Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Patrick Allan Fraser na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Patrick Allan Fraser: statistiky v kostce
A Scene from 'The Antiquary' (Arbroath High Street) je nejvyhledávanějším dílem umělce Patrick Allan Fraser: 200 prohlídek za dvanáct měsíců, což představuje 17% celkového počtu. Často se také zajímali o: Monk Architects a The Artist, His Mother in Law and Wife (triptych, left panel). Celkový počet prohlídek: 1 600 (600 profil umělce, 1 000 děl). Pokles o 100% mezi Zář 2026 a Říj 2026. Vrchol: Čec 2026 (1 500 návštěv). Zaznamenaná preference: Jednotná paleta (Harmonie barev), 58% návštěv pro 38% katalogu.
Top 10 děl umělce Patrick Allan Fraser podle počtu prohlídek
Žebříček počítá počet prohlídek díel WikiOO.org za dvanáct měsíců, nikoliv skóre v katalogu. Prvna v žebříčku je nejčastěji prohlíženým dílem autora Patrick Allan Fraser.
-
1
A Scene from 'The Antiquary' (Arbroath High Street)
200 návštěv · 16,7%
-
2
Monk Architects
200 návštěv · 16,7%
-
3
The Artist, His Mother in Law and Wife (triptych, left panel), 1857
100 návštěv · 8,3%
-
4
Arbroath Fisherman
100 návštěv · 8,3%
-
5
A Cell in Arbroath Gaol
100 návštěv · 8,3%
-
6
Unidentified Interior
100 návštěv · 8,3%
-
7
Cottage Interior
100 návštěv · 8,3%
-
8
The Entombment (copy after Titian)
100 návštěv · 8,3%
-
9
At Spindle Rock, Auchmithie, Forfarshire
100 návštěv · 8,3%
-
10
Fisherwoman Returning from Market
100 návštěv · 8,3%
Jaký je měsíční počet čtenářů záznamu Patrick Allan Fraser?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit podkladová data
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 0 |
| Čec 2026 | 600 | 900 |
| Srp 2026 | 0 | 0 |
| Zář 2026 | 0 | 100 |
| Říj 2026 | 0 | 0 |
Jaký je měsíční počet čtenářů děl umělce Patrick Allan Fraser?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Které kategorie děl Patrick Allan Fraser si nejčastěji vybírají čtenáři?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit podkladová data
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 64,0% | 58,3% |
| Měkké stínění | 22,0% | 16,7% |
| Střední jas | 12,0% | 25,0% |
| Jasná rovnováha | 2,0% | 0,0% |
| Luminózní | 0,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 50,0% | 41,7% |
| Jemné odstíny | 28,0% | 33,3% |
| Vyvážená jemnost | 20,0% | 16,7% |
| Jasná barevná přítomnost | 2,0% | 8,3% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 89,7% | 88,9% |
| Tmavé tóny | 2,6% | 11,1% |
| Monochromní | 5,1% | 0,0% |
| Neutrální tóny | 2,6% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 72,0% | 75,0% |
| Vyvážená | 20,0% | 8,3% |
| Živobylé | 8,0% | 16,7% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 32,0% | 25,0% |
| Jemný | 28,0% | 25,0% |
| Vyvážený | 8,0% | 0,0% |
| Výrazný | 14,0% | 16,7% |
| Prohlášení | 18,0% | 33,3% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 8,0% | 8,3% |
| Jemně promíchaná paleta | 8,0% | 8,3% |
| Vyvážená harmonie | 6,0% | 0,0% |
| Silná barevná jednotnost | 40,0% | 25,0% |
| Jednotná paleta | 38,0% | 58,3% |
Jak se v průběhu roku distribuují nejčastěji prohlížené díla umělce Patrick Allan Fraser?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit podkladová data
| Dílo | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 | Říj 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Artist, His Mother in L… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Artist, His Mother in L… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| A Cell in Arbroath Gaol | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Self Portrait (copy after R… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| William Maule (1771–1852),… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cat and Partridges | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Artist, His Mother in L… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Listen | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Self Portrait | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Interior of St Mary's Churc… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Jaké je rozdělení čtenářů Patrick Allan Fraser podle jazyka?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Jaká je denní čtenost Patrick Allan Fraser včetně předpovědi?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit podkladová data
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| pá 16 Říj | 0 |
| so 17 Říj | 0 |
| ne 18 Říj | 0 |
| po 19 Říj | 0 |
| út 20 Říj | 0 |
| st 21 Říj | 0 |
| čt 22 Říj | 0 |
| pá 23 Říj | 0 |
| so 24 Říj | 0 |
| ne 25 Říj | 0 |
| po 26 Říj | 0 |
| út 27 Říj | 0 |
| st 28 Říj | 0 |
| čt 29 Říj | 0 |
| pá 30 Říj | 0 |
| so 31 Říj | 0 |
| ne 1 Lis | 0 |
| po 2 Lis | 0 |
| út 3 Lis | 0 |
| st 4 Lis | 100 |
| čt 5 Lis | 0 |
| pá 6 Lis (předpověď) | 0 |
| so 7 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 8 Lis (předpověď) | 0 |
| po 9 Lis (předpověď) | 0 |
| út 10 Lis (předpověď) | 0 |
| st 11 Lis (předpověď) | 100 |
| čt 12 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 13 Lis (předpověď) | 0 |
| so 14 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 15 Lis (předpověď) | 0 |
| po 16 Lis (předpověď) | 0 |
| út 17 Lis (předpověď) | 0 |
| st 18 Lis (předpověď) | 200 |
| čt 19 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 20 Lis (předpověď) | 0 |
| so 21 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 22 Lis (předpověď) | 0 |
| po 23 Lis (předpověď) | 0 |
| út 24 Lis (předpověď) | 0 |
| st 25 Lis (předpověď) | 200 |
| čt 26 Lis (předpověď) | 0 |
Patrick Allan Fraser: nejčastější dotazy
Které dílo umělce Patrick Allan Fraser má nejvíce prohlídek?
- A Scene from 'The Antiquary' (Arbroath High Street): 200 návštěv, 17% konzultací. Seznam pokračuje až do pořadí 10.
Jaká je čtenost u Patrick Allan Fraser?
- 1 600 návštěv za dvanáct měsíců (600 prohlídek profilu umělce, 1 000 prohlídek děl).
Preferují čtenáři určitou kategorii děl od Patrick Allan Fraser?
- Ano, Jednotná paleta (Harmonie barev): 58% návštěv pro 38% katalogu.