Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Paul Kane na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Paul Kane: statistiky v kostce
Fishing by Torch Light je nejvyhledávanějším dílem umělce Paul Kane: 200 prohlídek za dvanáct měsíců, což představuje 40% celkového počtu. Často se také zajímali o: The Death of Omoxesisixany or Big Snake a Falls at Colville. Celkový počet prohlídek: 300 (100 profil umělce, 200 děl). Pokles o 100% mezi Zář 2026 a Říj 2026. Vrchol: Čec 2026 (200 návštěv). Zaznamenaná preference: Klidný (Kontrast), 60% návštěv pro 14% katalogu.
Top 4 děl umělce Paul Kane podle počtu prohlídek
Žebříček počítá počet prohlídek díel WikiOO.org za dvanáct měsíců, nikoliv skóre v katalogu. Prvna v žebříčku je nejčastěji prohlíženým dílem autora Paul Kane.
Jaký je měsíční počet čtenářů záznamu Paul Kane?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit podkladová data
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 0 |
| Čec 2026 | 100 | 100 |
| Srp 2026 | 0 | 0 |
| Zář 2026 | 0 | 100 |
| Říj 2026 | 0 | 0 |
Jaký je měsíční počet čtenářů děl umělce Paul Kane?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Které kategorie děl Paul Kane si nejčastěji vybírají čtenáři?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit podkladová data
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 35,7% | 60,0% |
| Měkké stínění | 28,6% | 20,0% |
| Střední jas | 7,1% | 0,0% |
| Jasná rovnováha | 21,4% | 20,0% |
| Luminózní | 7,1% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 7,1% | 0,0% |
| Jemné odstíny | 42,9% | 60,0% |
| Vyvážená jemnost | 42,9% | 20,0% |
| Jasná barevná přítomnost | 7,1% | 20,0% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 53,8% | 60,0% |
| Neutrální tóny | 23,1% | 20,0% |
| Tmavé tóny | 15,4% | 20,0% |
| Pastelové barvy | 7,7% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 14,3% | 0,0% |
| Vyvážená | 64,3% | 80,0% |
| Živobylé | 21,4% | 20,0% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 14,3% | 60,0% |
| Jemný | 28,6% | 40,0% |
| Vyvážený | 14,3% | 0,0% |
| Výrazný | 28,6% | 0,0% |
| Prohlášení | 14,3% | 0,0% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 14,3% | 0,0% |
| Jemně promíchaná paleta | 0,0% | 0,0% |
| Vyvážená harmonie | 0,0% | 0,0% |
| Silná barevná jednotnost | 42,9% | 20,0% |
| Jednotná paleta | 42,9% | 80,0% |
Jak se v průběhu roku distribuují nejčastěji prohlížené díla umělce Paul Kane?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit podkladová data
| Dílo | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 | Říj 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Flathead woman with child | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Eliza Clarke Cory Clench | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Chinook Indians in Front of… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Assiniboine Hunting Buffalo | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of Maungwudaus | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ojibwa village at Sault Ste… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Freeman Schermerhorn Clench | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Scalp Dance by the Chualpay… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Indian encampment on Lake H… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Medicine Mask Dance | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Jaké je rozdělení čtenářů Paul Kane podle jazyka?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Jaká je denní čtenost Paul Kane včetně předpovědi?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit podkladová data
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| pá 16 Říj | 0 |
| so 17 Říj | 0 |
| ne 18 Říj | 0 |
| po 19 Říj | 0 |
| út 20 Říj | 0 |
| st 21 Říj | 0 |
| čt 22 Říj | 0 |
| pá 23 Říj | 0 |
| so 24 Říj | 0 |
| ne 25 Říj | 0 |
| po 26 Říj | 100 |
| út 27 Říj | 0 |
| st 28 Říj | 0 |
| čt 29 Říj | 100 |
| pá 30 Říj | 0 |
| so 31 Říj | 0 |
| ne 1 Lis | 0 |
| po 2 Lis | 0 |
| út 3 Lis | 0 |
| st 4 Lis | 0 |
| čt 5 Lis | 0 |
| pá 6 Lis (předpověď) | 0 |
| so 7 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 8 Lis (předpověď) | 0 |
| po 9 Lis (předpověď) | 0 |
| út 10 Lis (předpověď) | 0 |
| st 11 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 12 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 13 Lis (předpověď) | 0 |
| so 14 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 15 Lis (předpověď) | 0 |
| po 16 Lis (předpověď) | 0 |
| út 17 Lis (předpověď) | 0 |
| st 18 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 19 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 20 Lis (předpověď) | 0 |
| so 21 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 22 Lis (předpověď) | 0 |
| po 23 Lis (předpověď) | 0 |
| út 24 Lis (předpověď) | 0 |
| st 25 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 26 Lis (předpověď) | 0 |
Paul Kane: nejčastější dotazy
Které dílo umělce Paul Kane má nejvíce prohlídek?
- Fishing by Torch Light: 200 návštěv, 40% konzultací. Seznam pokračuje až do pořadí 4.
Jaká je čtenost u Paul Kane?
- 300 návštěv za dvanáct měsíců (100 prohlídek profilu umělce, 200 prohlídek děl).
Preferují čtenáři určitou kategorii děl od Paul Kane?
- Ano, Klidný (Kontrast): 60% návštěv pro 14% katalogu.