Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Pavel Svinyin na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Pavel Svinyin: statistiky v kostce
Cod fishing je nejvyhledávanějším dílem umělce Pavel Svinyin: 200 prohlídek za dvanáct měsíců, což představuje 14% celkového počtu. Často se také zajímali o: Meeting of two ships in the sea a Moravian Sisters. Celkový počet prohlídek: 1 600 (400 profil umělce, 1 200 děl). Vrchol: Čec 2026 (1 500 návštěv). Zaznamenaná preference: Jasná rovnováha (Jasnost světla), 71% návštěv pro 33% katalogu.
Top 10 děl umělce Pavel Svinyin podle počtu prohlídek
Žebříček počítá počet prohlídek díel WikiOO.org za dvanáct měsíců, nikoliv skóre v katalogu. Prvna v žebříčku je nejčastěji prohlíženým dílem autora Pavel Svinyin.
-
1
Cod fishing, 1812
200 návštěv · 14,3%
-
2
Meeting of two ships in the sea, 1812
200 návštěv · 14,3%
-
3
Moravian Sisters, 1812
100 návštěv · 7,1%
-
4
The tomb of George Washington, 1812
100 návštěv · 7,1%
-
5
The New City Hall, 1812
100 návštěv · 7,1%
-
6
Steamboat Travel on the Hudson River, 1812
100 návštěv · 7,1%
-
7
View of Washington, 1812
100 návštěv · 7,1%
-
8
The road in the mountains, 1812
100 návštěv · 7,1%
-
9
Roller, 1812
100 návštěv · 7,1%
-
10
Baptists
100 návštěv · 7,1%
Jaký je měsíční počet čtenářů záznamu Pavel Svinyin?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit podkladová data
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 100 |
| Čec 2026 | 400 | 1 100 |
| Srp 2026 | 0 | 0 |
| Zář 2026 | 0 | 0 |
Jaký je měsíční počet čtenářů děl umělce Pavel Svinyin?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Které kategorie děl Pavel Svinyin si nejčastěji vybírají čtenáři?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit podkladová data
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 0,0% | 0,0% |
| Měkké stínění | 2,2% | 0,0% |
| Střední jas | 20,0% | 14,3% |
| Jasná rovnováha | 33,3% | 71,4% |
| Luminózní | 44,4% | 14,3% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 77,8% | 71,4% |
| Jemné odstíny | 15,6% | 21,4% |
| Vyvážená jemnost | 6,7% | 7,1% |
| Jasná barevná přítomnost | 0,0% | 0,0% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 53,3% | 42,9% |
| Vyvážená | 42,2% | 50,0% |
| Živobylé | 4,4% | 7,1% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 22,2% | 28,6% |
| Jemný | 33,3% | 42,9% |
| Vyvážený | 11,1% | 7,1% |
| Výrazný | 8,9% | 7,1% |
| Prohlášení | 24,4% | 14,3% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 4,4% | 0,0% |
| Jemně promíchaná paleta | 6,7% | 14,3% |
| Vyvážená harmonie | 8,9% | 21,4% |
| Silná barevná jednotnost | 26,7% | 14,3% |
| Jednotná paleta | 53,3% | 50,0% |
Jak se v průběhu roku distribuují nejčastěji prohlížené díla umělce Pavel Svinyin?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit podkladová data
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Merry Making at the Wayside… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Niagara Falls Canadian Side… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Centre Square and the Marbl… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Fourth of July in Centre Sq… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Travel by Stagecoach Near T… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Black Methodists Holding a… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Shad Fishermen on the Shore… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The tomb of George Washingt… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Pennsylvania Hospital | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Philadelphia Anabaptist I… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Jaké je rozdělení čtenářů Pavel Svinyin podle jazyka?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Jaká je denní čtenost Pavel Svinyin včetně předpovědi?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit podkladová data
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| čt 24 Zář | 0 |
| pá 25 Zář | 0 |
| so 26 Zář | 0 |
| ne 27 Zář | 0 |
| po 28 Zář | 0 |
| út 29 Zář | 0 |
| st 30 Zář | 0 |
| čt 1 Říj | 0 |
| pá 2 Říj | 0 |
| so 3 Říj | 0 |
| ne 4 Říj | 0 |
| po 5 Říj | 0 |
| út 6 Říj | 0 |
| st 7 Říj | 0 |
| čt 8 Říj | 0 |
| pá 9 Říj | 0 |
| so 10 Říj | 0 |
| ne 11 Říj | 0 |
| po 12 Říj | 0 |
| út 13 Říj | 0 |
| st 14 Říj | 0 |
| čt 15 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 16 Říj (předpověď) | 0 |
| so 17 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 0 |
| po 19 Říj (předpověď) | 0 |
| út 20 Říj (předpověď) | 0 |
| st 21 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 0 |
| so 24 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 0 |
| po 26 Říj (předpověď) | 0 |
| út 27 Říj (předpověď) | 0 |
| st 28 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 0 |
| so 31 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 0 |
| po 2 Lis (předpověď) | 0 |
| út 3 Lis (předpověď) | 0 |
| st 4 Lis (předpověď) | 0 |
Pavel Svinyin: nejčastější dotazy
Které dílo umělce Pavel Svinyin má nejvíce prohlídek?
- Cod fishing: 200 návštěv, 14% konzultací. Seznam pokračuje až do pořadí 10.
Jaká je čtenost u Pavel Svinyin?
- 1 600 návštěv za dvanáct měsíců (400 prohlídek profilu umělce, 1 200 prohlídek děl).
Preferují čtenáři určitou kategorii děl od Pavel Svinyin?
- Ano, Jasná rovnováha (Jasnost světla): 71% návštěv pro 33% katalogu.