Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Peeter Mladší Neeffs na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Peeter Mladší Neeffs: přehled čtenosti
Za posledních dvanáct měsíců se nejpouštěnějším dílem Peeter Mladší Neeffs v databázi WikiOO.org stalo Interior of St Bavo, Haarlem: 400 prohlídek, což představuje 29% všech prohlídek tohoto umělce. Následuje jich The Interior of the Dominican Church, Antwerp, Looking East, with the Procession of the Holy Sacrament, Peeter Neeffs (I), 1636 a 208l13033 - (6VRWK). Záznamy o umělci Peeter Mladší Neeffs byly prohlíženy celkem 2 300krát: 900krát u profilu umělce a 1 400krát u záznamů jednotlivých děl. Počet konzultací klesl o 100% z Srp 2026 na Zář 2026. Měsícem s nejvyšší mírou prohlídek byl Čec 2026 s 1 900 návštěvami. Čtenáři konzultují Klidný (Kontrast) častěji, než by odpovídalo jejímu podílu v katalogu: 57% návštěv oproti 38% děl.
9 nejčastěji prohlížených děl umělce Peeter Mladší Neeffs
Díla umělce Peeter Mladší Neeffs seřazena podle počtu prohlídek na WikiOO.org za posledních dvanáct měsíců, od nejčastěji prohlížených.
-
1
Interior of St Bavo, Haarlem
400 návštěv · 28,6%
-
2
The Interior of the Dominican Church, Antwerp, Looking East, with the Procession of the Holy Sacrament, Peeter Neeffs (I), 1636, 1636
200 návštěv · 14,3%
-
3
208l13033 - (6VRWK)
200 návštěv · 14,3%
-
4
Interior of the Antwerp Cathedral, 1660
100 návštěv · 7,1%
-
5
Interiér kostela
100 návštěv · 7,1%
-
6
Interior of a Gothic Church, 1653
100 návštěv · 7,1%
-
7
Interior of Antwerp Cathedral
100 návštěv · 7,1%
-
8
Een kerkinterieur
100 návštěv · 7,1%
-
9
Interior of a Cathedral, 1659
100 návštěv · 7,1%
Kolikrát je za měsíc prohlížena karta umělce Peeter Mladší Neeffs?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Tabulka dat
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 200 | 100 |
| Čec 2026 | 600 | 1 300 |
| Srp 2026 | 100 | 0 |
| Zář 2026 | 0 | 0 |
Jak často jsou díla umělce Peeter Mladší Neeffs vyhledávána?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Jaké díla umělce Peeter Mladší Neeffs si čtenáři prohlížejí?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Tabulka dat
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 56,2% | 64,3% |
| Měkké stínění | 37,5% | 28,6% |
| Střední jas | 6,2% | 7,1% |
| Jasná rovnováha | 0,0% | 0,0% |
| Luminózní | 0,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 25,0% | 14,3% |
| Jemné odstíny | 25,0% | 28,6% |
| Vyvážená jemnost | 43,8% | 50,0% |
| Jasná barevná přítomnost | 6,2% | 7,1% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 83,3% | 90,0% |
| Tmavé tóny | 8,3% | 10,0% |
| Monochromní | 8,3% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 43,8% | 42,9% |
| Vyvážená | 56,2% | 57,1% |
| Živobylé | 0,0% | 0,0% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 37,5% | 57,1% |
| Jemný | 31,2% | 21,4% |
| Vyvážený | 6,2% | 0,0% |
| Výrazný | 6,2% | 0,0% |
| Prohlášení | 18,8% | 21,4% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 0,0% | 0,0% |
| Jemně promíchaná paleta | 12,5% | 7,1% |
| Vyvážená harmonie | 6,2% | 7,1% |
| Silná barevná jednotnost | 12,5% | 14,3% |
| Jednotná paleta | 68,8% | 71,4% |
Která díla Peeter Mladší Neeffs jsou nejčastěji prohlížena měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Tabulka dat
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Interior of the Antwerp Cat… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Interiér gothického kostela | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Interior of St Bavo, Haarlem | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 400 | 0 | 0 |
| Interior of a Gothic Church… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Interiér kostela | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Antwerp Cathedral, Belgium | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Interior of Antwerp Cathedr… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Cathedral Interior | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Interior of a Gothic Church | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Interior of Antwerp Cathedr… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V jakých jazycích je Peeter Mladší Neeffs vyhledáván?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Kolik konzultací Peeter Mladší Neeffs se denně koná a jaký je jejich očekávaný počet?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Tabulka dat
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| po 21 Zář | 0 |
| út 22 Zář | 0 |
| st 23 Zář | 0 |
| čt 24 Zář | 0 |
| pá 25 Zář | 0 |
| so 26 Zář | 0 |
| ne 27 Zář | 0 |
| po 28 Zář | 0 |
| út 29 Zář | 0 |
| st 30 Zář | 0 |
| čt 1 Říj | 0 |
| pá 2 Říj | 0 |
| so 3 Říj | 0 |
| ne 4 Říj | 0 |
| po 5 Říj | 0 |
| út 6 Říj | 100 |
| st 7 Říj | 0 |
| čt 8 Říj | 0 |
| pá 9 Říj | 0 |
| so 10 Říj | 0 |
| ne 11 Říj | 0 |
| po 12 Říj (předpověď) | 0 |
| út 13 Říj (předpověď) | 100 |
| st 14 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 15 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 16 Říj (předpověď) | 0 |
| so 17 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 0 |
| po 19 Říj (předpověď) | 0 |
| út 20 Říj (předpověď) | 200 |
| st 21 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 0 |
| so 24 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 0 |
| po 26 Říj (předpověď) | 0 |
| út 27 Říj (předpověď) | 200 |
| st 28 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 0 |
| so 31 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 0 |
Otázky týkající se čtenářů Peeter Mladší Neeffs
Která díla umělce Peeter Mladší Neeffs jsou nejčastěji prohlížena?
- Interior of St Bavo, Haarlem s 400 prohlédnutími (29% všech prohlídek Peeter Mladší Neeffs). Výše uvedené pořadí obsahuje 9 děl.
Kolikrát byl(a) Peeter Mladší Neeffs vyhledán(a) na WikiOO.org?
- 2 300krát za dvanáct měsíců: 900 na profilu umělce a 1 400 u záznamů děl.
Jaké díla umělce Peeter Mladší Neeffs čtenáři preferují?
- Klidný (Kontrast): 57% návštěv oproti 38% v katalogu.