchley, October 1940 (The LMS at War Series) a Japan Signs Her Own Death Warrant Attack on Pearl Harbour, 7 December 1941. Celkový počet prohlídek: 5 300 (1 100 profil umělce, 4 200 děl). Vrchol: Čec 2026 (4 000 návštěv). Rozdělení zařízení: počítače (87%), telefony (11%) a tablety (2%). Zaznamenaná preference: Vyvážená jemnost (Nasycení barev), 28% návštěv pro 14% katalogu.
Top 10 děl umělce Norman Wilkinson podle počtu prohlídek
Žebříček počítá počet prohlídek díel WikiOO.org za dvanáct měsíců, nikoliv skóre v katalogu. Prvna v žebříčku je nejčastěji prohlíženým dílem autora Norman Wilkinson.
-
1
The Little Ships at Dunkirk, June 1940, 1940
200 návštěv · 4,0%
-
2
London, Midland and Scottish Express Train Being Bombed near Bletchley, October 1940 (The LMS at War Series), 1940
200 návštěv · 4,0%
-
3
Japan Signs Her Own Death Warrant Attack on Pearl Harbour, 7 December 1941
200 návštěv · 4,0%
-
4
View of Docks with SS 'Duke of Argyll' at Quay (London, Midland and Scottish Railway poster artwork)
200 návštěv · 4,0%
-
5
A Sunderland Flying Boat Rescuing the Crew of a Liberator
200 návštěv · 4,0%
-
6
A Destroyer Sinking a Submarine
200 návštěv · 4,0%
-
7
Barges off Greenwich
200 návštěv · 4,0%
-
8
Portrush from White Rocks
200 návštěv · 4,0%
-
9
HMS 'Cardiff'
200 návštěv · 4,0%
-
10
Hawker Harts of 601 Squadron, 1936
200 návštěv · 4,0%
Jaký je měsíční počet čtenářů záznamu Norman Wilkinson?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit podkladová data
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 100 |
| Čec 2026 | 500 | 3 500 |
| Srp 2026 | 200 | 400 |
| Zář 2026 | 400 | 200 |
Jaký je měsíční počet čtenářů děl umělce Norman Wilkinson?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Které kategorie děl Norman Wilkinson si nejčastěji vybírají čtenáři?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit podkladová data
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 6,0% | 0,0% |
| Měkké stínění | 12,0% | 18,0% |
| Střední jas | 46,0% | 48,0% |
| Jasná rovnováha | 34,0% | 34,0% |
| Luminózní | 2,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 52,0% | 50,0% |
| Jemné odstíny | 26,0% | 16,0% |
| Vyvážená jemnost | 14,0% | 28,0% |
| Jasná barevná přítomnost | 8,0% | 6,0% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Neutrální tóny | 61,1% | 64,7% |
| Zemité tóny | 33,3% | 32,4% |
| Tmavé tóny | 5,6% | 2,9% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 36,0% | 36,0% |
| Vyvážená | 54,0% | 52,0% |
| Živobylé | 10,0% | 12,0% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 28,0% | 26,0% |
| Jemný | 32,0% | 30,0% |
| Vyvážený | 10,0% | 6,0% |
| Výrazný | 8,0% | 8,0% |
| Prohlášení | 22,0% | 30,0% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 36,0% | 18,0% |
| Jemně promíchaná paleta | 20,0% | 24,0% |
| Vyvážená harmonie | 8,0% | 4,0% |
| Silná barevná jednotnost | 10,0% | 16,0% |
| Jednotná paleta | 26,0% | 38,0% |
Jak se v průběhu roku distribuují nejčastěji prohlížené díla umělce Norman Wilkinson?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit podkladová data
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| War in Pictures An Aircraft… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Shipbuilding | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Mourne Mountains, Sliev… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Rock of Cashel (London, Mid… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Japan Signs Her Own Death W… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Harvest Fields, Sperrins | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Air Raid on the Anchorage F… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ireland for Holidays The Gi… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Night Action off Cape Matap… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Train Crossing Monsal Dale… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Je Norman Wilkinson vyhledáván na telefonech nebo na počítačích?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Zobrazit podkladová data
| Zařízení | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| počítače | 4 600 | 86,8% |
| telefony | 600 | 11,3% |
| tablety | 100 | 1,9% |
Jaké je rozdělení čtenářů Norman Wilkinson podle jazyka?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit podkladová data
| Jazyk | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| japonsky | 200 | 66,7% |
| turecky | 100 | 33,3% |
Jaká je denní čtenost Norman Wilkinson včetně předpovědi?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit podkladová data
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| so 26 Zář | 0 |
| ne 27 Zář | 0 |
| po 28 Zář | 0 |
| út 29 Zář | 0 |
| st 30 Zář | 100 |
| čt 1 Říj | 100 |
| pá 2 Říj | 0 |
| so 3 Říj | 100 |
| ne 4 Říj | 0 |
| po 5 Říj | 0 |
| út 6 Říj | 100 |
| st 7 Říj | 0 |
| čt 8 Říj | 0 |
| pá 9 Říj | 400 |
| so 10 Říj | 0 |
| ne 11 Říj | 100 |
| po 12 Říj | 200 |
| út 13 Říj | 0 |
| st 14 Říj | 0 |
| čt 15 Říj | 0 |
| pá 16 Říj | 200 |
| so 17 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 0 |
| po 19 Říj (předpověď) | 100 |
| út 20 Říj (předpověď) | 0 |
| st 21 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 300 |
| so 24 Říj (předpověď) | 100 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 100 |
| po 26 Říj (předpověď) | 100 |
| út 27 Říj (předpověď) | 100 |
| st 28 Říj (předpověď) | 100 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 100 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 300 |
| so 31 Říj (předpověď) | 100 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 100 |
| po 2 Lis (předpověď) | 100 |
| út 3 Lis (předpověď) | 100 |
| st 4 Lis (předpověď) | 100 |
| čt 5 Lis (předpověď) | 100 |
| pá 6 Lis (předpověď) | 400 |
Norman Wilkinson: nejčastější dotazy
Které dílo umělce Norman Wilkinson má nejvíce prohlídek?
- The Little Ships at Dunkirk, June 1940: 200 návštěv, 4% konzultací. Seznam pokračuje až do pořadí 10.
Jaká je čtenost u Norman Wilkinson?
- 5 300 návštěv za dvanáct měsíců (1 100 prohlídek profilu umělce, 4 200 prohlídek děl).
Je Norman Wilkinson vyhledáván častěji na telefonech nebo počítačích?
- Zadavatelé jsou rozděleni podle počítače (87%), telefony (11%) a tablety (2%); nejvíce je jich počítače s podílem 87%.
Preferují čtenáři určitou kategorii děl od Norman Wilkinson?
- Ano, Vyvážená jemnost (Nasycení barev): 28% návštěv pro 14% katalogu.