Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Paul Weber na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Paul Weber: statistiky v kostce
Extensive Landscape with Valley and Mountains je nejvyhledávanějším dílem umělce Paul Weber: 500 prohlídek za dvanáct měsíců, což představuje 28% celkového počtu. Často se také zajímali o: In the Catskills a Mountain Pools. Celkový počet prohlídek: 2 500 (900 profil umělce, 1 600 děl). Nárůst o 800% mezi Zář 2026 a Říj 2026. Vrchol: Čec 2026 (1 200 návštěv). Zaznamenaná preference: Zemité tóny (Barevná paleta), 83% návštěv pro 65% katalogu.
Top 7 děl umělce Paul Weber podle počtu prohlídek
Žebříček počítá počet prohlídek díel WikiOO.org za dvanáct měsíců, nikoliv skóre v katalogu. Prvna v žebříčku je nejčastěji prohlíženým dílem autora Paul Weber.
-
1
Extensive Landscape with Valley and Mountains, 1858
500 návštěv · 27,8%
-
2
In the Catskills, 1859
300 návštěv · 16,7%
-
3
Mountain Pools
300 návštěv · 16,7%
-
4
View on the Hudson River Near Fishkill Creek, 1855
300 návštěv · 16,7%
-
5
The Mountain Stream, 1850
200 návštěv · 11,1%
-
6
Titti, Lake Como, Italy
100 návštěv · 5,6%
-
7
Forest Landscape
100 návštěv · 5,6%
Jaký je měsíční počet čtenářů záznamu Paul Weber?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit podkladová data
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 0 |
| Čec 2026 | 400 | 800 |
| Srp 2026 | 200 | 100 |
| Zář 2026 | 0 | 100 |
| Říj 2026 | 300 | 600 |
Jaký je měsíční počet čtenářů děl umělce Paul Weber?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Které kategorie děl Paul Weber si nejčastěji vybírají čtenáři?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit podkladová data
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 4,8% | 11,1% |
| Měkké stínění | 61,9% | 72,2% |
| Střední jas | 28,6% | 16,7% |
| Jasná rovnováha | 4,8% | 0,0% |
| Luminózní | 0,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 47,6% | 38,9% |
| Jemné odstíny | 23,8% | 27,8% |
| Vyvážená jemnost | 19,1% | 16,7% |
| Jasná barevná přítomnost | 9,5% | 16,7% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 64,7% | 83,3% |
| Tmavé tóny | 11,8% | 16,7% |
| Neutrální tóny | 23,5% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 47,6% | 38,9% |
| Vyvážená | 47,6% | 55,6% |
| Živobylé | 4,8% | 5,6% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 4,8% | 11,1% |
| Jemný | 14,3% | 5,6% |
| Vyvážený | 9,5% | 27,8% |
| Výrazný | 23,8% | 0,0% |
| Prohlášení | 47,6% | 55,6% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 9,5% | 5,6% |
| Jemně promíchaná paleta | 4,8% | 0,0% |
| Vyvážená harmonie | 4,8% | 16,7% |
| Silná barevná jednotnost | 47,6% | 61,1% |
| Jednotná paleta | 33,3% | 16,7% |
Jak se v průběhu roku distribuují nejčastěji prohlížené díla umělce Paul Weber?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit podkladová data
| Dílo | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 | Říj 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| In the Catskills | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 100 | 0 |
| The Mountain Stream | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 100 |
| Scene in the Catskills | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| View on the Hudson River Ne… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 |
| Mountain Landscape with Riv… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Steep Coast (Mediterranean… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Crater Lake in the Scottish… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Pennsylvania Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Homeward Bound | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Extensive Landscape with Va… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 300 |
Jaké je rozdělení čtenářů Paul Weber podle jazyka?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit podkladová data
| Jazyk | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| anglicky | 200 | 100,0% |
Jaká je denní čtenost Paul Weber včetně předpovědi?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit podkladová data
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| so 17 Říj | 0 |
| ne 18 Říj | 0 |
| po 19 Říj | 0 |
| út 20 Říj | 0 |
| st 21 Říj | 0 |
| čt 22 Říj | 0 |
| pá 23 Říj | 100 |
| so 24 Říj | 0 |
| ne 25 Říj | 0 |
| po 26 Říj | 600 |
| út 27 Říj | 100 |
| st 28 Říj | 0 |
| čt 29 Říj | 0 |
| pá 30 Říj | 0 |
| so 31 Říj | 0 |
| ne 1 Lis | 0 |
| po 2 Lis | 0 |
| út 3 Lis | 0 |
| st 4 Lis | 0 |
| čt 5 Lis | 0 |
| pá 6 Lis | 0 |
| so 7 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 8 Lis (předpověď) | 0 |
| po 9 Lis (předpověď) | 0 |
| út 10 Lis (předpověď) | 0 |
| st 11 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 12 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 13 Lis (předpověď) | 0 |
| so 14 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 15 Lis (předpověď) | 0 |
| po 16 Lis (předpověď) | 0 |
| út 17 Lis (předpověď) | 0 |
| st 18 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 19 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 20 Lis (předpověď) | 0 |
| so 21 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 22 Lis (předpověď) | 0 |
| po 23 Lis (předpověď) | 0 |
| út 24 Lis (předpověď) | 0 |
| st 25 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 26 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 27 Lis (předpověď) | 0 |
Paul Weber: nejčastější dotazy
Které dílo umělce Paul Weber má nejvíce prohlídek?
- Extensive Landscape with Valley and Mountains: 500 návštěv, 28% konzultací. Seznam pokračuje až do pořadí 7.
Jaká je čtenost u Paul Weber?
- 2 500 návštěv za dvanáct měsíců (900 prohlídek profilu umělce, 1 600 prohlídek děl).
Preferují čtenáři určitou kategorii děl od Paul Weber?
- Ano, Zemité tóny (Barevná paleta): 83% návštěv pro 65% katalogu.