Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Pierre-Eugène Montézin na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Pierre-Eugène Montézin: přehled čtenosti
Za posledních dvanáct měsíců se nejpouštěnějším dílem Pierre-Eugène Montézin v databázi WikiOO.org stalo Village under the Rain: 100 prohlídek, což představuje 10% všech prohlídek tohoto umělce. Následuje jich Hay mowing a The road. Záznamy o umělci Pierre-Eugène Montézin byly prohlíženy celkem 1 200krát: 300krát u profilu umělce a 900krát u záznamů jednotlivých děl. Počet konzultací klesl o 100% z Zář 2026 na Říj 2026. Měsícem s nejvyšší mírou prohlídek byl Čec 2026 s 900 návštěvami. Čtenáři konzultují Silná barevná jednotnost (Harmonie barev) častěji, než by odpovídalo jejímu podílu v katalogu: 70% návštěv oproti 42% děl.
10 nejčastěji prohlížených děl umělce Pierre-Eugène Montézin
Díla umělce Pierre-Eugène Montézin seřazena podle počtu prohlídek na WikiOO.org za posledních dvanáct měsíců, od nejčastěji prohlížených.
-
1
Village under the Rain
100 návštěv · 10,0%
-
2
Hay mowing
100 návštěv · 10,0%
-
3
The road
100 návštěv · 10,0%
-
4
Bridge upon the River, Sainte-Gemme-Moronval
100 návštěv · 10,0%
-
5
Hay mowing
100 návštěv · 10,0%
-
6
The Harvest at By
100 návštěv · 10,0%
-
7
Young women knitting
100 návštěv · 10,0%
-
8
The gear
100 návštěv · 10,0%
-
9
View on the Etang
100 návštěv · 10,0%
-
10
The rabbits
100 návštěv · 10,0%
Kolikrát je za měsíc prohlížena karta umělce Pierre-Eugène Montézin?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Tabulka dat
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 100 |
| Čec 2026 | 200 | 700 |
| Srp 2026 | 0 | 100 |
| Zář 2026 | 100 | 0 |
| Říj 2026 | 0 | 0 |
Jak často jsou díla umělce Pierre-Eugène Montézin vyhledávána?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Jaké díla umělce Pierre-Eugène Montézin si čtenáři prohlížejí?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Tabulka dat
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 0,0% | 0,0% |
| Měkké stínění | 22,0% | 10,0% |
| Střední jas | 64,0% | 70,0% |
| Jasná rovnováha | 14,0% | 20,0% |
| Luminózní | 0,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 12,0% | 10,0% |
| Jemné odstíny | 36,0% | 60,0% |
| Vyvážená jemnost | 50,0% | 30,0% |
| Jasná barevná přítomnost | 2,0% | 0,0% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Neutrální tóny | 70,6% | 80,0% |
| Zemité tóny | 17,6% | 20,0% |
| Tmavé tóny | 5,9% | 0,0% |
| Pastelové barvy | 5,9% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 10,0% | 0,0% |
| Vyvážená | 80,0% | 80,0% |
| Živobylé | 10,0% | 20,0% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 4,0% | 0,0% |
| Jemný | 32,0% | 40,0% |
| Vyvážený | 20,0% | 20,0% |
| Výrazný | 36,0% | 40,0% |
| Prohlášení | 8,0% | 0,0% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 12,0% | 0,0% |
| Jemně promíchaná paleta | 10,0% | 10,0% |
| Vyvážená harmonie | 16,0% | 0,0% |
| Silná barevná jednotnost | 42,0% | 70,0% |
| Jednotná paleta | 20,0% | 20,0% |
Která díla Pierre-Eugène Montézin jsou nejčastěji prohlížena měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Tabulka dat
| Dílo | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 | Říj 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The bathing | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Harvest at By | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Hay mowing | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Hay-Mowing at the Bank of t… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape with Two Fishermen | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Quai in Saint-Mammes | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Snow Effect | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Orchard in bloom | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Heron at Grenouilles | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Fishing | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V jakých jazycích je Pierre-Eugène Montézin vyhledáván?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Kolik konzultací Pierre-Eugène Montézin se denně koná a jaký je jejich očekávaný počet?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Tabulka dat
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| čt 15 Říj | 0 |
| pá 16 Říj | 0 |
| so 17 Říj | 0 |
| ne 18 Říj | 0 |
| po 19 Říj | 0 |
| út 20 Říj | 0 |
| st 21 Říj | 0 |
| čt 22 Říj | 0 |
| pá 23 Říj | 0 |
| so 24 Říj | 0 |
| ne 25 Říj | 0 |
| po 26 Říj | 0 |
| út 27 Říj | 0 |
| st 28 Říj | 0 |
| čt 29 Říj | 0 |
| pá 30 Říj | 0 |
| so 31 Říj | 0 |
| ne 1 Lis | 0 |
| po 2 Lis | 0 |
| út 3 Lis | 0 |
| st 4 Lis | 0 |
| čt 5 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 6 Lis (předpověď) | 0 |
| so 7 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 8 Lis (předpověď) | 0 |
| po 9 Lis (předpověď) | 0 |
| út 10 Lis (předpověď) | 0 |
| st 11 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 12 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 13 Lis (předpověď) | 0 |
| so 14 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 15 Lis (předpověď) | 0 |
| po 16 Lis (předpověď) | 0 |
| út 17 Lis (předpověď) | 0 |
| st 18 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 19 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 20 Lis (předpověď) | 0 |
| so 21 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 22 Lis (předpověď) | 0 |
| po 23 Lis (předpověď) | 0 |
| út 24 Lis (předpověď) | 0 |
| st 25 Lis (předpověď) | 0 |
Otázky týkající se čtenářů Pierre-Eugène Montézin
Která díla umělce Pierre-Eugène Montézin jsou nejčastěji prohlížena?
- Village under the Rain s 100 prohlédnutími (10% všech prohlídek Pierre-Eugène Montézin). Výše uvedené pořadí obsahuje 10 děl.
Kolikrát byl(a) Pierre-Eugène Montézin vyhledán(a) na WikiOO.org?
- 1 200krát za dvanáct měsíců: 300 na profilu umělce a 900 u záznamů děl.
Jaké díla umělce Pierre-Eugène Montézin čtenáři preferují?
- Silná barevná jednotnost (Harmonie barev): 70% návštěv oproti 42% v katalogu.