Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Paula Rego na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Paula Rego: přehled čtenosti
Za posledních dvanáct měsíců se nejpouštěnějším dílem Paula Rego v databázi WikiOO.org stalo The Dance: 1 000 prohlídek, což představuje 29% všech prohlídek tohoto umělce. Následuje jich The Familly a Untitled (388). Záznamy o umělci Paula Rego byly prohlíženy celkem 2 600krát: 800krát u profilu umělce a 1 800krát u záznamů jednotlivých děl. Počet konzultací klesl o 88% z Srp 2026 na Zář 2026. Měsícem s nejvyšší mírou prohlídek byl Srp 2026 s 1 700 návštěvami. Čtenáři konzultují Ztlumené (Nasycení barev) častěji, než by odpovídalo jejímu podílu v katalogu: 60% návštěv oproti 14% děl.
10 nejčastěji prohlížených děl umělce Paula Rego
Díla umělce Paula Rego seřazena podle počtu prohlídek na WikiOO.org za posledních dvanáct měsíců, od nejčastěji prohlížených.
-
1
The Dance, 1988
1 000 návštěv · 28,6%
-
2
The Familly
1 000 návštěv · 28,6%
-
3
Untitled (388)
400 návštěv · 11,4%
-
4
Self-portrait in red, 1962
300 návštěv · 8,6%
-
5
Untitled (532)
200 návštěv · 5,7%
-
6
Sleeping, 1986
100 návštěv · 2,9%
-
7
The Princess and the Pea, 1978
100 návštěv · 2,9%
-
8
Nanny, Small Bears and Bogeyman, 1982
100 návštěv · 2,9%
-
9
Untitled (755)
100 návštěv · 2,9%
-
10
Untitled (221)
100 návštěv · 2,9%
Kolikrát je za měsíc prohlížena karta umělce Paula Rego?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Tabulka dat
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 100 | 0 |
| Čec 2026 | 200 | 400 |
| Srp 2026 | 400 | 1 300 |
| Zář 2026 | 100 | 100 |
Jak často jsou díla umělce Paula Rego vyhledávána?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Jaké díla umělce Paula Rego si čtenáři prohlížejí?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Tabulka dat
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 10,2% | 0,0% |
| Měkké stínění | 40,8% | 68,6% |
| Střední jas | 30,6% | 20,0% |
| Jasná rovnováha | 12,2% | 5,7% |
| Luminózní | 6,1% | 5,7% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 14,3% | 60,0% |
| Jemné odstíny | 49,0% | 5,7% |
| Vyvážená jemnost | 30,6% | 20,0% |
| Jasná barevná přítomnost | 6,1% | 14,3% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 51,6% | 10,0% |
| Neutrální tóny | 38,7% | 40,0% |
| Tmavé tóny | 9,7% | 50,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 16,3% | 60,0% |
| Vyvážená | 79,6% | 31,4% |
| Živobylé | 4,1% | 8,6% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 0,0% | 0,0% |
| Jemný | 6,1% | 11,4% |
| Vyvážený | 8,2% | 31,4% |
| Výrazný | 20,4% | 28,6% |
| Prohlášení | 65,3% | 28,6% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 28,6% | 42,9% |
| Jemně promíchaná paleta | 26,5% | 0,0% |
| Vyvážená harmonie | 12,2% | 14,3% |
| Silná barevná jednotnost | 32,6% | 42,9% |
| Jednotná paleta | 0,0% | 0,0% |
Která díla Paula Rego jsou nejčastěji prohlížena měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Tabulka dat
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sleeping | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Self-portrait in red | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (388) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 |
| Untitled (532) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (223) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (236) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Dance | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 100 | 100 |
| Untitled (342) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Study for 'Crivelli's Garde… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (659) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V jakých jazycích je Paula Rego vyhledáván?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Tabulka dat
| Jazyk | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| francouzsky | 900 | 52,9% |
| italsky | 500 | 29,4% |
| anglicky | 200 | 11,8% |
| španělsky | 100 | 5,9% |
Kolik konzultací Paula Rego se denně koná a jaký je jejich očekávaný počet?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Tabulka dat
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| so 26 Zář | 0 |
| ne 27 Zář | 0 |
| po 28 Zář | 0 |
| út 29 Zář | 0 |
| st 30 Zář | 0 |
| čt 1 Říj | 400 |
| pá 2 Říj | 0 |
| so 3 Říj | 0 |
| ne 4 Říj | 100 |
| po 5 Říj | 0 |
| út 6 Říj | 400 |
| st 7 Říj | 200 |
| čt 8 Říj | 0 |
| pá 9 Říj | 0 |
| so 10 Říj | 0 |
| ne 11 Říj | 900 |
| po 12 Říj | 400 |
| út 13 Říj | 300 |
| st 14 Říj | 0 |
| čt 15 Říj | 100 |
| pá 16 Říj | 0 |
| so 17 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 800 |
| po 19 Říj (předpověď) | 300 |
| út 20 Říj (předpověď) | 600 |
| st 21 Říj (předpověď) | 200 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 400 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 0 |
| so 24 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 1 000 |
| po 26 Říj (předpověď) | 400 |
| út 27 Říj (předpověď) | 700 |
| st 28 Říj (předpověď) | 200 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 500 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 0 |
| so 31 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 1 100 |
| po 2 Lis (předpověď) | 400 |
| út 3 Lis (předpověď) | 800 |
| st 4 Lis (předpověď) | 200 |
| čt 5 Lis (předpověď) | 600 |
| pá 6 Lis (předpověď) | 0 |
Otázky týkající se čtenářů Paula Rego
Která díla umělce Paula Rego jsou nejčastěji prohlížena?
- The Dance s 1 000 prohlédnutími (29% všech prohlídek Paula Rego). Výše uvedené pořadí obsahuje 10 děl.
Kolikrát byl(a) Paula Rego vyhledán(a) na WikiOO.org?
- 2 600krát za dvanáct měsíců: 800 na profilu umělce a 1 800 u záznamů děl.
Jaké díla umělce Paula Rego čtenáři preferují?
- Ztlumené (Nasycení barev): 60% návštěv oproti 14% v katalogu.