Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Paul Henry na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Paul Henry: statistiky v kostce
Dawn, Killary Harbour je nejvyhledávanějším dílem umělce Paul Henry: 700 prohlídek za dvanáct měsíců, což představuje 26% celkového počtu. Často se také zajímali o: Wicklow Landscape a Landscape. Celkový počet prohlídek: 1 600 (300 profil umělce, 1 300 děl). Pokles o 50% mezi Zář 2026 a Říj 2026. Vrchol: Čec 2026 (1 100 návštěv). Zaznamenaná preference: Jemné odstíny (Nasycení barev), 70% návštěv pro 38% katalogu.
Top 9 děl umělce Paul Henry podle počtu prohlídek
Žebříček počítá počet prohlídek díel WikiOO.org za dvanáct měsíců, nikoliv skóre v katalogu. Prvna v žebříčku je nejčastěji prohlíženým dílem autora Paul Henry.
-
1
Dawn, Killary Harbour, 1921
700 návštěv · 25,9%
-
2
Wicklow Landscape
400 návštěv · 14,8%
-
3
Landscape
400 návštěv · 14,8%
-
4
A Man of the Hills, 1913
300 návštěv · 11,1%
-
5
Leenane, 1913
300 návštěv · 11,1%
-
6
A Prayer for the Departed, 1912
200 návštěv · 7,4%
-
7
The Potato Digger, 1915
200 návštěv · 7,4%
-
8
The Blacksmith, 1913
100 návštěv · 3,7%
-
9
My Friend Michael Mangan, 1912
100 návštěv · 3,7%
Jaký je měsíční počet čtenářů záznamu Paul Henry?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit podkladová data
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 0 |
| Čec 2026 | 200 | 900 |
| Srp 2026 | 0 | 200 |
| Zář 2026 | 100 | 100 |
| Říj 2026 | 0 | 100 |
Jaký je měsíční počet čtenářů děl umělce Paul Henry?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Které kategorie děl Paul Henry si nejčastěji vybírají čtenáři?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit podkladová data
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 30,8% | 18,5% |
| Měkké stínění | 15,4% | 7,4% |
| Střední jas | 38,5% | 66,7% |
| Jasná rovnováha | 15,4% | 7,4% |
| Luminózní | 0,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 61,5% | 29,6% |
| Jemné odstíny | 38,5% | 70,4% |
| Vyvážená jemnost | 0,0% | 0,0% |
| Jasná barevná přítomnost | 0,0% | 0,0% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 55,6% | 68,4% |
| Neutrální tóny | 33,3% | 26,3% |
| Monochromní | 11,1% | 5,3% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 69,2% | 48,1% |
| Vyvážená | 30,8% | 51,8% |
| Živobylé | 0,0% | 0,0% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 15,4% | 7,4% |
| Jemný | 30,8% | 25,9% |
| Vyvážený | 23,1% | 11,1% |
| Výrazný | 7,7% | 25,9% |
| Prohlášení | 23,1% | 29,6% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 23,1% | 51,8% |
| Jemně promíchaná paleta | 7,7% | 7,4% |
| Vyvážená harmonie | 7,7% | 0,0% |
| Silná barevná jednotnost | 46,2% | 29,6% |
| Jednotná paleta | 15,4% | 11,1% |
Jak se v průběhu roku distribuují nejčastěji prohlížené díla umělce Paul Henry?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit podkladová data
| Dílo | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 | Říj 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Dawn, Killary Harbour | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 |
| Leenane | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Man of the Hills | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| My Friend Michael Mangan | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| The Potato Digger | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
| A Prayer for the Departed | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
| My Host and Hostess | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Keel, Achill | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape with Haystack, (p… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Jaké je rozdělení čtenářů Paul Henry podle jazyka?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Jaká je denní čtenost Paul Henry včetně předpovědi?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit podkladová data
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| pá 16 Říj | 0 |
| so 17 Říj | 0 |
| ne 18 Říj | 0 |
| po 19 Říj | 0 |
| út 20 Říj | 0 |
| st 21 Říj | 0 |
| čt 22 Říj | 0 |
| pá 23 Říj | 100 |
| so 24 Říj | 0 |
| ne 25 Říj | 0 |
| po 26 Říj | 0 |
| út 27 Říj | 0 |
| st 28 Říj | 0 |
| čt 29 Říj | 0 |
| pá 30 Říj | 0 |
| so 31 Říj | 0 |
| ne 1 Lis | 0 |
| po 2 Lis | 0 |
| út 3 Lis | 0 |
| st 4 Lis | 0 |
| čt 5 Lis | 0 |
| pá 6 Lis (předpověď) | 0 |
| so 7 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 8 Lis (předpověď) | 0 |
| po 9 Lis (předpověď) | 0 |
| út 10 Lis (předpověď) | 0 |
| st 11 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 12 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 13 Lis (předpověď) | 0 |
| so 14 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 15 Lis (předpověď) | 0 |
| po 16 Lis (předpověď) | 0 |
| út 17 Lis (předpověď) | 0 |
| st 18 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 19 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 20 Lis (předpověď) | 0 |
| so 21 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 22 Lis (předpověď) | 0 |
| po 23 Lis (předpověď) | 0 |
| út 24 Lis (předpověď) | 0 |
| st 25 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 26 Lis (předpověď) | 0 |
Paul Henry: nejčastější dotazy
Které dílo umělce Paul Henry má nejvíce prohlídek?
- Dawn, Killary Harbour: 700 návštěv, 26% konzultací. Seznam pokračuje až do pořadí 9.
Jaká je čtenost u Paul Henry?
- 1 600 návštěv za dvanáct měsíců (300 prohlídek profilu umělce, 1 300 prohlídek děl).
Preferují čtenáři určitou kategorii děl od Paul Henry?
- Ano, Jemné odstíny (Nasycení barev): 70% návštěv pro 38% katalogu.