Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Paul Delvaux na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
!
Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.
Paul Delvaux: přehled čtenosti
Za posledních dvanáct měsíců se nejpouštěnějším dílem Paul Delvaux v databázi WikiOO.org stalo A SirenIn Full Moonlight: 4 800 prohlídek, což představuje 13% všech prohlídek tohoto umělce. Následuje jich Spící Venuše a Nocní vlak. Záznamy o umělci Paul Delvaux byly prohlíženy celkem 29 100krát: 6 300krát u profilu umělce a 22 800krát u záznamů jednotlivých děl. Počet konzultací klesl o 12% z Srp 2026 na Zář 2026. Měsícem s nejvyšší mírou prohlídek byl Čec 2026 s 17 000 návštěvami. Záznamy jsou čteny v francouzsky (49%), nizozemsky (12%) a anglicky (10%). Čtenáři jsou sídloci především v Belgie (84%), Jižní Korea (6%) a Brazílie (3%). Konzultace probíhá na počítače (76%), telefony (21%) a tablety (4%). Čtenáři konzultují Mystický (Atmosféra) častěji, než by odpovídalo jejímu podílu v katalogu: 44% návštěv oproti 13% děl.
10 nejčastěji prohlížených děl umělce Paul Delvaux
Díla umělce Paul Delvaux seřazena podle počtu prohlídek na WikiOO.org za posledních dvanáct měsíců, od nejčastěji prohlížených.
Kolikrát je za měsíc prohlížena karta umělce Paul Delvaux?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Tabulka dat
Měsíc
Profil umělce
Stránky děl
Říj 2025
0
0
Lis 2025
0
0
Pro 2025
0
0
Led 2026
0
0
Úno 2026
0
0
Bře 2026
0
0
Dub 2026
0
0
Kvě 2026
0
0
Čen 2026
100
700
Čec 2026
1 800
15 200
Srp 2026
600
5 400
Zář 2026
3 800
1 500
Jak často jsou díla umělce Paul Delvaux vyhledávána?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Jaké díla umělce Paul Delvaux si čtenáři prohlížejí?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Tabulka dat
Atmosféra
Atmosféra
Díla umělce
Návštěvy
Eterický
80,0%
45,0%
Mystický
13,3%
43,9%
Dramatický
6,7%
7,2%
Romantický
0,0%
2,8%
Elegance
0,0%
1,1%
Emoční náboj
Emoční náboj
Díla umělce
Návštěvy
Záhadný
80,0%
63,7%
Melancholický
20,0%
35,2%
Reflektivní
0,0%
1,1%
Jasnost světla
Jasnost světla
Díla umělce
Návštěvy
Nejtmavší
24,0%
52,5%
Měkké stínění
28,0%
23,9%
Střední jas
34,0%
16,9%
Jasná rovnováha
14,0%
6,4%
Luminózní
0,0%
0,3%
Nasycení barev
Nasycení barev
Díla umělce
Návštěvy
Ztlumené
34,0%
49,9%
Jemné odstíny
30,0%
23,6%
Vyvážená jemnost
20,0%
18,2%
Jasná barevná přítomnost
14,0%
7,8%
Sytá barva
2,0%
0,5%
Barevná paleta
Barevná paleta
Díla umělce
Návštěvy
Zemité tóny
60,0%
70,0%
Neutrální tóny
22,9%
17,1%
Tmavé tóny
14,3%
12,9%
Teplé tóny
2,9%
0,0%
Intenzita barev
Intenzita barev
Díla umělce
Návštěvy
Monochromní
38,0%
62,5%
Vyvážená
42,0%
26,0%
Živobylé
20,0%
11,5%
Kontrast
Kontrast
Díla umělce
Návštěvy
Klidný
4,0%
0,8%
Jemný
14,0%
15,3%
Vyvážený
8,0%
18,0%
Výrazný
16,0%
10,2%
Prohlášení
58,0%
55,8%
Harmonie barev
Harmonie barev
Díla umělce
Návštěvy
Nesourodá paleta barev
24,0%
33,5%
Jemně promíchaná paleta
12,0%
12,1%
Vyvážená harmonie
12,0%
16,6%
Silná barevná jednotnost
32,0%
28,9%
Jednotná paleta
20,0%
8,8%
Která díla Paul Delvaux jsou nejčastěji prohlížena měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Tabulka dat
