Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Pieter Claesz na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Pieter Claesz: co ukazují konzultace
Dílo uměleckého autora Pieter Claesz, které bylo nejčastěji prohlíženo, je Still-life With A Skull And Writing Quill, s 500 prohlídkami za posledních dvanáct měsíců, což představuje 28% všech prohlídek. V pořadí následují Vanitas With Violin And Glass Ball a Vanitas With Violin And Glass Ball_2. Profil umělce byl otevřen 600krát a záznamy děl 1 700krát, celkem 2 300krát. Mezi Srp 2026 a Zář 2026 počet konzultací vzrostl o 300%. Čec 2026 je měsíc s největším počtem konzultací: 1 600. Čtenáři vybírají Nejtmavší (Jasnost světla) v 67% návštěv, přičemž v katalogu tato hodnota představuje 43%.
Pieter Claesz: 9 nejčastěji prohlížených děl
Každý záznam zobrazuje dílo umělce Pieter Claesz a jeho pořadí podle počtu prohlídek na WikiOO.org za posledních dvanáct měsíců.
-
1
Still-life With A Skull And Writing Quill
500 návštěv · 27,8%
-
2
Vanitas With Violin And Glass Ball
300 návštěv · 16,7%
-
3
Vanitas With Violin And Glass Ball_2
300 návštěv · 16,7%
-
4
Still-life With Oysters
200 návštěv · 11,1%
-
5
P. Still life with clay pipes, Erem, 1636
100 návštěv · 5,6%
-
6
Fish Still Life, oil on wood, Musée du Louvre,, 1637
100 návštěv · 5,6%
-
7
Still-life_2
100 návštěv · 5,6%
-
8
Still Life with Wine and Smoking Implements
100 návštěv · 5,6%
-
9
Still-life_-
100 návštěv · 5,6%
Kdy byla konzultována záznam o Pieter Claesz?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Čísla v tabulce
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 100 | 100 |
| Čec 2026 | 400 | 1 200 |
| Srp 2026 | 100 | 0 |
| Zář 2026 | 0 | 400 |
Kdy jsou díla umělce Pieter Claesz vyhledávána?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si čtenáři vybírají z děl umělce Pieter Claesz?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Čísla v tabulce
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 42,9% | 66,7% |
| Měkké stínění | 57,1% | 33,3% |
| Střední jas | 0,0% | 0,0% |
| Jasná rovnováha | 0,0% | 0,0% |
| Luminózní | 0,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 23,8% | 44,4% |
| Jemné odstíny | 28,6% | 33,3% |
| Vyvážená jemnost | 28,6% | 11,1% |
| Jasná barevná přítomnost | 19,1% | 11,1% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 33,3% | 50,0% |
| Vyvážená | 52,4% | 44,4% |
| Živobylé | 14,3% | 5,6% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 0,0% | 0,0% |
| Jemný | 9,5% | 27,8% |
| Vyvážený | 47,6% | 27,8% |
| Výrazný | 9,5% | 0,0% |
| Prohlášení | 33,3% | 44,4% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 0,0% | 0,0% |
| Jemně promíchaná paleta | 0,0% | 0,0% |
| Vyvážená harmonie | 4,8% | 16,7% |
| Silná barevná jednotnost | 52,4% | 61,1% |
| Jednotná paleta | 42,9% | 22,2% |
Jaká jsou nejvyhledávanější díla Pieter Claesz měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Čísla v tabulce
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Vanitas With Violin And Gla… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Still-life With Musical Ins… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Still-life With Oysters | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Vanitas With Violin And Gla… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 0 |
| Still-life With Turkey-pie… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Still-life With A Skull And… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 400 |
| Still-life_2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| P. Still life with clay pip… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Still-life With Great Golde… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Breakfast-piece | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V jakých jazycích je Pieter Claesz vyhledáván?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Čísla v tabulce
| Jazyk | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| německy | 100 | 100,0% |
Kolik konzultací denně pro Pieter Claesz a v následujících třech týdnech?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Čísla v tabulce
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| st 23 Zář | 0 |
| čt 24 Zář | 0 |
| pá 25 Zář | 0 |
| so 26 Zář | 0 |
| ne 27 Zář | 0 |
| po 28 Zář | 100 |
| út 29 Zář | 0 |
| st 30 Zář | 0 |
| čt 1 Říj | 0 |
| pá 2 Říj | 0 |
| so 3 Říj | 0 |
| ne 4 Říj | 100 |
| po 5 Říj | 0 |
| út 6 Říj | 0 |
| st 7 Říj | 0 |
| čt 8 Říj | 0 |
| pá 9 Říj | 100 |
| so 10 Říj | 0 |
| ne 11 Říj | 200 |
| po 12 Říj | 0 |
| út 13 Říj | 0 |
| st 14 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 15 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 16 Říj (předpověď) | 100 |
| so 17 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 200 |
| po 19 Říj (předpověď) | 100 |
| út 20 Říj (předpověď) | 0 |
| st 21 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 100 |
| so 24 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 300 |
| po 26 Říj (předpověď) | 100 |
| út 27 Říj (předpověď) | 0 |
| st 28 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 100 |
| so 31 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 300 |
| po 2 Lis (předpověď) | 100 |
| út 3 Lis (předpověď) | 0 |
O čtenářích umělce Pieter Claesz
Které dílo umělce Pieter Claesz je nejčastěji prohlíženo?
- Na prvním místě Still-life With A Skull And Writing Quill s 500 návštěvami a 28% dotazů. Nad ním je zařazeno 9 děl.
Jak velkou čtenářskou základnu má Pieter Claesz na WikiOO.org?
- 2 300 návštěv za dvanáct měsíců: 600 na profil umělce, 1 700 u děl.
Která díla Pieter Claesz odpovídají výběru čtenářů?
- Díla označená jako Nejtmavší (Jasnost světla) získávají 67% návštěv pro 43% katalogu.