Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Peter Von Hess na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Peter Von Hess: přehled čtenosti
Za posledních dvanáct měsíců se nejpouštěnějším dílem Peter Von Hess v databázi WikiOO.org stalo Am Chiemsee: 300 prohlídek, což představuje 27% všech prohlídek tohoto umělce. Následuje jich Der Räuber Barbone Verteidigt Sich Gegen Soldaten a The German Painter Peter Von Hess. Záznamy o umělci Peter Von Hess byly prohlíženy celkem 1 400krát: 300krát u profilu umělce a 1 100krát u záznamů jednotlivých děl. Měsícem s nejvyšší mírou prohlídek byl Čec 2026 s 900 návštěvami. Čtenáři konzultují Neutrální tóny (Barevná paleta) častěji, než by odpovídalo jejímu podílu v katalogu: 71% návštěv oproti 38% děl.
8 nejčastěji prohlížených děl umělce Peter Von Hess
Díla umělce Peter Von Hess seřazena podle počtu prohlídek na WikiOO.org za posledních dvanáct měsíců, od nejčastěji prohlížených.
-
1
Am Chiemsee
300 návštěv · 27,3%
-
2
Der Räuber Barbone Verteidigt Sich Gegen Soldaten
200 návštěv · 18,2%
-
3
The German Painter Peter Von Hess
100 návštěv · 9,1%
-
4
Sankt Leonhardsfest In Fischhausen Am Schliersee
100 návštěv · 9,1%
-
5
Palicar Troops
100 návštěv · 9,1%
-
6
Athanasios Kanakaris
100 návštěv · 9,1%
-
7
Painting Of Laskarina Bouboulina
100 návštěv · 9,1%
-
8
The Battle Of Berga
100 návštěv · 9,1%
Kolikrát je za měsíc prohlížena karta umělce Peter Von Hess?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Tabulka dat
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 0 |
| Čec 2026 | 300 | 600 |
| Srp 2026 | 0 | 0 |
| Zář 2026 | 0 | 0 |
| Říj 2026 | 0 | 500 |
Jak často jsou díla umělce Peter Von Hess vyhledávána?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Jaké díla umělce Peter Von Hess si čtenáři prohlížejí?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Tabulka dat
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 8,3% | 9,1% |
| Měkké stínění | 22,2% | 0,0% |
| Střední jas | 50,0% | 54,5% |
| Jasná rovnováha | 16,7% | 36,4% |
| Luminózní | 2,8% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 41,7% | 36,4% |
| Jemné odstíny | 38,9% | 18,2% |
| Vyvážená jemnost | 19,4% | 45,5% |
| Jasná barevná přítomnost | 0,0% | 0,0% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 53,8% | 28,6% |
| Neutrální tóny | 38,5% | 71,4% |
| Tmavé tóny | 7,7% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 38,9% | 36,4% |
| Vyvážená | 58,3% | 63,6% |
| Živobylé | 2,8% | 0,0% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 0,0% | 0,0% |
| Jemný | 22,2% | 27,3% |
| Vyvážený | 5,6% | 0,0% |
| Výrazný | 19,4% | 18,2% |
| Prohlášení | 52,8% | 54,5% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 22,2% | 9,1% |
| Jemně promíchaná paleta | 13,9% | 9,1% |
| Vyvážená harmonie | 8,3% | 9,1% |
| Silná barevná jednotnost | 27,8% | 27,3% |
| Jednotná paleta | 27,8% | 45,5% |
Která díla Peter Von Hess jsou nejčastěji prohlížena měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Tabulka dat
| Dílo | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 | Říj 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Morning in Partenkirchen | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| In Front of an Inn in Tivoli | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Peasant Family in Tivoli | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Chapel near Marino in the A… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Wallachian Horse Capture | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape with Horse Catche… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Farewell to the Osteria | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Italian inn - people callin… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Greek Countryfolk on the Se… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Soldiers + fortune-teller | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V jakých jazycích je Peter Von Hess vyhledáván?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Tabulka dat
| Jazyk | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| anglicky | 100 | 100,0% |
Kolik konzultací Peter Von Hess se denně koná a jaký je jejich očekávaný počet?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Tabulka dat
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| so 17 Říj | 0 |
| ne 18 Říj | 0 |
| po 19 Říj | 0 |
| út 20 Říj | 100 |
| st 21 Říj | 0 |
| čt 22 Říj | 100 |
| pá 23 Říj | 0 |
| so 24 Říj | 100 |
| ne 25 Říj | 0 |
| po 26 Říj | 0 |
| út 27 Říj | 0 |
| st 28 Říj | 0 |
| čt 29 Říj | 0 |
| pá 30 Říj | 0 |
| so 31 Říj | 0 |
| ne 1 Lis | 0 |
| po 2 Lis | 0 |
| út 3 Lis | 0 |
| st 4 Lis | 0 |
| čt 5 Lis | 0 |
| pá 6 Lis | 100 |
| so 7 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 8 Lis (předpověď) | 0 |
| po 9 Lis (předpověď) | 0 |
| út 10 Lis (předpověď) | 0 |
| st 11 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 12 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 13 Lis (předpověď) | 0 |
| so 14 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 15 Lis (předpověď) | 0 |
| po 16 Lis (předpověď) | 0 |
| út 17 Lis (předpověď) | 0 |
| st 18 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 19 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 20 Lis (předpověď) | 0 |
| so 21 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 22 Lis (předpověď) | 0 |
| po 23 Lis (předpověď) | 0 |
| út 24 Lis (předpověď) | 0 |
| st 25 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 26 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 27 Lis (předpověď) | 0 |
Otázky týkající se čtenářů Peter Von Hess
Která díla umělce Peter Von Hess jsou nejčastěji prohlížena?
- Am Chiemsee s 300 prohlédnutími (27% všech prohlídek Peter Von Hess). Výše uvedené pořadí obsahuje 8 děl.
Kolikrát byl(a) Peter Von Hess vyhledán(a) na WikiOO.org?
- 1 400krát za dvanáct měsíců: 300 na profilu umělce a 1 100 u záznamů děl.
Jaké díla umělce Peter Von Hess čtenáři preferují?
- Neutrální tóny (Barevná paleta): 71% návštěv oproti 38% v katalogu.