Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Oliver Hall na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Oliver Hall: přehled čtenosti
Za posledních dvanáct měsíců se nejpouštěnějším dílem Oliver Hall v databázi WikiOO.org stalo Forest Trees: 200 prohlídek, což představuje 20% všech prohlídek tohoto umělce. Následuje jich Old Mill at Ávila, Spain a Looking across the Lake District Mountains from Birkrigg. Záznamy o umělci Oliver Hall byly prohlíženy celkem 1 700krát: 700krát u profilu umělce a 1 000krát u záznamů jednotlivých děl. Měsícem s nejvyšší mírou prohlídek byl Čec 2026 s 1 600 návštěvami. Čtenáři konzultují Živobylé (Intenzita barev) častěji, než by odpovídalo jejímu podílu v katalogu: 50% návštěv oproti 35% děl.
9 nejčastěji prohlížených děl umělce Oliver Hall
Díla umělce Oliver Hall seřazena podle počtu prohlídek na WikiOO.org za posledních dvanáct měsíců, od nejčastěji prohlížených.
-
1
Forest Trees, 1942
200 návštěv · 20,0%
-
2
Old Mill at Ávila, Spain, 1931
100 návštěv · 10,0%
-
3
Looking across the Lake District Mountains from Birkrigg
100 návštěv · 10,0%
-
4
Richmond Castle
100 návštěv · 10,0%
-
5
Evening Light, Bardsea Forest
100 návštěv · 10,0%
-
6
Landscape
100 návštěv · 10,0%
-
7
Outside a Belgian Town
100 návštěv · 10,0%
-
8
Sycamore Trees
100 návštěv · 10,0%
-
9
Ronda, Spain
100 návštěv · 10,0%
Kolikrát je za měsíc prohlížena karta umělce Oliver Hall?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Tabulka dat
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 0 |
| Čec 2026 | 600 | 1 000 |
| Srp 2026 | 0 | 0 |
| Zář 2026 | 100 | 0 |
Jak často jsou díla umělce Oliver Hall vyhledávána?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Jaké díla umělce Oliver Hall si čtenáři prohlížejí?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Tabulka dat
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 0,0% | 0,0% |
| Měkké stínění | 29,4% | 40,0% |
| Střední jas | 41,2% | 30,0% |
| Jasná rovnováha | 29,4% | 30,0% |
| Luminózní | 0,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 20,6% | 10,0% |
| Jemné odstíny | 23,5% | 20,0% |
| Vyvážená jemnost | 41,2% | 50,0% |
| Jasná barevná přítomnost | 14,7% | 20,0% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 46,7% | 37,5% |
| Neutrální tóny | 40,0% | 37,5% |
| Tmavé tóny | 13,3% | 25,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 11,8% | 0,0% |
| Vyvážená | 52,9% | 50,0% |
| Živobylé | 35,3% | 50,0% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 5,9% | 20,0% |
| Jemný | 20,6% | 10,0% |
| Vyvážený | 26,5% | 10,0% |
| Výrazný | 29,4% | 30,0% |
| Prohlášení | 17,6% | 30,0% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 8,8% | 0,0% |
| Jemně promíchaná paleta | 0,0% | 0,0% |
| Vyvážená harmonie | 0,0% | 0,0% |
| Silná barevná jednotnost | 32,4% | 30,0% |
| Jednotná paleta | 58,8% | 70,0% |
Která díla Oliver Hall jsou nejčastěji prohlížena měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Tabulka dat
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Interior of a Wood | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Evening Light, Bardsea Fore… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Shores of the Wharfe | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Felled Timber on the Outski… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Old Mill at Ávila, Spain | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Penrhyn Quarries | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Alcántara Bridge, Toledo, S… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Richmond Castle | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Titbury Church, West Yorksh… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ronda, Spain | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
V jakých jazycích je Oliver Hall vyhledáván?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Tabulka dat
| Jazyk | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| anglicky | 100 | 100,0% |
Kolik konzultací Oliver Hall se denně koná a jaký je jejich očekávaný počet?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Tabulka dat
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| po 21 Zář | 0 |
| út 22 Zář | 0 |
| st 23 Zář | 0 |
| čt 24 Zář | 0 |
| pá 25 Zář | 0 |
| so 26 Zář | 0 |
| ne 27 Zář | 100 |
| po 28 Zář | 0 |
| út 29 Zář | 0 |
| st 30 Zář | 0 |
| čt 1 Říj | 0 |
| pá 2 Říj | 0 |
| so 3 Říj | 0 |
| ne 4 Říj | 0 |
| po 5 Říj | 0 |
| út 6 Říj | 0 |
| st 7 Říj | 0 |
| čt 8 Říj | 0 |
| pá 9 Říj | 0 |
| so 10 Říj | 0 |
| ne 11 Říj | 0 |
| po 12 Říj (předpověď) | 0 |
| út 13 Říj (předpověď) | 0 |
| st 14 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 15 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 16 Říj (předpověď) | 0 |
| so 17 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 0 |
| po 19 Říj (předpověď) | 0 |
| út 20 Říj (předpověď) | 0 |
| st 21 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 0 |
| so 24 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 0 |
| po 26 Říj (předpověď) | 0 |
| út 27 Říj (předpověď) | 0 |
| st 28 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 0 |
| so 31 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 0 |
Otázky týkající se čtenářů Oliver Hall
Která díla umělce Oliver Hall jsou nejčastěji prohlížena?
- Forest Trees s 200 prohlédnutími (20% všech prohlídek Oliver Hall). Výše uvedené pořadí obsahuje 9 děl.
Kolikrát byl(a) Oliver Hall vyhledán(a) na WikiOO.org?
- 1 700krát za dvanáct měsíců: 700 na profilu umělce a 1 000 u záznamů děl.
Jaké díla umělce Oliver Hall čtenáři preferují?
- Živobylé (Intenzita barev): 50% návštěv oproti 35% v katalogu.