Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Oleksandr Aksinin na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Oleksandr Aksinin: statistiky v kostce
Dance of Salome je nejvyhledávanějším dílem umělce Oleksandr Aksinin: 200 prohlídek za dvanáct měsíců, což představuje 3% celkového počtu. Často se také zajímali o: Gate to the Garden. Alice in Wonderland a Icarus. Celkový počet prohlídek: 7 900 (900 profil umělce, 7 000 děl). Nárůst o 100% mezi Srp 2026 a Zář 2026. Vrchol: Čec 2026 (7 000 návštěv). Rozdělení zařízení: počítače (100%). Zaznamenaná preference: Střední jas (Jasnost světla), 40% návštěv pro 22% katalogu.
Top 10 děl umělce Oleksandr Aksinin podle počtu prohlídek
Žebříček počítá počet prohlídek díel WikiOO.org za dvanáct měsíců, nikoliv skóre v katalogu. Prvna v žebříčku je nejčastěji prohlíženým dílem autora Oleksandr Aksinin.
-
1
Dance of Salome, 1978
200 návštěv · 2,7%
-
2
Gate to the Garden. Alice in Wonderland, 1976
200 návštěv · 2,7%
-
3
Icarus, 1979
200 návštěv · 2,7%
-
4
Self Portrait, 1968
200 návštěv · 2,7%
-
5
Marine Quadrille. Alice in Wonderland, 1976
200 návštěv · 2,7%
-
6
Outdoor Scenery, 1978
200 návštěv · 2,7%
-
7
Cancer, 1979
200 návštěv · 2,7%
-
8
Hexagram 22, 1984
100 návštěv · 1,3%
-
9
Greenhouses, 1979
100 návštěv · 1,3%
-
10
Raven, 1980
100 návštěv · 1,3%
Jaký je měsíční počet čtenářů záznamu Oleksandr Aksinin?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit podkladová data
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 100 | 200 |
| Čec 2026 | 500 | 6 500 |
| Srp 2026 | 0 | 200 |
| Zář 2026 | 300 | 100 |
Jaký je měsíční počet čtenářů děl umělce Oleksandr Aksinin?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Které kategorie děl Oleksandr Aksinin si nejčastěji vybírají čtenáři?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit podkladová data
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 2,0% | 5,3% |
| Měkké stínění | 14,0% | 8,0% |
| Střední jas | 22,0% | 40,0% |
| Jasná rovnováha | 36,0% | 30,7% |
| Luminózní | 26,0% | 16,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 50,0% | 49,3% |
| Jemné odstíny | 22,0% | 22,7% |
| Vyvážená jemnost | 14,0% | 13,3% |
| Jasná barevná přítomnost | 14,0% | 13,3% |
| Sytá barva | 0,0% | 1,3% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Neutrální tóny | 76,2% | 73,8% |
| Tmavé tóny | 9,5% | 19,7% |
| Zemité tóny | 7,1% | 6,6% |
| Pastelové barvy | 7,1% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 46,0% | 46,7% |
| Vyvážená | 40,0% | 37,3% |
| Živobylé | 14,0% | 16,0% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 2,0% | 2,7% |
| Jemný | 10,0% | 9,3% |
| Vyvážený | 4,0% | 8,0% |
| Výrazný | 14,0% | 12,0% |
| Prohlášení | 70,0% | 68,0% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 6,0% | 2,7% |
| Jemně promíchaná paleta | 8,0% | 14,7% |
| Vyvážená harmonie | 8,0% | 10,7% |
| Silná barevná jednotnost | 42,0% | 40,0% |
| Jednotná paleta | 36,0% | 32,0% |
Jak se v průběhu roku distribuují nejčastěji prohlížené díla umělce Oleksandr Aksinin?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit podkladová data
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cup | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Dostoevsky | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| M XII | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Anonymous | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Manifested Sound | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| 33 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total Portrait | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| To I.Kabakov | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Texture in the Interior | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Here | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
Je Oleksandr Aksinin vyhledáván na telefonech nebo na počítačích?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Zobrazit podkladová data
| Zařízení | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| počítače | 7 900 | 100,0% |
Jaké je rozdělení čtenářů Oleksandr Aksinin podle jazyka?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit podkladová data
| Jazyk | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| anglicky | 100 | 33,3% |
| francouzsky | 100 | 33,3% |
| rusky | 100 | 33,3% |
Jaká je denní čtenost Oleksandr Aksinin včetně předpovědi?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit podkladová data
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| so 26 Zář | 0 |
| ne 27 Zář | 0 |
| po 28 Zář | 100 |
| út 29 Zář | 0 |
| st 30 Zář | 0 |
| čt 1 Říj | 0 |
| pá 2 Říj | 100 |
| so 3 Říj | 0 |
| ne 4 Říj | 300 |
| po 5 Říj | 0 |
| út 6 Říj | 0 |
| st 7 Říj | 100 |
| čt 8 Říj | 0 |
| pá 9 Říj | 0 |
| so 10 Říj | 0 |
| ne 11 Říj | 0 |
| po 12 Říj | 0 |
| út 13 Říj | 0 |
| st 14 Říj | 0 |
| čt 15 Říj | 100 |
| pá 16 Říj | 100 |
| so 17 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 100 |
| po 19 Říj (předpověď) | 0 |
| út 20 Říj (předpověď) | 0 |
| st 21 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 0 |
| so 24 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 100 |
| po 26 Říj (předpověď) | 0 |
| út 27 Říj (předpověď) | 0 |
| st 28 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 0 |
| so 31 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 100 |
| po 2 Lis (předpověď) | 0 |
| út 3 Lis (předpověď) | 0 |
| st 4 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 5 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 6 Lis (předpověď) | 0 |
Oleksandr Aksinin: nejčastější dotazy
Které dílo umělce Oleksandr Aksinin má nejvíce prohlídek?
- Dance of Salome: 200 návštěv, 3% konzultací. Seznam pokračuje až do pořadí 10.
Jaká je čtenost u Oleksandr Aksinin?
- 7 900 návštěv za dvanáct měsíců (900 prohlídek profilu umělce, 7 000 prohlídek děl).
Je Oleksandr Aksinin vyhledáván častěji na telefonech nebo počítačích?
- Zadavatelé jsou rozděleni podle počítače (100%); nejvíce je jich počítače s podílem 100%.
Preferují čtenáři určitou kategorii děl od Oleksandr Aksinin?
- Ano, Střední jas (Jasnost světla): 40% návštěv pro 22% katalogu.