Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Petr Paul Rubens na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
!
Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.
Petr Paul Rubens: co ukazují konzultace
Dílo uměleckého autora Petr Paul Rubens, které bylo nejčastěji prohlíženo, je Masakr Nevinných, s 5 400 prohlídkami za posledních dvanáct měsíců, což představuje 2% všech prohlídek. V pořadí následují Sestup z kříže a Posledné soudy. Profil umělce byl otevřen 11 000krát a záznamy děl 238 100krát, celkem 249 100krát. Mezi Srp 2026 a Zář 2026 počet konzultací vzrostl o 81%. Čec 2026 je měsíc s největším počtem konzultací: 182 600. Jazyky konzultací jsou španělsky (20%), rusky (14%) a anglicky (12%). Hlavními zeměmi zájmů jsou Mexiko (21%), Francie (15%) a Brazílie (9%). Čtenáři si prohlížejí záznamy na počítače (87%), telefony (12%) a tablety (1%). Čtenáři vybírají Prohlášení (Kontrast) v 50% návštěv, přičemž v katalogu tato hodnota představuje 40%.
Petr Paul Rubens: 10 nejčastěji prohlížených děl
Každý záznam zobrazuje dílo umělce Petr Paul Rubens a jeho pořadí podle počtu prohlídek na WikiOO.org za posledních dvanáct měsíců.
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Čísla v tabulce
Měsíc
Profil umělce
Stránky děl
Říj 2025
0
0
Lis 2025
0
0
Pro 2025
0
0
Led 2026
0
0
Úno 2026
0
0
Bře 2026
0
0
Dub 2026
0
0
Kvě 2026
0
0
Čen 2026
100
10 500
Čec 2026
3 000
179 600
Srp 2026
900
19 000
Zář 2026
7 000
29 000
Kdy jsou díla umělce Petr Paul Rubens vyhledávána?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si čtenáři vybírají z děl umělce Petr Paul Rubens?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Čísla v tabulce
Atmosféra
Atmosféra
Díla umělce
Návštěvy
Dramatický
79,0%
74,8%
Elegance
10,5%
10,9%
Romantický
10,5%
8,1%
Zlatavý luxus
0,0%
1,7%
Pokojný
0,0%
1,7%
Eterický
0,0%
0,7%
Klidná atmosféra
0,0%
0,5%
Nostalgický
0,0%
0,5%
Emoční náboj
Emoční náboj
Díla umělce
Návštěvy
Dramatický
28,9%
38,5%
Výrazný
5,3%
10,7%
Melancholický
15,8%
10,0%
Duchovní
10,5%
8,9%
Romantický
10,5%
8,2%
Záhadný
2,6%
6,4%
Reflektivní
10,5%
6,2%
Závažný a tklivý
5,3%
2,1%
Jasnost světla
Jasnost světla
Díla umělce
Návštěvy
Nejtmavší
36,0%
30,3%
Měkké stínění
42,0%
50,2%
Střední jas
10,0%
15,7%
Jasná rovnováha
8,0%
2,3%
Luminózní
4,0%
1,5%
Nasycení barev
Nasycení barev
Díla umělce
Návštěvy
Ztlumené
26,0%
19,4%
Jemné odstíny
36,0%
40,6%
Vyvážená jemnost
24,0%
29,9%
Jasná barevná přítomnost
12,0%
10,0%
Sytá barva
2,0%
0,2%
Barevná paleta
Barevná paleta
Díla umělce
Návštěvy
Zemité tóny
75,0%
83,5%
Tmavé tóny
14,6%
12,1%
Neutrální tóny
6,2%
3,7%
Pastelové barvy
2,1%
0,4%
Monochromní
2,1%
0,3%
Intenzita barev
Intenzita barev
Díla umělce
Návštěvy
Monochromní
30,0%
29,0%
Vyvážená
54,0%
61,5%
Živobylé
16,0%
9,6%
Kontrast
Kontrast
Díla umělce
Návštěvy
Klidný
14,0%
4,9%
Jemný
12,0%
10,4%
Vyvážený
6,0%
8,0%
Výrazný
28,0%
26,8%
Prohlášení
40,0%
49,9%
Harmonie barev
Harmonie barev
Díla umělce
Návštěvy
Nesourodá paleta barev
2,0%
5,3%
Jemně promíchaná paleta
10,0%
8,4%
Vyvážená harmonie
16,0%
18,3%
Silná barevná jednotnost
60,0%
59,1%
Jednotná paleta
12,0%
8,9%
