Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Peder Severin Krøyer na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Peder Severin Krøyer: co ukazují konzultace
Dílo uměleckého autora Peder Severin Krøyer, které bylo nejčastěji prohlíženo, je Summer Day at the South Beach of Skagen, s 1 000 prohlídkami za posledních dvanáct měsíců, což představuje 18% všech prohlídek. V pořadí následují Hip, Hip, Hurrah! a Fishing Boats. Profil umělce byl otevřen 1 800krát a záznamy děl 5 000krát, celkem 6 800krát. Mezi Srp 2026 a Zář 2026 počet konzultací vzrostl o 100%. Čec 2026 je měsíc s největším počtem konzultací: 5 100. Čtenáři si prohlížejí záznamy na počítače (75%) a telefony (25%). Čtenáři vybírají Neutrální tóny (Barevná paleta) v 61% návštěv, přičemž v katalogu tato hodnota představuje 42%.
Peder Severin Krøyer: 10 nejčastěji prohlížených děl
Každý záznam zobrazuje dílo umělce Peder Severin Krøyer a jeho pořadí podle počtu prohlídek na WikiOO.org za posledních dvanáct měsíců.
-
1
Summer Day at the South Beach of Skagen
1 000 návštěv · 17,5%
-
2
Hip, Hip, Hurrah!
400 návštěv · 7,0%
-
3
Fishing Boats, 1884
300 návštěv · 5,3%
-
4
Marie in the Garden, 1895
300 návštěv · 5,3%
-
5
In the Store During a Pause from Fishing, 1882
300 návštěv · 5,3%
-
6
Hip, Hip, Hurrah!, 1888
200 návštěv · 3,5%
-
7
Interior with the Artist's Wife, 1889
200 návštěv · 3,5%
-
8
Tarde de verano en Skagen
200 návštěv · 3,5%
-
9
Almuerzo con pintores de Skagen
200 návštěv · 3,5%
-
10
Björnstjerne Björnson
200 návštěv · 3,5%
Kdy byla konzultována záznam o Peder Severin Krøyer?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Čísla v tabulce
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 100 | 100 |
| Čec 2026 | 800 | 4 300 |
| Srp 2026 | 300 | 200 |
| Zář 2026 | 600 | 400 |
Kdy jsou díla umělce Peder Severin Krøyer vyhledávána?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si čtenáři vybírají z děl umělce Peder Severin Krøyer?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Čísla v tabulce
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 26,0% | 15,8% |
| Měkké stínění | 16,0% | 21,1% |
| Střední jas | 34,0% | 28,1% |
| Jasná rovnováha | 20,0% | 31,6% |
| Luminózní | 4,0% | 3,5% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 36,0% | 31,6% |
| Jemné odstíny | 34,0% | 45,6% |
| Vyvážená jemnost | 24,0% | 17,5% |
| Jasná barevná přítomnost | 6,0% | 5,3% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Neutrální tóny | 41,9% | 60,5% |
| Zemité tóny | 48,4% | 36,8% |
| Tmavé tóny | 3,2% | 2,6% |
| Monochromní | 6,5% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 38,0% | 33,3% |
| Vyvážená | 52,0% | 57,9% |
| Živobylé | 10,0% | 8,8% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 22,0% | 28,1% |
| Jemný | 24,0% | 12,3% |
| Vyvážený | 12,0% | 5,3% |
| Výrazný | 16,0% | 15,8% |
| Prohlášení | 26,0% | 38,6% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 18,0% | 35,1% |
| Jemně promíchaná paleta | 14,0% | 21,1% |
| Vyvážená harmonie | 18,0% | 8,8% |
| Silná barevná jednotnost | 38,0% | 14,0% |
| Jednotná paleta | 12,0% | 21,1% |
Jaká jsou nejvyhledávanější díla Peder Severin Krøyer měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Čísla v tabulce
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Portrait of the Hirschsprun… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Fishing Boats | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 0 |
| Fishing Boats, 1884 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Italian Village Hatters | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Fishermen on Skagens Beach | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Interior with the Artist's… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Hip, Hip, Hurrah! | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 300 |
| Tove Benzon | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Interior of a Tavern | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of the French pain… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Jaké je rozdělení prohlídek Peder Severin Krøyer podle zařízení?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Čísla v tabulce
| Zařízení | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| počítače | 5 100 | 75,0% |
| telefony | 1 700 | 25,0% |
V jakých jazycích je Peder Severin Krøyer vyhledáván?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Čísla v tabulce
| Jazyk | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| anglicky | 300 | 30,0% |
| německy | 200 | 20,0% |
| italsky | 200 | 20,0% |
| rusky | 200 | 20,0% |
| francouzsky | 100 | 10,0% |
Kolik konzultací denně pro Peder Severin Krøyer a v následujících třech týdnech?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Čísla v tabulce
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| pá 25 Zář | 100 |
| so 26 Zář | 0 |
| ne 27 Zář | 0 |
| po 28 Zář | 0 |
| út 29 Zář | 0 |
| st 30 Zář | 100 |
| čt 1 Říj | 0 |
| pá 2 Říj | 100 |
| so 3 Říj | 0 |
| ne 4 Říj | 100 |
| po 5 Říj | 0 |
| út 6 Říj | 0 |
| st 7 Říj | 0 |
| čt 8 Říj | 600 |
| pá 9 Říj | 100 |
| so 10 Říj | 0 |
| ne 11 Říj | 0 |
| po 12 Říj | 200 |
| út 13 Říj | 200 |
| st 14 Říj | 200 |
| čt 15 Říj | 200 |
| pá 16 Říj (předpověď) | 200 |
| so 17 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 100 |
| po 19 Říj (předpověď) | 100 |
| út 20 Říj (předpověď) | 100 |
| st 21 Říj (předpověď) | 200 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 500 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 200 |
| so 24 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 100 |
| po 26 Říj (předpověď) | 200 |
| út 27 Říj (předpověď) | 200 |
| st 28 Říj (předpověď) | 200 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 600 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 300 |
| so 31 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 100 |
| po 2 Lis (předpověď) | 200 |
| út 3 Lis (předpověď) | 200 |
| st 4 Lis (předpověď) | 300 |
| čt 5 Lis (předpověď) | 700 |
O čtenářích umělce Peder Severin Krøyer
Které dílo umělce Peder Severin Krøyer je nejčastěji prohlíženo?
- Na prvním místě Summer Day at the South Beach of Skagen s 1 000 návštěvami a 18% dotazů. Nad ním je zařazeno 10 děl.
Jak velkou čtenářskou základnu má Peder Severin Krøyer na WikiOO.org?
- 6 800 návštěv za dvanáct měsíců: 1 800 na profil umělce, 5 000 u děl.
Jaká zařízení používají čtenáři autora Peder Severin Krøyer?
- Používají počítače (75%) a telefony (25%); počítače představuje 75% prohlídek.
Která díla Peder Severin Krøyer odpovídají výběru čtenářů?
- Díla označená jako Neutrální tóny (Barevná paleta) získávají 61% návštěv pro 42% katalogu.