Dílo
Říj 2025
Lis 2025
Pro 2025
Led 2026
Úno 2026
Bře 2026
Dub 2026
Kvě 2026
Čen 2026
Čec 2026
Srp 2026
Zář 2026
Spící Venuše
0
0
0
0
0
0
0
0
0
1 400
0
0
Nocní vlak
0
0
0
0
0
0
0
0
0
900
400
0
Spící Venuše
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
100
Nodes Rose
0
0
0
0
0
0
0
0
0
400
100
0
Pygmallion
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Awakening of the forest
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
100
0
Dawn of the Town
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Canape Vert
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
100
0
The Garden
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
For the Brussels Luxembourg…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Jaká zařízení se používají k prohlížení profilu Paul Delvaux?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Tabulka dat
Zařízení
Návštěvy
Sdílet
počítače
22 000
75,6%
telefony
6 000
20,6%
tablety
1 100
3,8%
V jakých jazycích je Paul Delvaux vyhledáván?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Tabulka dat
Jazyk
Návštěvy
Sdílet
francouzsky
2 900
49,2%
nizozemsky
700
11,9%
anglicky
600
10,2%
korejsky
400
6,8%
švédsky
400
6,8%
španělsky
300
5,1%
italsky
200
3,4%
česky
100
1,7%
německy
100
1,7%
portugalsky
100
1,7%
Kolik konzultací Paul Delvaux se denně koná a jaký je jejich očekávaný počet?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Tabulka dat
Den
Návštěvy
čt 24 Zář
300
pá 25 Zář
300
so 26 Zář
700
ne 27 Zář
1 600
po 28 Zář
1 500
út 29 Zář
700
st 30 Zář
900
čt 1 Říj
100
pá 2 Říj
500
so 3 Říj
300
ne 4 Říj
900
po 5 Říj
400
út 6 Říj
100
st 7 Říj
300
čt 8 Říj
400
pá 9 Říj
400
so 10 Říj
700
ne 11 Říj
1 100
po 12 Říj
700
út 13 Říj
3 900
st 14 Říj
1 200
čt 15 Říj (předpověď)
400
pá 16 Říj (předpověď)
700
so 17 Říj (předpověď)
900
ne 18 Říj (předpověď)
2 000
po 19 Říj (předpověď)
1 400
út 20 Říj (předpověď)
2 600
st 21 Říj (předpověď)
1 300
čt 22 Říj (předpověď)
500
pá 23 Říj (předpověď)
700
so 24 Říj (předpověď)
1 000
ne 25 Říj (předpověď)
2 200
po 26 Říj (předpověď)
1 600
út 27 Říj (předpověď)
2 800
st 28 Říj (předpověď)
1 500
čt 29 Říj (předpověď)
500
pá 30 Říj (předpověď)
800
so 31 Říj (předpověď)
1 100
ne 1 Lis (předpověď)
2 300
po 2 Lis (předpověď)
1 700
út 3 Lis (předpověď)
3 000
st 4 Lis (předpověď)
1 600
Otázky týkající se čtenářů Paul Delvaux
Která díla umělce Paul Delvaux jsou nejčastěji prohlížena?
A SirenIn Full Moonlight s 4 800 prohlédnutími (13% všech prohlídek Paul Delvaux). Výše uvedené pořadí obsahuje 10 děl.
Kolikrát byl(a) Paul Delvaux vyhledán(a) na WikiOO.org?
29 100krát za dvanáct měsíců: 6 300 na profilu umělce a 22 800 u záznamů děl.
Na jakých zařízeních je Paul Delvaux vyhledáván?
Profil Paul Delvaux byl prohlížen na počítače (76%), telefony (21%) a tablety (4%); počítače tvoří 76% všech prohlíženích.
V jakých jazycích je Paul Delvaux vyhledáván?
V francouzsky (49%), nizozemsky (12%) a anglicky (10%). Na prvním místě je francouzsky s podílem 49%.
Jaké díla umělce Paul Delvaux čtenáři preferují?
Mystický (Atmosféra): 44% návštěv oproti 13% v katalogu.