Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Percy Robert Craft na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Percy Robert Craft: statistiky v kostce
'Hevva Hevva' je nejvyhledávanějším dílem umělce Percy Robert Craft: 600 prohlídek za dvanáct měsíců, což představuje 40% celkového počtu. Často se také zajímali o: Cornish Village a The Estuary, Devonshire. Celkový počet prohlídek: 1 800 (400 profil umělce, 1 400 děl). Pokles o 100% mezi Srp 2026 a Zář 2026. Vrchol: Čec 2026 (1 700 návštěv). Zaznamenaná preference: Vyvážená jemnost (Nasycení barev), 60% návštěv pro 26% katalogu.
Top 9 děl umělce Percy Robert Craft podle počtu prohlídek
Žebříček počítá počet prohlídek díel WikiOO.org za dvanáct měsíců, nikoliv skóre v katalogu. Prvna v žebříčku je nejčastěji prohlíženým dílem autora Percy Robert Craft.
-
1
'Hevva Hevva', 1887
600 návštěv · 40,0%
-
2
Cornish Village
200 návštěv · 13,3%
-
3
The Estuary, Devonshire
100 návštěv · 6,7%
-
4
In a Damascus Market, Syria, 1920
100 návštěv · 6,7%
-
5
John Linton of Stirtloe, 1896
100 návštěv · 6,7%
-
6
An English Garden
100 návštěv · 6,7%
-
7
John Linton of Stirtloe, 1896
100 návštěv · 6,7%
-
8
Marooned
100 návštěv · 6,7%
-
9
Olive Linton Montgomery, 1900
100 návštěv · 6,7%
Jaký je měsíční počet čtenářů záznamu Percy Robert Craft?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit podkladová data
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 0 |
| Čec 2026 | 400 | 1 300 |
| Srp 2026 | 0 | 100 |
| Zář 2026 | 0 | 0 |
Jaký je měsíční počet čtenářů děl umělce Percy Robert Craft?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Které kategorie děl Percy Robert Craft si nejčastěji vybírají čtenáři?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit podkladová data
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 14,8% | 13,3% |
| Měkké stínění | 25,9% | 53,3% |
| Střední jas | 37,0% | 20,0% |
| Jasná rovnováha | 22,2% | 13,3% |
| Luminózní | 0,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 25,9% | 6,7% |
| Jemné odstíny | 29,6% | 13,3% |
| Vyvážená jemnost | 25,9% | 60,0% |
| Jasná barevná přítomnost | 18,5% | 20,0% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 50,0% | 60,0% |
| Tmavé tóny | 20,8% | 26,7% |
| Neutrální tóny | 29,2% | 13,3% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 29,6% | 13,3% |
| Vyvážená | 44,4% | 53,3% |
| Živobylé | 25,9% | 33,3% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 7,4% | 6,7% |
| Jemný | 25,9% | 13,3% |
| Vyvážený | 22,2% | 46,7% |
| Výrazný | 22,2% | 26,7% |
| Prohlášení | 22,2% | 6,7% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 11,1% | 0,0% |
| Jemně promíchaná paleta | 11,1% | 6,7% |
| Vyvážená harmonie | 18,5% | 13,3% |
| Silná barevná jednotnost | 33,3% | 20,0% |
| Jednotná paleta | 25,9% | 60,0% |
Jak se v průběhu roku distribuují nejčastěji prohlížené díla umělce Percy Robert Craft?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit podkladová data
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Barber's Shop | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 'Hevva Hevva' | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 600 | 0 | 0 |
| An English Garden | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Hastings Net Shops | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 'Hevva Hevva' | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| In a Damascus Market, Syria | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Tucking a School of Pilchar… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| John Linton of Stirtloe | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| John Linton of Stirtloe | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Cornish Village | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 |
Jaké je rozdělení čtenářů Percy Robert Craft podle jazyka?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Jaká je denní čtenost Percy Robert Craft včetně předpovědi?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit podkladová data
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| po 21 Zář | 0 |
| út 22 Zář | 0 |
| st 23 Zář | 0 |
| čt 24 Zář | 0 |
| pá 25 Zář | 0 |
| so 26 Zář | 0 |
| ne 27 Zář | 0 |
| po 28 Zář | 0 |
| út 29 Zář | 0 |
| st 30 Zář | 0 |
| čt 1 Říj | 0 |
| pá 2 Říj | 0 |
| so 3 Říj | 0 |
| ne 4 Říj | 0 |
| po 5 Říj | 0 |
| út 6 Říj | 100 |
| st 7 Říj | 0 |
| čt 8 Říj | 0 |
| pá 9 Říj | 0 |
| so 10 Říj | 0 |
| ne 11 Říj | 0 |
| po 12 Říj (předpověď) | 0 |
| út 13 Říj (předpověď) | 100 |
| st 14 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 15 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 16 Říj (předpověď) | 0 |
| so 17 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 0 |
| po 19 Říj (předpověď) | 0 |
| út 20 Říj (předpověď) | 200 |
| st 21 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 0 |
| so 24 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 0 |
| po 26 Říj (předpověď) | 0 |
| út 27 Říj (předpověď) | 200 |
| st 28 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 0 |
| so 31 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 0 |
Percy Robert Craft: nejčastější dotazy
Které dílo umělce Percy Robert Craft má nejvíce prohlídek?
- 'Hevva Hevva': 600 návštěv, 40% konzultací. Seznam pokračuje až do pořadí 9.
Jaká je čtenost u Percy Robert Craft?
- 1 800 návštěv za dvanáct měsíců (400 prohlídek profilu umělce, 1 400 prohlídek děl).
Preferují čtenáři určitou kategorii děl od Percy Robert Craft?
- Ano, Vyvážená jemnost (Nasycení barev): 60% návštěv pro 26% katalogu.