Jaká jsou nejvyhledávanější díla Petr Paul Rubens měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Čísla v tabulce
Dílo
Říj 2025
Lis 2025
Pro 2025
Led 2026
Úno 2026
Bře 2026
Dub 2026
Kvě 2026
Čen 2026
Čec 2026
Srp 2026
Zář 2026
Masakr Nevinných
0
0
0
0
0
0
0
0
300
1 900
400
1 400
Lov na lva
0
0
0
0
0
0
0
0
100
2 100
100
600
HloupýHerkules
0
0
0
0
0
0
0
0
0
1 300
0
900
성 토마스 교회 고대 성인
0
0
0
0
0
0
0
0
200
800
200
400
Posvěcení Venuse d
0
0
0
0
0
0
0
0
200
1 300
100
200
Kouzlo svatého Ignáce z Loy…
0
0
0
0
0
0
0
0
100
1 500
500
200
Příchod Marie de Medici v M…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
2 200
400
400
Merkur a Argus
0
0
0
0
0
0
0
0
100
600
300
0
Dvě Satýry
0
0
0
0
0
0
0
0
300
1 100
0
300
Posledné soudy
0
0
0
0
0
0
0
0
0
1 800
600
1 000
Jaké je rozdělení prohlídek Petr Paul Rubens podle zařízení?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Čísla v tabulce
Zařízení
Návštěvy
Sdílet
počítače
217 000
87,1%
telefony
29 200
11,7%
tablety
2 900
1,2%
V jakých jazycích je Petr Paul Rubens vyhledáván?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Čísla v tabulce
Jazyk
Návštěvy
Sdílet
španělsky
2 200
19,8%
rusky
1 600
14,4%
anglicky
1 300
11,7%
francouzsky
1 200
10,8%
italsky
900
8,1%
portugalsky
700
6,3%
německy
600
5,4%
estonsky
400
3,6%
Chinese
300
2,7%
arabsky
200
1,8%
Kolik konzultací denně pro Petr Paul Rubens a v následujících třech týdnech?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Čísla v tabulce
Den
Návštěvy
út 22 Zář
1 500
st 23 Zář
1 800
čt 24 Zář
2 900
pá 25 Zář
2 100
so 26 Zář
3 200
ne 27 Zář
1 500
po 28 Zář
3 800
út 29 Zář
3 000
st 30 Zář
1 500
čt 1 Říj
1 300
pá 2 Říj
3 600
so 3 Říj
2 600
ne 4 Říj
2 700
po 5 Říj
2 600
út 6 Říj
4 500
st 7 Říj
2 900
čt 8 Říj
3 100
pá 9 Říj
2 300
so 10 Říj
2 500
ne 11 Říj
2 100
po 12 Říj
3 400
út 13 Říj (předpověď)
3 700
st 14 Říj (předpověď)
2 500
čt 15 Říj (předpověď)
3 000
pá 16 Říj (předpověď)
3 300
so 17 Říj (předpověď)
3 400
ne 18 Říj (předpověď)
2 600
po 19 Říj (předpověď)
4 000
út 20 Říj (předpověď)
3 900
st 21 Říj (předpověď)
2 700
čt 22 Říj (předpověď)
3 200
pá 23 Říj (předpověď)
3 500
so 24 Říj (předpověď)
3 600
ne 25 Říj (předpověď)
2 700
po 26 Říj (předpověď)
4 300
út 27 Říj (předpověď)
4 100
st 28 Říj (předpověď)
2 800
čt 29 Říj (předpověď)
3 300
pá 30 Říj (předpověď)
3 700
so 31 Říj (předpověď)
3 800
ne 1 Lis (předpověď)
2 900
po 2 Lis (předpověď)
4 500
O čtenářích umělce Petr Paul Rubens
Které dílo umělce Petr Paul Rubens je nejčastěji prohlíženo?
Na prvním místě Masakr Nevinných s 5 400 návštěvami a 2% dotazů. Nad ním je zařazeno 10 děl.
Jak velkou čtenářskou základnu má Petr Paul Rubens na WikiOO.org?
249 100 návštěv za dvanáct měsíců: 11 000 na profil umělce, 238 100 u děl.
Jaká zařízení používají čtenáři autora Petr Paul Rubens?
Používají počítače (87%), telefony (12%) a tablety (1%); počítače představuje 87% prohlídek.
Jakými jazyky se používají čtenáři Petr Paul Rubens?
španělsky (20%), rusky (14%) a anglicky (12%); španělsky pokrývá 20%.
Která díla Petr Paul Rubens odpovídají výběru čtenářů?
Díla označená jako Prohlášení (Kontrast) získávají 50% návštěv pro 40% katalogu.