Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Oliver Clare na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Oliver Clare: co ukazují konzultace
Dílo uměleckého autora Oliver Clare, které bylo nejčastěji prohlíženo, je Still Life With Apples, Grapes, Strawberry, s 100 prohlídkami za posledních dvanáct měsíců, což představuje 12% všech prohlídek. V pořadí následují Still Life, Fruit - a Still Life Of Fruit Ii. Profil umělce byl otevřen 700krát a záznamy děl 700krát, celkem 1 400krát. Mezi Zář 2026 a Říj 2026 počet prohlídek klesl o 100%. Čec 2026 je měsíc s největším počtem konzultací: 1 100. Čtenáři vybírají Výrazný (Kontrast) v 62% návštěv, přičemž v katalogu tato hodnota představuje 35%.
Oliver Clare: 8 nejčastěji prohlížených děl
Každý záznam zobrazuje dílo umělce Oliver Clare a jeho pořadí podle počtu prohlídek na WikiOO.org za posledních dvanáct měsíců.
-
1
Still Life With Apples, Grapes, Strawberry
100 návštěv · 12,5%
-
2
Still Life, Fruit -
100 návštěv · 12,5%
-
3
Still Life Of Fruit Ii
100 návštěv · 12,5%
-
4
Still Life, Fruit
100 návštěv · 12,5%
-
5
Primroses And Bird's Nests On A Mossy Bank
100 návštěv · 12,5%
-
6
Still Life With Blossom
100 návštěv · 12,5%
-
7
Still Life With Plums, Gooseberries, Apple, Pear
100 návštěv · 12,5%
-
8
Still Life Of Apples, Grapes, Raspberries
100 návštěv · 12,5%
Kdy byla konzultována záznam o Oliver Clare?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Čísla v tabulce
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 0 |
| Čec 2026 | 500 | 600 |
| Srp 2026 | 100 | 100 |
| Zář 2026 | 100 | 0 |
| Říj 2026 | 0 | 0 |
Kdy jsou díla umělce Oliver Clare vyhledávána?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si čtenáři vybírají z děl umělce Oliver Clare?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Čísla v tabulce
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 22,5% | 12,5% |
| Měkké stínění | 70,0% | 75,0% |
| Střední jas | 7,5% | 12,5% |
| Jasná rovnováha | 0,0% | 0,0% |
| Luminózní | 0,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 2,5% | 0,0% |
| Jemné odstíny | 37,5% | 37,5% |
| Vyvážená jemnost | 50,0% | 50,0% |
| Jasná barevná přítomnost | 10,0% | 12,5% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 20,0% | 12,5% |
| Vyvážená | 72,5% | 75,0% |
| Živobylé | 7,5% | 12,5% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 0,0% | 0,0% |
| Jemný | 25,0% | 25,0% |
| Vyvážený | 25,0% | 12,5% |
| Výrazný | 35,0% | 62,5% |
| Prohlášení | 15,0% | 0,0% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 12,5% | 0,0% |
| Jemně promíchaná paleta | 7,5% | 0,0% |
| Vyvážená harmonie | 20,0% | 0,0% |
| Silná barevná jednotnost | 50,0% | 75,0% |
| Jednotná paleta | 10,0% | 25,0% |
Jaká jsou nejvyhledávanější díla Oliver Clare měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Čísla v tabulce
| Dílo | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 | Říj 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grapes, Apples, Gooseberrie… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Still Life with Flowers and… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Still Life with Bird's Nest | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Still Life of Primroses and… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Still Life of Flowers and B… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Still Life of Bird's Nest a… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Primroses, Apple Blossoms a… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Potted Flowers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Flowers and Bird's Nest by… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Flowers and a Bird's Nest | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V jakých jazycích je Oliver Clare vyhledáván?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Kolik konzultací denně pro Oliver Clare a v následujících třech týdnech?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Čísla v tabulce
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| so 17 Říj | 0 |
| ne 18 Říj | 0 |
| po 19 Říj | 0 |
| út 20 Říj | 0 |
| st 21 Říj | 0 |
| čt 22 Říj | 0 |
| pá 23 Říj | 0 |
| so 24 Říj | 0 |
| ne 25 Říj | 0 |
| po 26 Říj | 0 |
| út 27 Říj | 0 |
| st 28 Říj | 0 |
| čt 29 Říj | 0 |
| pá 30 Říj | 0 |
| so 31 Říj | 0 |
| ne 1 Lis | 0 |
| po 2 Lis | 0 |
| út 3 Lis | 0 |
| st 4 Lis | 0 |
| čt 5 Lis | 0 |
| pá 6 Lis | 0 |
| so 7 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 8 Lis (předpověď) | 0 |
| po 9 Lis (předpověď) | 0 |
| út 10 Lis (předpověď) | 0 |
| st 11 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 12 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 13 Lis (předpověď) | 0 |
| so 14 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 15 Lis (předpověď) | 0 |
| po 16 Lis (předpověď) | 0 |
| út 17 Lis (předpověď) | 0 |
| st 18 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 19 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 20 Lis (předpověď) | 0 |
| so 21 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 22 Lis (předpověď) | 0 |
| po 23 Lis (předpověď) | 0 |
| út 24 Lis (předpověď) | 0 |
| st 25 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 26 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 27 Lis (předpověď) | 0 |
O čtenářích umělce Oliver Clare
Které dílo umělce Oliver Clare je nejčastěji prohlíženo?
- Na prvním místě Still Life With Apples, Grapes, Strawberry s 100 návštěvami a 12% dotazů. Nad ním je zařazeno 8 děl.
Jak velkou čtenářskou základnu má Oliver Clare na WikiOO.org?
- 1 400 návštěv za dvanáct měsíců: 700 na profil umělce, 700 u děl.
Která díla Oliver Clare odpovídají výběru čtenářů?
- Díla označená jako Výrazný (Kontrast) získávají 62% návštěv pro 35% katalogu.