Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Paul Falconer Poole na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Paul Falconer Poole: statistiky v kostce
Peasants On A Moor je nejvyhledávanějším dílem umělce Paul Falconer Poole: 200 prohlídek za dvanáct měsíců, což představuje 10% celkového počtu. Často se také zajímali o: Portrait Of A Man a An Italian Family. Celkový počet prohlídek: 2 100 (500 profil umělce, 1 600 děl). Vrchol: Čec 2026 (1 300 návštěv). Zaznamenaná preference: Vyvážená (Intenzita barev), 75% návštěv pro 60% katalogu.
Top 10 děl umělce Paul Falconer Poole podle počtu prohlídek
Žebříček počítá počet prohlídek díel WikiOO.org za dvanáct měsíců, nikoliv skóre v katalogu. Prvna v žebříčku je nejčastěji prohlíženým dílem autora Paul Falconer Poole.
-
1
Peasants On A Moor
200 návštěv · 10,0%
-
2
Portrait Of A Man
100 návštěv · 5,0%
-
3
An Italian Family
100 návštěv · 5,0%
-
4
Summer
100 návštěv · 5,0%
-
5
Arlète, A Peasant Girl Of Falaise In Normandy, First Discovered By Duke Robert Le Diable
100 návštěv · 5,0%
-
6
The Girl At The Well
100 návštěv · 5,0%
-
7
Gypsy Children
100 návštěv · 5,0%
-
8
The Wood Gatherer
100 návštěv · 5,0%
-
9
The Beleaguered City
100 návštěv · 5,0%
-
10
The Destruction Of Pompeii
100 návštěv · 5,0%
Jaký je měsíční počet čtenářů záznamu Paul Falconer Poole?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit podkladová data
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 100 | 300 |
| Čec 2026 | 300 | 1 000 |
| Srp 2026 | 100 | 100 |
| Zář 2026 | 0 | 200 |
Jaký je měsíční počet čtenářů děl umělce Paul Falconer Poole?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Které kategorie děl Paul Falconer Poole si nejčastěji vybírají čtenáři?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit podkladová data
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 24,0% | 30,0% |
| Měkké stínění | 36,0% | 25,0% |
| Střední jas | 30,0% | 40,0% |
| Jasná rovnováha | 8,0% | 5,0% |
| Luminózní | 2,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 14,0% | 10,0% |
| Jemné odstíny | 32,0% | 35,0% |
| Vyvážená jemnost | 40,0% | 40,0% |
| Jasná barevná přítomnost | 14,0% | 15,0% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 74,4% | 76,5% |
| Neutrální tóny | 14,0% | 11,8% |
| Tmavé tóny | 11,6% | 11,8% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 24,0% | 15,0% |
| Vyvážená | 60,0% | 75,0% |
| Živobylé | 16,0% | 10,0% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 0,0% | 5,0% |
| Jemný | 26,0% | 25,0% |
| Vyvážený | 18,0% | 15,0% |
| Výrazný | 22,0% | 20,0% |
| Prohlášení | 34,0% | 35,0% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 8,0% | 5,0% |
| Jemně promíchaná paleta | 8,0% | 0,0% |
| Vyvážená harmonie | 6,0% | 5,0% |
| Silná barevná jednotnost | 48,0% | 55,0% |
| Jednotná paleta | 30,0% | 35,0% |
Jak se v průběhu roku distribuují nejčastěji prohlížené díla umělce Paul Falconer Poole?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit podkladová data
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Succouring The Wounded | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Lover's Tryst | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| An Italian Family | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait Of A Man | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Summer | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Death Of Cordelia | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ophelia | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sketch For 'the Death Of Co… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sketch Of A Cave | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Arlète, A Peasant Girl Of F… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
Jaké je rozdělení čtenářů Paul Falconer Poole podle jazyka?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Jaká je denní čtenost Paul Falconer Poole včetně předpovědi?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit podkladová data
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| čt 24 Zář | 100 |
| pá 25 Zář | 0 |
| so 26 Zář | 0 |
| ne 27 Zář | 0 |
| po 28 Zář | 0 |
| út 29 Zář | 0 |
| st 30 Zář | 0 |
| čt 1 Říj | 0 |
| pá 2 Říj | 0 |
| so 3 Říj | 0 |
| ne 4 Říj | 0 |
| po 5 Říj | 0 |
| út 6 Říj | 0 |
| st 7 Říj | 0 |
| čt 8 Říj | 0 |
| pá 9 Říj | 0 |
| so 10 Říj | 0 |
| ne 11 Říj | 0 |
| po 12 Říj | 0 |
| út 13 Říj | 0 |
| st 14 Říj | 0 |
| čt 15 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 16 Říj (předpověď) | 0 |
| so 17 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 0 |
| po 19 Říj (předpověď) | 0 |
| út 20 Říj (předpověď) | 0 |
| st 21 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 0 |
| so 24 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 0 |
| po 26 Říj (předpověď) | 0 |
| út 27 Říj (předpověď) | 0 |
| st 28 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 0 |
| so 31 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 0 |
| po 2 Lis (předpověď) | 0 |
| út 3 Lis (předpověď) | 0 |
| st 4 Lis (předpověď) | 0 |
Paul Falconer Poole: nejčastější dotazy
Které dílo umělce Paul Falconer Poole má nejvíce prohlídek?
- Peasants On A Moor: 200 návštěv, 10% konzultací. Seznam pokračuje až do pořadí 10.
Jaká je čtenost u Paul Falconer Poole?
- 2 100 návštěv za dvanáct měsíců (500 prohlídek profilu umělce, 1 600 prohlídek děl).
Preferují čtenáři určitou kategorii děl od Paul Falconer Poole?
- Ano, Vyvážená (Intenzita barev): 75% návštěv pro 60% katalogu.