Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Pierre-Auguste Renoir na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
!
Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.
Pierre-Auguste Renoir: statistiky v kostce
Oběd s plavbářů je nejvyhledávanějším dílem umělce Pierre-Auguste Renoir: 31 800 prohlídek za dvanáct měsíců, což představuje 4% celkového počtu. Často se také zajímali o: Les Grandes Baigneuses a Tanečník v mlýně Galette. Celkový počet prohlídek: 807 400 (73 300 profil umělce, 734 100 děl). Nárůst o 23% mezi Srp 2026 a Zář 2026. Vrchol: Čec 2026 (567 300 návštěv). Jazyky: anglicky (36%), rusky (9%) a španělsky (8%). Země: Spojené státy americké (8%), Bulharsko (7%) a Kanada (7%). Rozdělení zařízení: počítače (79%), telefony (19%) a tablety (2%). Zaznamenaná preference: Prohlášení (Kontrast), 36% návštěv pro 24% katalogu.
Top 10 děl umělce Pierre-Auguste Renoir podle počtu prohlídek
Žebříček počítá počet prohlídek díel WikiOO.org za dvanáct měsíců, nikoliv skóre v katalogu. Prvna v žebříčku je nejčastěji prohlíženým dílem autora Pierre-Auguste Renoir.
Jaký je měsíční počet čtenářů záznamu Pierre-Auguste Renoir?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit podkladová data
Měsíc
Profil umělce
Stránky děl
Říj 2025
0
0
Lis 2025
0
0
Pro 2025
0
0
Led 2026
0
0
Úno 2026
0
0
Bře 2026
0
0
Dub 2026
0
0
Kvě 2026
0
0
Čen 2026
300
26 100
Čec 2026
25 500
541 800
Srp 2026
20 600
75 300
Zář 2026
26 900
90 900
Jaký je měsíční počet čtenářů děl umělce Pierre-Auguste Renoir?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Které kategorie děl Pierre-Auguste Renoir si nejčastěji vybírají čtenáři?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit podkladová data
Atmosféra
Atmosféra
Díla umělce
Návštěvy
Pokojný
42,9%
35,8%
Romantický
30,6%
34,0%
Nostalgický
8,2%
14,0%
Elegance
4,1%
8,2%
Klidná atmosféra
8,2%
6,8%
Eterický
4,1%
0,5%
Dramatický
0,0%
0,2%
Klasické
0,0%
0,2%
Emoční náboj
Emoční náboj
Díla umělce
Návštěvy
Pokojný
24,5%
23,3%
Klidná
26,5%
21,4%
Romantický
8,2%
16,6%
Radostný
10,2%
15,1%
Nostalgický
6,1%
8,6%
Reflektivní
10,2%
8,5%
Melancholický
6,1%
4,8%
Pohodlné a uklidňující
4,1%
1,0%
Jasnost světla
Jasnost světla
Díla umělce
Návštěvy
Nejtmavší
6,0%
8,2%
Měkké stínění
36,0%
38,4%
Střední jas
44,0%
42,6%
Jasná rovnováha
14,0%
9,2%
Luminózní
0,0%
1,7%
Nasycení barev
Nasycení barev
Díla umělce
Návštěvy
Ztlumené
2,0%
8,8%
Jemné odstíny
30,0%
28,7%
Vyvážená jemnost
36,0%
31,3%
Jasná barevná přítomnost
32,0%
30,0%
Sytá barva
0,0%
1,2%
Barevná paleta
Barevná paleta
Díla umělce
Návštěvy
Zemité tóny
59,5%
48,9%
Tmavé tóny
30,9%
33,2%
Neutrální tóny
9,5%
15,8%
Pastelové barvy
0,0%
0,8%
Přírodní motivy
0,0%
0,5%
Monochromní
0,0%
0,4%
Teplé tóny
0,0%
0,2%
Metalické tóny
0,0%
0,1%
Intenzita barev
Intenzita barev
Díla umělce
Návštěvy
Monochromní
6,0%
11,1%
Vyvážená
62,0%
55,4%
Živobylé
32,0%
33,5%
Kontrast
Kontrast
Díla umělce
Návštěvy
Klidný
8,0%
6,0%
Jemný
24,0%
18,5%
Vyvážený
18,0%
16,7%
Výrazný
26,0%
22,7%
Prohlášení
24,0%
36,1%
Harmonie barev
Harmonie barev
Díla umělce
Návštěvy
Nesourodá paleta barev
18,0%
13,3%
Jemně promíchaná paleta
6,0%
14,0%
Vyvážená harmonie
20,0%
18,3%
Silná barevná jednotnost
52,0%
42,0%
Jednotná paleta
4,0%
12,3%
Jak se v průběhu roku distribuují nejčastěji prohlížené díla umělce Pierre-Auguste Renoir?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit podkladová data
Dílo
Říj 2025
Lis 2025
Pro 2025
Led 2026
Úno 2026
Bře 2026
Dub 2026
Kvě 2026
Čen 2026
Čec 2026
Srp 2026
Zář 2026
Les Grandes Baigneuses
0
0
0
0
0
0
0
0
0
8 900
7 100
7 900
Po koupeli
0
0
0
0
0
0
0
0
300
2 600
5 100
4 000
La Grenouillère
0
0
0
0
0
0
0
0
0
3 300
4 200
4 400
Oběd s plavbářů
0
0
0
0
0
0
0
0
300
19 300
5 900
4 500
Tanečník v mlýně Galette
0
0
0
0
0
0
0
0
0
5 500
3 700
4 900
Ženy hraní na klavír
0
0
0
0
0
0
0
0
0
3 200
1 400
1 200
Oběd s posádkou lodí
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Útěk z Louveciennes
0
0
0
0
0
0
0
0
100
2 300
500
1 100
Box v divadle des Variétés
0
0
0
0
0
0
0
0
0
1 400
300
400
Slunečná ulice
0
0
0
0
0
0
0
0
0
1 500
300
700
Je Pierre-Auguste Renoir vyhledáván na telefonech nebo na počítačích?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Zobrazit podkladová data
Zařízení
Návštěvy
Sdílet
počítače
638 300
79,1%
telefony
150 700
18,7%
tablety
18 400
2,3%
Jaké je rozdělení čtenářů Pierre-Auguste Renoir podle jazyka?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit podkladová data
Jazyk
Návštěvy
Sdílet
anglicky
9 000
36,0%
rusky
2 300
9,2%
španělsky
2 100
8,4%
korejsky
1 500
6,0%
portugalsky
1 400
5,6%
bulharsky
900
3,6%
německy
900
3,6%
francouzsky
900
3,6%
polsky
900
3,6%
japonsky
600
2,4%
Jaká je denní čtenost Pierre-Auguste Renoir včetně předpovědi?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit podkladová data
Den
Návštěvy
so 26 Zář
4 300
ne 27 Zář
6 900
po 28 Zář
8 600
út 29 Zář
5 200
st 30 Zář
5 700
čt 1 Říj
6 800
pá 2 Říj
9 200
so 3 Říj
5 500
ne 4 Říj
6 900
po 5 Říj
6 800
út 6 Říj
9 300
st 7 Říj
8 100
čt 8 Říj
10 000
pá 9 Říj
7 600
so 10 Říj
6 900
ne 11 Říj
7 100
po 12 Říj
8 600
út 13 Říj
9 000
st 14 Říj
8 200
čt 15 Říj
6 500
pá 16 Říj
9 000
so 17 Říj (předpověď)
6 300
ne 18 Říj (předpověď)
7 900
po 19 Říj (předpověď)
9 100
út 20 Říj (předpověď)
8 900
st 21 Říj (předpověď)
8 300
čt 22 Říj (předpověď)
8 800
pá 23 Říj (předpověď)
9 700
so 24 Říj (předpověď)
6 600
ne 25 Říj (předpověď)
8 300
po 26 Říj (předpověď)
9 500
út 27 Říj (předpověď)
9 300
st 28 Říj (předpověď)
8 700
čt 29 Říj (předpověď)
9 300
pá 30 Říj (předpověď)
10 300
so 31 Říj (předpověď)
6 900
ne 1 Lis (předpověď)
8 700
po 2 Lis (předpověď)
9 900
út 3 Lis (předpověď)
9 700
st 4 Lis (předpověď)
9 100
čt 5 Lis (předpověď)
9 700
pá 6 Lis (předpověď)
10 700
Pierre-Auguste Renoir: nejčastější dotazy
Které dílo umělce Pierre-Auguste Renoir má nejvíce prohlídek?
Oběd s plavbářů: 31 800 návštěv, 4% konzultací. Seznam pokračuje až do pořadí 10.
Jaká je čtenost u Pierre-Auguste Renoir?
807 400 návštěv za dvanáct měsíců (73 300 prohlídek profilu umělce, 734 100 prohlídek děl).
Je Pierre-Auguste Renoir vyhledáván častěji na telefonech nebo počítačích?
Zadavatelé jsou rozděleni podle počítače (79%), telefony (19%) a tablety (2%); nejvíce je jich počítače s podílem 79%.
Které jazyky se používají při prohlížení profilu Pierre-Auguste Renoir?
anglicky (36%), rusky (9%) a španělsky (8%); nejčastějším jazykem je anglicky s podílem 36%.
Preferují čtenáři určitou kategorii děl od Pierre-Auguste Renoir?
Ano, Prohlášení (Kontrast): 36% návštěv pro 24% katalogu.